Herni konzole

Zdar,mam tu trosku dalsi offtopic.Nadchl jsem se pro to,poprve mit herni konzoli,ve 30ti je nacase.Mate nejake doporuceni pro PS3 nebo Xbox od Nintenda?Nejak nevim,co si vybrat,uz jsem byl rozhodly pro PS3,ale abych byl uprimny,lehce mne sokovalo,ze je nutno hrat originalky,coz se mi moc nelibi,mit 1 hru na pul roku.Budu vdecny za rady.
Diky.
12.10.2009 11:36:06

konzole
Ono originálům se nevyhneš asi ani v případě Xboxu. Já nejsem na konzole žádný expert, ale myslím, že abys na konzoli mohl hrát ne-tak-úplně-originální hry, musíš si ho nechat "upravit" zvláštním čipem. Asi je zbytečné zmiňovat, že s touhle úpravou ti v oficiální síti asi taky nikdo nepomůže...
Konzole mě taky lákají, hlavně díky mlátičkám, které na PC vymřely :-(

12.10.2009 13:00:00

Eyron
Mno,pokud nejde plenit po zpusobu piratu ani na Xboxu, tak se PS3 opet vraci do hry, ale uz vidim ty naklady ... PS3, druhy joypad, ... par her a penize, ktere mam z prodeje Battlelore nebudou stacit ani omylem :)

12.10.2009 13:35:34

Druss
Nakupuj hry na eBay.

12.10.2009 13:45:58

Konzole
Podívej se na hry, které na těch konzolách vyšly nebo v brzké době vyjdou a kup si podle toho. Obecně XBox je rozšířenější a oblíbenější, PS3 je zase hardwarově nabušenější a Sony dost zaspalo s jeho propagací a hrami. Naštěstí se Soňáci zvetili, když pochopili, že nejsou na trhu už jediní a nejlepší a začali s tím něco dělat, takže si myslím, že i na PS3 teď budou vycházet silné tituly.
P.S. Asi to tady všichni odignorovali, že to je překlep, ale XBox není od Nintenda, ale od Microsoftu. Nintendí velká konzole je Wii. To jen tak pro úplnost.

12.10.2009 13:59:56

rbx

Druss
mam doma Playstation, Gamecube od Nintenda, asi mesic jsem mel Nintendo Wii, nez jsem ho strelil a ted mam aktualne par let XBOX360. Kdybych mel volit ted, tak jdu asi do slim verze PS3, protoze je mala, ma blue-ray a vetsi potencial v hardwaru.
No a myslim, ze se muzes smirit s tim, ze budes muset hrat originalky. Od toho existuji bazary her, kde lidi prodavaji to co uz dohrali. Holt nebudes mit uplne horke novinky. Urcite existuji upravy konzoli, ale treba lidem, co si upravili XBOX, Microsoft ukoncil jejich uctyna XBOX Live.

12.10.2009 14:22:15

Kadever
Pisu z praci a pisu jak retard. Nejenze divne skladam vety,ale pisu i nesmysly. JJ, Microsoft :)

12.10.2009 14:52:37

Sydo, Rbx
Diky za tipy, Ebay zkusim, asi to u mne vyhraje PS3 kvuli bluerayi, nabidka her je uz velka dost. A je tam Tekken :)

12.10.2009 14:55:16

Tekken
Ou jee, Tekken je pecka! Kdybys někdy jel Vltavu, tak v Rožumberoku v kempu mají Tekken 1 a ve Zlaté Koruně Tekken 2 :) Vždycky jsme se tam těšili.

12.10.2009 15:02:26

Sydo
Ja si zase pamatuju,jak jsem s nadsenim tusim v roce 2003 sypal nadsene ctvrtaky do Tekkena 4 v USA,to byla parada. Rad bych si to pripomenul. A na Ebayi je pre-order na Tekkena 6 za v prepoctu 950,-. Hmmmm :)

12.10.2009 15:43:13

Druss
Já si na cesty MHD pořídil Nintendo DS a zatím jsme nadšen. Dohrál jsme jednu Castlevanii, teď mám rozehraný The World Ends With You a v pátek mi přišel Chrono Trigger. Ten jsme si říkal, že na chvíli vyzkouším, z chvíle se vyklubaly dvě hodiny a TWEWY asi nechám chvíli odpočívat :)

12.10.2009 15:45:19

sakry
Já už to s tím mykáním opravdu přeháním, prostě nenapíšu "jsem" správně :)

12.10.2009 15:46:01

Mám WII a neměnil bych...
Ovládání pohyby nemá chybu... Mario Kart, kdy řídím volantem, Golf, kdy máchám holí, šerm, kdy šermuju mečem a další...

A hraje to se mnou i přítulka :-)

12.10.2009 15:52:06

to Sydo
Jo, DSko mám taky už nějaký ten rok a půl a do šaliny, autobusu a vlaku ideální záležitost. TWEWY nechápu, jak můžeš odložit, i když kvůli Chrono Triggeru... To Ti asi prominu ;-) Já teď pařím nové Kingdom Hearts a je to taky velice kvalitní záležitost.
Své milé jsem taky nedávno koupil PSP na dlouhé cesty vlakem a je to velmi podařená konzole, jen je škoda, že do ní zatím není moc slušných her, které by stály za to. Ale jak říkám, Sony se konečně začalo probírat s několikaletého spánku, kdy usnuli na vavřínech, a snaží se zase vyhrabat ze dna, tak nás očekává pár herních pecek. Například Final Fantasy Dissidia je velice dobrý nářez a Patapon a Locoroco jsou taky slušné závislačiny :-)

12.10.2009 16:11:31

rbx

Kadaver
No hrat Patapon ve vlaku ci autobuse...:-) I kdyz ve vlaku to jeste jde, ale v autobuse bych to asi nedal.

12.10.2009 16:13:17

to rbx
Ideálně bez sluchátek a na plné pecky, to by pak celý autobus prozpěvoval Pata-Pata-Pata-Pon! :-D
Ale dá se to i v autobuse, jsem tam hrál i věci na DSku, které potřebují přesné záseky stylusem, případně na PSPčku Rock Band Unplugged. Je pravda, že jsem si občas zanadával, jak mi do toho zrovna vjel na nějaký hrbol, ale jinak to bylo v poho. Při hraní takových her doporučuju sedět co nejvíce vepředu, bo vzadu to skáče zcela nehorázně.

12.10.2009 16:24:44

Patapon
byla jedna z věcí, kvůli které jsem uvažoval o PSP, ale DS nakonec vyhrálo. No a ten TWEWY je v buse celkem mazec, člověk se ustřelístylusem a uz mu potvora stojí na hlavě :)

12.10.2009 16:27:46

to Sydo
To byly přesně ty situace, kdy jsem nadával na celý autobus :-)

12.10.2009 16:32:30

ze je nutno hrat originalky
lol. a?? !!!!!!!!!

12.10.2009 20:01:28

konzole
Nevim jestli je tohle tematko jeste aktualni, ale jestli mas problem s originalkama, tak si porid Xkox. Mam ho zhruba 3 roky a pohoda. PS3 je take sqele, ale tam se musi jet pouze origosky. Kdyz by te cokoli zajimalo klidne pisni, ohledne xka poradim opravdu cokoli ;)

20.11.2009 10:55:50

Xbox 360 - dotaz
Vím, že bych s tímto dotazem pochodil asi lépe na nějakém xbox fóru, ale zkusím to nejdříve tady. Snad se najde mezi váma, alespoň jeden zkušený konzolista s Xboxem :)

Můj dotaz je jednoduchý. Dejme tomu, že mám Microsoft XBOX 360® - S Standard System 4GB a koupím si k tomu tohle - http://www.game-centrum.cz/index.php/xbox-360-hard-drive-250-gb-pro-xbox-slim-p510 - stane se ze mě majitel Xboxu s 250GB diskem, který jde jednoduše doma nainstalovat?

Druhá část mého dotazu je, jaký je rozdíl mezi tímto:

http://www.game-centrum.cz/index.php/xbox-360-hard-drive-250-gb-pro-xbox-slim-p510

a tímto:

http://www.game-centrum.cz/index.php/hard-drive-250-gb-xbox-360-p598

Díky

EDIT: A ještě k čemu je tohle:

http://www.konzole-store.cz/product/hard-drive-hdd-case-pro-xbox-360-slim-3395/

to je nutné koupit k tomu disku?

8.8.2011 18:26:45 | Upraveno autorem (porovnej)

to Beholder
Kdybys byl rozumný a pořídil si raději PS3, tak by Ti byl asi schopen poradit, protože tam už jsem disk vyndával a snažil se ho přenášet, ale takhle... No nestydíš se? :-)
BTW, na PS3 to šlo úplně v pohodě. Stačilo odšroubovat jeden šroubek a disk byl venku bez jakýchkoli skurpulí :-)

8.8.2011 21:17:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Kadaver
ja mu to vcera rikal, ze radsi PS3:-D

8.8.2011 21:23:14

Kadaver
nestydím, na Xboxu jsou gears of War 2 a 3, Halo, Alane Awake :). Navíc je o něco levnější. Hardwarově jsou na tom ty konzole stejně. Jinak jsem mezi němi indiferentní :)

EDIT: U toho Xboxu to jde taky v pohodě (odchlípne se krytka a zatáhne za šňůrku :) ), už jsem se koukal na nějaké videa. Jen potřebuju ujistit zda ten disk pasuje do té bez diskové 4GB verze (ty 4 GB jsou interní flash paměť)

EDIT2: mocný google mi to našel :), takže už vím. První hledej, pak se ptej, já vím :)...

8.8.2011 21:25:28 | Upraveno autorem (porovnej)

to Beholder
Kdyby to nebyl Microsoft, tak jsem taky indiferentní, ale s jejich produkty nemám nejlepší zkušenosti. Jinými slovy, já bych si ho nepořídil, ale nemám nic proti tomu, když ho má někdo jiný. A s těmi hrami máš pravdu, některé Xbox exkluzivky bych si taky rád zahrál (obzvlášť zjišťuju, že je tam pár hodně šikovných stažitelných her, které na PS3 nejsou a jen doufám, že někdy budou).
Jinak zjišťuju, že 250 GB není nic moc. Mám PS3 jen rok a už mám z 250 GB volných jen 80, a to tam nemám žádné filmy :-)

8.8.2011 22:00:07

Kadaver
no my to chcem s přítelkyní jen na občasné společné zafightění Tekkena 6 a Mortal Kombatu. Přítelkyně to bude mít na nějaké hopsačky a já si občas na odreágování ze školy zastřílím :). Žádné filmy, žádná hudba, žádný internet (od toho máme PC), takže jsem si říkal, že 4 GB na savy budou bohatě stačit, ale dočetl jsem se, že má xbox teďka "novinku", že jdou hry nainstalovat na disk, což (údajně) trochu zvýší framy a načítání a zcela jistě ztiší konzoli a méně opotřebí větráky a mechaniku. Takže někdy později jen dokoupíme ten disk a hotovo :)

co se týče Microsoft produktů, tak jsem měl kdysi akorát kuličkovou myš Microsoft :) (co se týče hardwaru) a používám (co se týče software) Windows XP a Officy (s těmito produkty jsem spokojený). Kálel bych akorát na IE. Ale tak nějak si říkám, že za to chudák děravý nemůže, protože je příliš rozšířený :). Naopak mě začíná zlobit Opera, se kterou jsem byl dlouho spokojený, ale to už je jiná kapitola...

Tolik moje "zkušenosti" s Microsoft produkty :). Xbox je pravda v podstatě nováček na poli konzolí a prožil si období brutální poruchovosti, ale myslím, že se rychle otřepal a srovnal krok s PS a Nintendem. Mno uvidíme, snad nezklame...

8.8.2011 22:53:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zakázaná poušť
Zakázaná poušť
Akt. cena: 330 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas