Kartonove zetóny mincí

Ahoj chcel by som nahradiť v jednej hre, škaredé obyčajné tokeny, za dáke pekne žetóny mincí z kartónu, v hodnote 1 (30ks). Viete mi poradiť kde hladať, na eBay a aliexpres len same kovové a drahé. Chcem niečo lacné a jednoduché pritom vkusné. Niečo ako mince napr. v zaklínačovi, zemeplocha alebo 7 divov. Ďakujem za rady
27.2.2018 12:40:57 | Upraveno autorem (porovnej)

galanterie
za pár kaček můžeš koupit pěkné skleněné korálky nebo perličky v každé galanterii, nejsou to úplně mince, ale jako drahokam nebo valoun zlata ideální, atmosféru her to zvedá o 100 %

27.2.2018 13:22:33

raznica
Ahoj, ja som si kúpil klasickú raznicu (na kožu, alebo tenký plech) s priemerom 2cm a na kruhové kartónové žetony je to perfektné, len je s tým trochu roboty. Naposledy som vysekával kolieska z nejakej kartónovej krabice, ktorú som prelepil papierom s vytlačenými žetónmi. Výsledok je vidieť tu:
http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/kill-doctor-lucky-1229/obrazky/

27.2.2018 14:59:44 | Upraveno autorem (porovnej)

real mince
a co tak tam pouzit 1 centove mince.... pri sucansom kurze E ta to vyjde do 10 CZK

3.3.2018 20:14:34

vulcano
vulcano: Kde se dá taková raznice sehnat? Potřeboval bych právě 20 mm, ale v papírnictvích a výtvarných potřebách nacházím jen menší či větší, a navíc asi nezvládnou tlustý karton. Díky

5.3.2018 08:52:46

masinka
masinka super napad, to ma ozaj nenapadlo, asi to tak aj urobim len skoda ze euro centy nie su zlte, bolo by to krajsie ale asi to urobim takto, vela som hladal na nete, a je divne ze nikde na ali, ebay a tak nieje ziaden paklik kartonovych minci v hodnotach, 99percent kovove..

5.3.2018 11:59:48

pilchovski
Skus v železářství, nebo v obchodech s nářadím. Jak jsem psal, je to spíš na vysekávání kůže nebo tenkých plechů, ale karton nebo papír zvládne taky. V papírnictvích mají většinou jen různé menší "květinkové" raznice, tam to asi neseženeš.

Na větší průměry vypadají třeba nějak takhle:
https://cdn.alsap.cz/images/0/3faf4fb15f46f643/0/nastroj-na-vysekavani-kruhovy-o-7-mm.jpg

5.3.2018 12:51:48

kovové mince
Ahoj,
já mám nejlepší zkušenost se shakira obchůdky pro břišní tanečnice :-) Kovové mince mají za směšné ceny. Jak u nás, tak v různých čínských šopech.

26.3.2018 23:50:49

Vybíráme z Bazaru

Dinosaur Island
Dinosaur Island
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas