Herni konzole

Zdar,mam tu trosku dalsi offtopic.Nadchl jsem se pro to,poprve mit herni konzoli,ve 30ti je nacase.Mate nejake doporuceni pro PS3 nebo Xbox od Nintenda?Nejak nevim,co si vybrat,uz jsem byl rozhodly pro PS3,ale abych byl uprimny,lehce mne sokovalo,ze je nutno hrat originalky,coz se mi moc nelibi,mit 1 hru na pul roku.Budu vdecny za rady.
Diky.
12.10.2009 11:36:06

fakt nikdo nemá zkušenosti?
?

16.4.2012 23:04:14

gev

Beholder
Transfer kit Ti umozni pretahnout data na novej HDD, ale XBOX k hrani nakonec pouzije jen originalni disk. Netusim, jestli jde neco vykouzlit s hacklym xboxem, s tim nemam zkusenosti.

16.4.2012 23:18:24

gev
aha, takže ani běžný 3,5" HDD zapojený přes USB s pomocí napájení ze sítě si nebude s Xboxem asi rozumět že? Jediná možnost je ten 250 GB HDD určený pro výhradně pro xbox?

16.4.2012 23:21:32

Beholder
Zkusil se pozeptat přímo na konzolovém foru, kde se lecjaký šikula najde a poradí. Mrkni třeba sem : http://console-forum.net/forum/62-xbox-360

17.4.2012 11:09:50

re
Jsem v konzolích ouplnej panic, ale asi potřebuju PS3, abych mohl hrát UFC Undisputed 3. Chápu to správně, že standardně je konzole s jedním ovladačem a druhý musím dokoupit za litr? A má smysl řešit, jakej to má disk? A jak u teho funguje připojení na internety, to se jako normálně přihlásím k wifi nějak?

3.1.2013 15:16:16

Eyron
Ano, ke konzoli je standardně jeden ovladač, další musíš dokoupit. Jestli za litr nevím, dá se použít i noname usb...
Co se týče disku, tak smysl to má. Ony si i ty hry občas něco na disk natáhnou, nemluvě o tom, že některé hry si můžeš koupit přes net - pak se ti stáhnou na disk a nainstalujou. A není nic smutnějšího, než když musíš odinstalovávat kvůli místu.
Internety fungujou kabelově i wifinově, je jen na tobě, co zvolíš. Přihlášení k wifině je víceméně záležitost nastavení tvéhou routeru - pokud ho máš dobře nastavený, nebudeš mít žádný problém a chytíš se napoprvé.

Jen si dej pozor, pokud bys chtěl hrát neoriginální hry, na nových konzolích to nejde, není zatím upravený firmware (či co, v tomhle se úplně neorientuju).

4.1.2013 00:42:54

....
Ahoj,
chtěl bych prodat Playstation 4, záruka, ovladač navíc a 10 her. Pokud by měl někdo zájem, napište mi zprávu. Solidní cena.

8.5.2019 11:09:22 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Cthulhu Wars: Duel - Česká verze
Cthulhu Wars: Duel - Česká verze
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas