Krenova dobra prace

Tak se musim "pochlubit" perlickou. V Tallinnu nam na hlidanym parkaci vybrali pres rozbity zadni okynko auto a to tak dukladne, ze mi sebrali i vizitku Aneken, kterou jsem si pripnul na sve sedadlo;) Dukaz Krenovy dobre prace;)
31.7.2010 17:57:58

Trochu drahá lekce, jak se naučit v estonštině spojení "ku.vy zlodějský". Měli jste toho tam hodně cenného, nebo jste to měli naštěstí na hotelu?

1.8.2010 09:09:43

Všude stejný
Hmm, pěkný. Koukám, že lidi jsou stejný tady i v zahraničí. Doufám, že škoda nebyla moc velká.

1.8.2010 11:26:29

Krade se všechno
Nám kdysi dávno vlezli zloději do auta a jediné, co ukradli, byly dvě kazety Yo Yo Bandu...

1.8.2010 12:14:36

Bulharsko
No nás teď v Bulharsku okradli nejdříve ve směnárně a pak nám vybrali věci z balkónu. Zajímalo by mne, jestli se ten hotel přihlásí o chybějící osušky:-)

1.8.2010 12:22:04

vizitka
No mě z toho vychází jediné. Jestli se příští rok objeví na Zatroconu osoba s vizitkou Aneken a bude mluvit lámanou češtinou - zatknout !

1.8.2010 14:47:07

Husak
No prisli jsme o naka cedecka, plastenku a Hlavu XXII v cestine;) Zbytek byl na hotelu, odkad nas zkusene na ten parkac poslali, bo byl v centru a nemeli vlastni parking...

2.8.2010 11:19:36

Strážené parkoviská
V prvom rade úprimnú sústrasť za stratou Hlavy XXII, to treba ihneď doplniť, lebo hodnotnejšách na obsah kníh nie je veľa! :-)
V ďalšom, sem tam mi napadlo, aká je zodpovednosť takého "stráženého" parkoviska, kde zvyčajne platíš slušný poplatok, za vykradnuté auto? Alebo sa ich stráženie vzťahuje iba na automobil ako celok? A čo ak sa niekomu podarí potiahnuť aj to? Akú povinnosť by mal v takom prípade majiteľ takéhoto parkoviska?

2.8.2010 11:56:55

placené/hlídané
Peco: většinou je poplatek jen za pronájem parkovacího místa, nikoli za fyzickou ostrahu auta.

Každopádně to muselo pěkně naštvat obě strany. Lup, který nestál za nic z pohledu estonského Rumcajse a naopak výše škody na vozidle.

Anekene, alespoň malé pozitivum je, že to nevykradla nějaká ostravská smažka, která by při takto nepovedeném lupu alespoň rozřezala sedačky. Opravdu se někteří zloději takto mstí těm majitelům aut, kteří jim nenechají nic na ukradení.

2.8.2010 15:40:49

DD

to pecovahry:
http://www.hlidaneparkoviste.cz/diskuse/jaky-je-rozdil-mezi-hlidanym-a-nehlidanym-parkovistem/

V podstate je to tak jak pise husak. Aby se parkoviste dalo povazovat za hlidane, tak tak musi byt oznaceno. V ostatnich pripadech, se za hlidane nepovazuje (i kdyz se na nem plati). I v pripade hlidaneho parkoviste vsak neodpovida za veci ve vozidle, pouze za skodu na vozidle a jeho prislusenstvi. Nicmene toto vse se ridi ceskou legislativou, ktera je v Estonsku pravdepodobne uplne jina.

2.8.2010 15:55:26

DD, Husak
No ono to bylo oznaceny estonsky a byla tam budka s hlidacem a parkovaci automat, tak jsme to brali jako hlidane. Policie nam pak tvrdila, ze jsme platili jen za odstaveni vozidla, ne za hlidani, s tim se moc delat nedalo. Nastesti ma kamos autoservis, tak me to prislo na 1700 i v nedeli dopo;)

2.8.2010 16:50:27

Vybíráme z Bazaru

Scythe Vzestup Fenrise - krabice
Scythe Vzestup Fenrise - krabice
Akt. cena: 370 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas