Kde sehnat cca 20k?

Čau, kde sehnat v krátké době tak 20.000 Kč. Tak, aby přišly mimo očekávaný rozpočet...
Nějak se mi rozrostl vyšlist... :-D!!
9.9.2010 12:55:49

hehe
to by som aj ja rád vedieť...mne by stačilo takých 200 eur a môj višlist by bol kompletný a potom by som si to kupoval pekne postupne... :-) ešte že sa zameriam len na pár kúskov, lebo by som skrachoval :-D

9.9.2010 13:03:07

ipetrk
Buď rád, že je nemáš. Takto se máš na co těšit. Na druhou stranu, když vidím tvůj wish-list, který čítá 28 kousků, tak si počkáš na vyplnění snů dost dlouho.
Krom toho, kdyby jsi vše koupil najednou, tak stejně by ti doma spousta her jen ležela a čekala na svou chvíli.

9.9.2010 13:11:04

wishlist by me
Můj wishlist plní trochu jinou funkci, než u jiných. Jakmile mě nějaká hra zaujme, letí do WL a když je čast, tak ho procházím, zjišťuju si o hrách info a postupně ho zase čistím. Bohužel čistím příliš pomalu. Často jsou tam třeba dvě "konkurenční" hry a jedna z nich by měla zůstat a druhá jít...

9.9.2010 13:16:18

wishlist
ja si robím wishlist podľa hier čo som hral alebo hier, ktoré som síce nehral, ale ich chcem mať len preto aby som ich mal...ale taká je u mňa myslím, že iba jedna...duna a aj to si budem musieť dať dohromady sám. ostatné hry som hral každu jednu viac krát už, takže o to väčšia radosť to bude, keď budú kúpené :-) do konca roka sa chcem prepracovať k číslu 20. v porovnaní s ostatnými je to smiešne číslo, ale mne bude bohate stačiť :-)

9.9.2010 13:51:52

ipetrk
Tak to potom jo. Jinak wish-list využívám také jako ty, abych na nějakou zajímavou hru nezapomněl. Jen já už mám narozdíl od tebe wish-list promazaný. Ale byla to fuška zredukovat.

9.9.2010 13:54:11

ipetrk
no, jina rada nez ze si je mas vydelat me nenapada:-D

9.9.2010 14:07:29

==>Ringo
To téma je spíš aby řeč nestála. Ale docela se mi líbí téma: Jak kdo využíváte wish-list. Já v podstatě jako poznámkovník zajímavých her, abych na nějakou nezapomněl ;-)

9.9.2010 14:26:08

ipetrk
Přesně tak, a to tam mám i hry, které už asi ani sehnat nejdou. Původně jsem měla předsevzetí, že si pořídím jednu střední hru měsíčně (nebo jednu velkou za dva měsíce), ale nějak jsem to nedokázala udržet...:-)
A teď ještě přijde Essen... sakryš, asi jsem schopná utratit i 20k, které nemám. :-)

9.9.2010 17:35:09

to elissa
tak toto predsavzatie som mal presne aj ja :-D tiež som to vzdal...našťastie sú tu o chvíľu vianoce a aj moje narodky, tak by som ten visšlist mal dosť zredukovať...už len o dva týždne ubudne z neho ubongo a hádam aj futuRisiko a po essene aj Twilight struggle :-) po novom roku by mi mali ostať už len dve hry...galactica a dune a tú dunu si vyrobím časom, takže už to bude ok :-)

9.9.2010 23:25:32

Hahah.. ehm! Mhuhehehehe!
==>monkeyml: Ale než to koupíš a vyrobíš tak mezitím najdeš 20 dalších her, který ti budou strašit ve wishlistu!

10.9.2010 08:39:45

PJ

Nebojte...
...najde se i větší pako. Podívejte se na můj WL...

14.9.2010 12:42:54

vyplata
tak jsem si rikal, bude prvni vyplata, tak co jinyho nez hru bych si mel koupit na pamatku... ale kdyz jsem se podival na tu vyplatni pasku...ehm... mozna tak sadu 6 kostek... tzn az prijdete na to kde tech 20k sehnat, dejte mi prosimm vedet taky...

14.9.2010 20:49:22

tak mam pocit
ze nejvetsim nepritelem ceskeho hrace deskovkych her je jeho penezenka:)

14.9.2010 22:03:49

Vybíráme z Bazaru

Virus
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 6 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas