Herni konzole

Zdar,mam tu trosku dalsi offtopic.Nadchl jsem se pro to,poprve mit herni konzoli,ve 30ti je nacase.Mate nejake doporuceni pro PS3 nebo Xbox od Nintenda?Nejak nevim,co si vybrat,uz jsem byl rozhodly pro PS3,ale abych byl uprimny,lehce mne sokovalo,ze je nutno hrat originalky,coz se mi moc nelibi,mit 1 hru na pul roku.Budu vdecny za rady.
Diky.
12.10.2009 11:36:06

Beholder
Jejda sorry...četl jsem zbrkle a nějak jsem si zafixoval, že paříš xboxáckou verzi:) Tak to ti nepovím, protože já zas nikdy nehrál deskový BB:) (měl jsem raději držet pysk:))

29.8.2011 20:34:54

Beholder
Dle popisu hry BB na PC je tam tahovy mod odpovidajici deskove hre. Jedine co neni stejne je hod kostkami, protoze ten hod generuje pocitac, coz je podle me dost neco jineho nez kdyz vezmes a hodis si kostkami sam. Ja z tech compem generovanych hodu mam vzdy divny pocit, jako bych ty hody nemel ve svych rukou:-) ale jinak jak pisu, je to odpovidajici pravidlum deskove predlohy.

Co se tyce zakladu deskove hry BB, tak bych urcite nepouzival takove expresivni vyrazy jako demoverze. To bych mohl demovezemi nazvat vsechny hry, ktere hraje clovek ve dvou a jsou urceny pro 4 a vice hracu.

29.8.2011 20:46:47

Odulin
v pohodě ;)

Ringo: Tak jediný rozdíl v těch hodech je opravdu ten, že nedržíšě kostky v ruce, jinak je to úplně stejné co se týče pravděpodobnosti a náhody.

Tou demoverzí jsem myslel úplně něco jiného než počet hráčů. Warhammer je sběratelská záležitost a má více ras než 2. Takže si myslím, že ten termín "demoverze" sedí. Protože máš v krabici jen 2 rasy, navíc jen základní figurky. Druhá vě+c typická pro Warhammer jsou namalované figurky, protože ty šedé modely jsou prostě nic moc a ty detaily, které mají figurky od GW si to malování rozhodně zaslouží.

Ale to je jedno, tohle nemá cenu zase rozebírat, už jsme to jednou tady řešili...

29.8.2011 20:52:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
nema cenu to resit, ale preci jen napisu jednu vec. Mam zaklad BB, jsou tam cela pravidla, jsou tam dva komplet tymy pro zakladni hru. Takze demoverze opravdu ne, je to plna hra, jen mi bude k ni chybet spousta datadisku a ty ja do doby, nez si poradne osvojim zaklad, ozelim, tak jako je ozelim u spousty PC her, kdy dohraji zakladni hru, ale v drtive vetsine jsem u zadne nejel datadisk:-)

29.8.2011 21:38:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Borderlands
tak jak nemam rad FPS a nadavam na dnesni hry, ze je to jen sama tupa akce, tak musim rici, ze zacinam uvazovat o koupi sve prvni FPS v zivote, protoze me hodne zaujalo Borderlands. FPS s RPG prvky a peknou cellshade grafikou. Obecne se neumim trefovat do pohyblivych cilu, taky proto nemam rad akcni hry, ale tady to prekousnu, RPG vyvoj postavy vykryje mou neschopnost zamerovat a jeste uhybat:-) Tomuhle fakt davam sanci:-) Tak jako jsem dal kdysi sanci u RTS vynikajicimu Starcraftu, ackoliv RTS nehravam a nemam je rad:-)

30.8.2011 22:16:03

Ringo
Do Borderlands jdi, podle toho co pises, by te nemusela zklamat:) O víkendu byla hra na Steamu v pěkné slevě na 5 Euro, ale ta už bude asi fuč. V co-opu je to taky dobrý maso, tak kdybys chtěl vyzkoušet co-op, tak se kliďo ozvi a můžem tam chvíli levelovat spolu;) Sice jsem to dohrál už dávno, ale mulťák bych celkem rád vyzkoušel...kór s někým z našich luhů a hájů;)

31.8.2011 08:33:52

Odulin
ta akce mi unikla, tak to vezmu asi na placce z eBaye, vychazi to na nejake 3 stovky i s postovnym. Preci jen ty originalky mam radsi na CD, stahovacky beru jen kdyz uz neni zbyti a nejde to jinak sehnat:-)

31.8.2011 16:34:08

to Ringo
Borderlands jsem hrál jen demo a tak, jak taky vůbec nehrávám FPS, tak jsem se zoufale nestrefoval a nepřátelé mě pěkně kosili. Takže pokud máš problém se stefit, tak tam to bude hodně bolet. Na PS3 jsem pak už z FPS hrál jen demo Killzone 3 a tam jsem se strefováním neměl problém, asi měli lépe udělané zaměřování (s větší tolerancí). Z toho je ale vidět, že Borderlands asi nebude moc pro gramlavce, jako jsem já :-)
Jinak Borderlands prý údajně není moc RPG, ale spíše treasure loot. Být Tebou bych spíše asi zkusil Fallout 3 nebo New Vegas. Tam je zaměřování méně problematické díky VATSu a je to více RPG.

1.9.2011 15:22:07

Kadaver
ono to je dost tim, ze hry na konzole obvykle maji autozamerovani, zatimco klasicke FPS na PC po tobe chteji titrnou praci rky a mysi. A tohle ja taky nikdy nedaval. FPS proto nehravam, ale ten BL me zaujal a ono to moc RPG jako neni, ale ten RPG vyvoj ktery tam je je pro me prave u FPS dostacujici na to, abych ji nejak mohl hrat, respektive snazit se hrat. Je tam fajn, ze totiz ty RPG prvky delaji presne to co ja od toho ocekavam. Ulehci mi spoustu veci a obcas muzu jen tak stat uprostred a strilet a co me zasahne zachyti stit, me strely jsou ucinnejsi diky spravnym skilluma neni to proste jen o tom, jestli spravne zamerim krizek, coz u FPS prave nesnasim. Motivace trefit protivnika je nulova, kdyz za ni nemam expy, ktere mi pri spravnem poctu vylepsi postavu:-)

1.9.2011 16:32:55

ringo
A už si objednal z toho ebaye?

Kadaver: Jj treasure loot je přesný. V lecčems mi to připomínalo Diablo;)

1.9.2011 19:27:09 | Upraveno autorem (porovnej)

ad Diablo
těším se. Trojka bude i na Xbox :)

1.9.2011 19:29:12

Beholder
No to mi povídej. Jedno z mála pokračování, na který se ještě upřímně těšim:)... jsem fakt zvědavej. Konzolisti si taky zalootujou. Sice se teda těšim hlavně na singl, ale pokud by se tu někdo přidal, tak můžem udělat partičku a rasit zlořády v grupě.

1.9.2011 19:49:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Odulin
jeste ne, musim pockat, az mi na uctu pribydou nejake prasule, jsem ted uplne na suchu:-)

Jinak ten Borderlands je svym zpusobem taky Diablo:-)

1.9.2011 19:54:18

Ringo
Jj chápu:) Jasný, s Diablem to má dooost společnýho. Proto bych chtěl zkusit taky ten mulťák.;)

1.9.2011 20:00:14

Odulin
pro mě je multiplayer sprosté slovo kromě toho lokálního u jednoho kompu/televize, protože představa, že bych začal pařit wowko (nebo něco podobného) nebo třeba Halo na Xbox live, mě celkem děsí. Asi by mě již nikdo na živo nezahlédl :)). Takže já jedině singl, popřípadě s přítelkyní u jedné telky. Nedávno jsme dohráli spolu Left 4 Dead a dneska jsme koupili Mortal Kombat 9, jó to bude maso...:)

1.9.2011 20:09:44

Beholder
Já tě na nějakej ten mulťák stejně musim zlomit...vidim to na to Diablo3:)

Mortáče 9? heh dobrej výběr! no skoro bych se nebál říct, že po 3. dílu pro mě nejlepší díl série. Fakt se to povedlo.grafika, hratelnost, mnoho obsahu, prostě pecka. Zatim mám dohranej teda akorát story mód a pár kol v challange toweru...ne vlastně nemám, dyť sem neudělal poslední boj v příběhu...krucifix..tak to se musí napravit...

1.9.2011 20:21:27

Odulin
ono to má i nějáký příběh? To jsem netušil. Pamatuju si akorát na ty sloupy v jedničce, dvojce, či trojce, už nevím, ty staré díly mi přišly stejné. Klasický vyřazovací turnaj. Pak jsem ještě hrál ten díl co byl ve 3D asi čtyřka.

Chtěl jsem původně koupit tu osmičku (DC universe), protože je o dost levnější. Ale říkal jsem si, přece jen už je to 3 roky staré a za něco musím utratit ty prachy z brigády. Takže rovnou novou, žádnou bazarovku, ale za hodně dobrou cenu z aukra.

1.9.2011 20:27:30

Beholder
No joo čoveče, ono to má už i Story mod a řekl bych, že dobrej...no dobrej, asi tak dobrej, jak může příběh v Mortáčovi bejt:), ale ostudu určitě nedělá. Prostě bojík, cutscéna, boj, cutscéna, boj...dobrý je, že během tohohle story modu vystřídáš dost postav...ale co však uvidíš sám..koupeno už máš;)

Na MK jsem trochu zanevřel po 3.dílu, protože jak píšeš, 4 byla ve 3d no a to už pro mě ztratilo kouzlo. Ostatní díly sem zkoušel jen z povinnosti a ze starý lásky k sérii, ale tenhle rok se fakt vycajchovali a zas se vrátili ke špičce. Je dobře, že ses rozhodl, tak jak ses rozhodl;)

1.9.2011 20:36:07

Odulin
jasně, nic epického nečekám, ale na trénink úderů a komb to bude určitě dobré a nebude to jen suchý fight. Těším se :). Potřebovali jsme nějakou pořádku hru pro 2, protože singlů je dost. Přítelkyni chytl Prince of Persia, já mastím střílečky a pro dva jsme měli akorát Left 4 Dead, který přece jen nabízí mnohem více v mulťáku, ale jako otvírák pro naši novou hračku to byla slušná zábava. Asi půjdu i do dvojky až uvidím nějakou bazarovku za dobrou cenu. Sport nevím, Fifa asi nehrozí, NHLko by možná mělo šanci (u přítelkyně :) )

1.9.2011 20:59:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
Jj přesně tak ..není to jen suchej fight:) Nhl s přitelkyní? husteee...i kdyz je pravda, že my sme vlastně ze začátku párkrát nhl taky s přítelkou zkoušeli:) ale to už je pryč...no jinak pro dva?..napadají mě věci jako halo, L4d, sporty (mimochodem co nějakej tennis?:)), různý auta, army of two, borderlands, gears of war atd..ale to jsou většinou samé střilečky a do toho asi přitelka moc nebude? no jinak asi lego hry, těch je dost a na coop jako dělaný...a co třeba tramtadadááááááá můj veeeelice oblíbený GUITAR HERO?:) heh ale to je trochu specialitka uznávám. Jo teď nevim, jak jsi dopadl s tím xbox live? na XBLA je taky několik dobrej věcí pro dva..namátkou se nám líbilo Castle Crashers, Geometry Wars 2, South Park defensovka atd.

1.9.2011 21:13:50

Odulin
Ještě to musím prokonzultovat, ale možná že by to NHL prošlo :). Střílení nevadí, L4D ji bavilo, byla u toho prča. Ty kooperativní mody u stříleček jsem zvažoval (Halo 3, GoW 2), ale nakonec jsem se rozhodl, že si to odehraju sám, protože přítelkyně neumí anglicky a nic by z toho neměla (což by jí asi nevadilo, ale mě by to znervózňovalo) a nestíhal bych si to překládat pro sebe a ještě jí to tlumočit. Navíc nezná příběh Halo 1 a 2 a GoW 1 taky zahlédla max z vlaku :). Auta nehrozí, ty prý žádné nechce :(. Tenis není špatný nápad, tam je nějaký Virtua Tenis nebo Top Spin ne? Odešlo mi koleno, takže sporty můžu maximálně tak na Xku :) a tenis jsem občas hrával (živě), otázka je jestli by to přítelkyně hrála, to se musí taky první schválit :).

Guitar Hero je pro dva? To jsem vždycky obdivoval. Nevím jestli bych měl na ten prstoklad nervy :) a chtělo by to asi ty spešl ovladače...

Xbox Live jsem rozchodil ale mám tu free verzi. Ten účet za prachy na mulťák po síti fakt neplánuju :). XBLA zatím neřeším, nechcou se mi kupovat Microsoft body. Her je zatím dost co mám v plánu (F.E.A.R.y, Bioshock 2, GoW 2 a za chvíli 3, Crysis, všechny ty nové CoD, na PC jsem skončil u Modern Warfare, který jsem tak, tak rozjel :), Mafia 2, Resident Evil 5, můj oblíbený Silent Hill, konkrétně poslední díl Homecoming, který jsem už nerozjel na PC, Alane Awake a další...) a času ubude jak začne za týden škola.

1.9.2011 21:36:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
Rozumim.:) Naše mamina taky Aj nevládne, takže některý věci musíme vynechat. Jj Virtua Tennis nebo Top Spin, asi ani jednim bys nic nezkazil..Virtua je podle mě trochu víc arkádovej.

Guitar Hero je pro dva. je i pro tri a ctyri, kdyz jsou vsechny instrumenty:) Sorry, ale jakmile se zacne o GH, tak bych se nejradeji zmenil v reklamniho agenta a zacal basnit, jak je to super zabava, ale ted se zkrotim a reknu jen, ze pokud je ti to tema trochu blizky a laka te si hrat na rockera, tak si to porid:) U nas uz probehlo nespocet nocnich pareb v sestave bici, 2xkejtra + zpev.

Jj tak to když máš takovej nabitej seznam, tak tě XBLA trápit fakt nemusí:) To, co píšeš jsem sjel, kromě Homecomingu myslim a to se teda slušně napaříš:)

1.9.2011 22:20:03

Odulin
Kurňa teď koukám na ty nástroje a ty bicí bych si teda nechal líbit :). Hrál jsem kdysi asi rok, ale v paneláku to nešlo, sousedům prý padala omítka apod. :).

Mno láká mě to, co by ne, ale ta cena není nejmenší. To mě výjde levněji kinect :)

1.9.2011 23:12:25

Odulin
Jo to vyjde levněji, ale ač nechci Kinectu upírat jeho zábavnost (pár her mě na něm baví), tak GH je úplně někde jinde..takhle pokud si hudebně pozitivní a nevadí ti šaškovat s plastovou kytarou nebo bicíma nebo mikrofonem před telkou:) Jestli jsi hrál rok v paneláku na bicí, tak bych neváhal, nevidím důvod, proč by tě to nemělo bavit..spíš naopak:) Navíc je to dobrá skupinová zábava a u týhle hry víc, než u jinech vidíš vlastní pokrok a máš z něj radost:)) Jasný ta cena kompletu není zrovna nejmenší, ale tohle se těžko posuzuje, mně to přijde za nabízenou zábavu jako pakatel:)

Takhle to pak vypadá při noční kytarový seanci :)
http://www.youtube.com/watch?v=HARdXqwdYhM&feature=related

2.9.2011 00:07:33 | Upraveno autorem (porovnej)

to je masakr
http://www.youtube.com/watch?v=85okM03O7L0&feature=related

Fakt mazec, tohle by se mi líbilo.

Ale jak to stíháš na té kytaře, to mi hlava nebere. To jsou opravdické akordy a musíš v podstatě umět hrát na kytaru nebo jak se to dá stíhat mačkat. Já nestíhám ani očima vnímat všechny ty barvy :)

2.9.2011 00:55:50 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Sky Runner - Nová ve folii
Sky Runner - Nová ve folii
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas