Hraní v karanténě

Mám absťák, po lidech, po hrách. Nemá někdo nápad, co by se a s kým by se dalo hrát něco online? PC hry mě moc neberou
5.4.2020 11:30:42

Tari
Možností je docela dost. Spousta her byla převedená do digitální podoby (např. Pandemic, Scythe, Mars: teraformace, Galaxy trucker) a dají se koupit na Google play nebo na Steamu.
Pak jsou tu platformy jako Tabletopia nebo Tabletop Simulator, na kterých se dá hrát řada her. S Tabletop Simulator nemám zkušenosti, Tabletopii občas používám: je zdarma, ale některé hry je potřeba zaplatit, i tak je jich tam je ale dost zdarma.

5.4.2020 11:54:27

Tabletopia
Určitě doporučím Tabletopii..;)
Aktuálně zkouším beta testování nové Euthie a musím říct, že ovládání je po deseti minutách intuitivní.

5.4.2020 12:08:17

online hraní
Fajn je:
boardgamearena.com - tam probíhá hraní v reálném čase a je v češtině
boiteajeux.net - tahové hraní, v angličtině
yucata.de - tahové hraní, v angličtině.

Vše je zdarma, na každém jsou trochu jiné hry. Klidně můžeš napsat a pokud najdeme průnik toho, co jsme oba schopní zahrát, tak se domluvíme na konkrétní čas a je to :). Fungování serverů případně vysvětlím. Nejradši hraju ve dvou, aby se hra moc nenatahovala. Klidně se ozvěte i kdokoliv jiný ;)!

(Na boardgameareně jsem schopná zahrát Jaipur, Tzolkin, Takenoko, Dobu kamennou, Dračí srdce, Tokaido, Through the Ages a Tash-kalar - poslední dvě jsem zatím hrála vždy jen na stole, ale určitě by to šlo.
Na boiteajeux hraju Agricolu, Alchymisty, Příšerky z podzemí, Tzolkin.
Na yucatě jsem toho zatím moc nehrála, ale pravidlově zvládnu Drako, Guildhall, Cacao, Vikingy, Poštovního kurýra, Yspahan nebo Marca Pola.)

5.4.2020 12:31:50 | Upraveno autorem (porovnej)

tabletop simulator
na Steame mas v zlave Tabletop Simulator, best co mozes mat.

5.4.2020 14:04:03

poprosím
přesunout diskuzi sem:

https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/online-hry-zalozene-na-deskovych-23914/

Toto vlákno zavírám.

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

5.4.2020 15:10:02

Vybíráme z Bazaru

Dobble
Dobble
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas