Conan

minulý týden jsem se vrátil do dětství a koupil si dvě knihy s kompletními Conanovými příběhy od Howarda (nakladatelství Aurora), jen jsem se nikde nedozvěděl, zda ještě vyjdou další nebo jsou ty dvě knihy vše. Nevíte o tom někdo víc?
Taky sbírám síly koupit si nového Palahniuka (Snuff), ale nějak nevím. Ukolébavka, Klub Rváčů a hlavně Zalknutí jsou super knihy, ale z jeho posledních povídek už se mi trochu zvedal kufr, všeho moc škodí. Nečetl jste ten Snuff někdo?
29.6.2009 16:24:06

Palahniuk
Četl jsem od něj zatím jen ty starší knížky. Ale chystám se na Strašidla (nebo pod jakým názvem to tu vyšlo - mám je anglicky). Jeslti jsi nečetl, zkus i Program pro přeživší. Prý je dobrý i Deník.

29.6.2009 17:02:40

Conan
Co jsem se tak dival na netu, tak v tom jsou vsechny povidky, ktere Howard napsal, krome povidky Nemedijske kroniky II. Ja jsem kdysi davno cetl knihy Conan I - Barbar a Conan II - Dobyvatel od nakladatelstvi AFSF, ktere obsahuji komplet vsechny povidky od Howarda. Bohuzel kdyz jsem si je chtel koupit, tak jsem zjistil, ze uz se nedaji vubec sehnat:(

29.6.2009 19:10:36

howard
zkuste kouknout sem http://ld.johanesville.net/odkazy/howard-robert-e možná to pomůže

29.6.2009 19:30:33

Sydo
Tato kniha představuje druhý ze tří svazků souborného vydání všech povídek a textů R. E. Howarda o hrdinném Conanovi, které patří ke klasice žánru sword & sorcery. Z toho bych si myslel, ze bude treti, kde bude samotna Hodina draka, coz je povidka/roman. Pokud je v uz v druhym dile, tak kecaj a budou jen dva, uz by tam nemelo asico byt;)

29.6.2009 21:54:12

knihy
včera jsem si udělal další radost - Jáma a kyvadlo s ilustacemi od Borna za 200 na aukru :D

1.7.2009 08:00:29

Vybíráme z Bazaru

Pyramid of the Sun
Pyramid of the Sun
Akt. cena: 80 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas