nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Gamebooky

Zdravím všechny,
sháním gamebooky Fighting Fantasy od Jacksona a Livingstona, případně i Lone Wolfa od Joe Devera, ale jen ta původní vydání. Pokud byste nějáké měli doma a byli ochotni prodat, tak se prosím ozvěte do soukromé zprávy a určitě se dohodneme :)
Na stavu gamebooků mi zas tak nezáleží...
Dal jsem to i na bazar, ale rozhazuji sítě co nejvíce :) :D

Předem moc díky

Upraveno autorem (porovnej)

25.8.2018 05:12:35

FF

klidne bych prodal sbirku FF gamebooku, kdyby mel nekdo zajem a za cenu, aby to melo smysl vubec prodavat :)

13.3.2019 00:59:29

Gamebooky

Zkuste Rytíře temného slunce od Swena Hardera. Kniha vyšla loni.
Je to asi (rozhodně) nejlepší Gamebook co jsem hrál.

Je vidět že žánr nemusí být mrtvý, pokud se s ním pracuje. Herní systém "Rytíře" je naprosto unikátní...

29.11.2018 14:11:30

MikeDundee

Fighting Fantasy na sebe nijak nenavazuje. Ty "fantasy" díly se v podstatě odehrávají ve stejném světě, ale to je tak všechno. Přímo na sebe navazují jen ty 4 díly Magie (FF).

Já mám rád obojí...LW je parádní "gamebookový rpg", které vydrží na dlouho a FF jsou zas takové fajn jednohubky :)

Pamatuji si, ž jeden díl jsem měl dohraný asi za 10 minut...když jsi se dobře trefil, tak stačilo otočit jen pár odkazů a byl jsi na konci... Ale třebas takovej Pekelnej Dům je fakt pecka a měl jsem rád i Masky Zmaru :)

Těch fantasy bude taková větší půlka + 4 dílná série Magie.

16.11.2018 19:40:16

FF

Chtěl bych se zeptat - ty Fighting Fantasy gamebooky na sebe nějak příběhově navazují (jako Lone Wolf), nebo je to vždy nezávislý příběh s jinými postavami ?
A taky jsem si všiml, že některé gamebooky jsou fantasy a jiné scifi - kolik bylo přibližně vydáno českých jen těch z fantasy žánru ?
Pocitově - které jsou lepší ? Lone Wolf (toho mám načteného) nebo FF ?

16.11.2018 19:15:10

Poděkování

Tak bych chtěl všem poděkovat, díky vám tady a lidem z Deskožrouta se mi podařilo uskutečnit můj plán na vánoční dárek :) DÍKY MOC MOC

A teď dále:

Při kompletování série Fighting Fantasy se mi sešlo vícero gamebooků.
Série se mi nakonec podařila sehnat kompletní a jelikož je to dárek, tak jsem je chtěl mít všechny pokud možno "jako nové" což se povedlo a tim pádem mám doma série dvě (tu kompletní mám jako dárek a u té druhé, která je, ale taky v dobrém stavu až na pár kousků chybí jen číslo 26 - tu si chci z nostalgie zahrát a pak klidně taky prodám či vyměním, tak mi můžete klíďo zkusit napsat).

No a co mám uplně navíc, tak chci někomu darovat. Ty jsou v dost horším stavu, ale jsou tam i některé dobré a některé úplně nové, ale čistě k hraní určitě poslouží dobře :) Sem fotku dát nemůžu, tak dám inzerát s názvem "Gamebooky" do sekce "prodej" a fotka bude tam :)

Jestli má o některé někdo zájem (asi ideálně někdo kdo nezná a chce gamebook vyzkoušet), tak mi napište. Jen prosím s osobním předáním v Praze nebo když si zaplatíte poštovné (posílám zásilkovnou).

Pište SZ nebo klidně sem :)

No a pokud by ještě někdo z vás měl starého Lone Wolfa číslo 12 nebo "O Norikovi", tak budu rád určitě se nějak domluvíme :)

Ještě jednou dík moc

16.11.2018 16:58:02

LONE WOLF 13

Pokud by někomu chyběl 13 díl - Prokletí z Ruelu, mám jeden navíc :)

10.9.2018 15:08:26

ilustrace

U starého Lone Wolfa jsou hlavní plus ty ilustrace. To je bez debat největší deviza proč jsem taky šel do této edice a sehnal si všech 13 dílů v češtině + 3 romány. Ale k hraní to moc není, při posledním walkthrough jsem zhusta dopisoval do knih poznámky a korigoval podle nové verze a podle Project Aon. Zvláště u Magnakai části.

Zrovna hned v druhém dílu je bug, kde se to nedá solidně uhrát.

9.9.2018 21:20:20

Havelock

Přesně, jak napsal Peet - za takových třináct let nebudou k sehnání a pak jako když najdeš zakopaný poklad. ;)

9.9.2018 18:10:19

Havelock

Rodinné dědictví nééé? :D :)

Špatňák - uplně v poho, mě jde hlavně o FF gamebooky :)
A ještě tedy gratuluji k přírůstku :)

PS.:
U starých Lone Wolfů se mi více líbí i přebaly,ty nové jsou takové "běžné".

29.8.2018 06:10:13

Špatňák

Co má narození syna společného s gamebooky? :D

29.8.2018 00:57:12

Původní Lone Wolf

Mám a chtěl jsem prodat. Akorát když se mi má narodit ten syn, tak asi zůstane doma. Akorát mi nějaký šmejd ztopil druhý díl. Kdyby měl někdo na prodej, beru.

Sry Peete, že jsem se přivtěřil. Ale ať neplevelím diskuze. Samozřejmě první prodat Peerovi, mě až druhému v pořadí. ;)

28.8.2018 23:59:42

úderník

Díky :)
Tu novou edici mam komplet (co dosud vyšlo), ale více se mi líbily ty staré...jsou psané lépe a vadí mi, že překládají "Lone Wolfa"...jakože Mytago překládá i jeho jméno :(

25.8.2018 12:59:01

Lone Wolf

Ten původní CZ Lone Wolf mám doma starý komplet (neprodám) , jen chci napsat že je to hodně zabugované a že ta nová verze to opravovala.

Mám k prodeji 5 dílů Lone Wolfa (nové verze)

25.8.2018 12:50:38

Lone Wolf

Mám někde kompletní, nebo téměř kompletní - možná chybí číslo 2 - Lone Wolfy, co vycházel na přelomu tisíciletí. Končí to tuším 14. nebo 15. dílem, pak ho přestali vydávat.
Kolik bys byl ochoten nabídnout?

25.8.2018 10:02:17