Co posloucháte?

vcelku by mě zajímalo, co hráči převážně fantasy karetních a deskových her poslouchají. http://www.youtube.com/watch?v=K0Q_BsVp4OQ zde máte jednu power/symphony metalovou pro lepší atmosféru :D
19.1.2011 08:57:10

ikri
Tak This is my truth byla moje první deska od Manics. Osobně se mi ale asi nejví líbí Everything must go.
Jo a u Super Furry Animals musím varovat, že občas zpívají velšsky :-)

A hudba k anime je kapitola sama pro sebe. Moje nejoblíbenější je muzika ke Gungrave. Zejména Akaneiro ga moeru toki od Scoobie Do. To můžu poslouchat skoro pořád :-)

19.1.2011 16:21:30

orient
z východní hudby se mi líbí black eyed girl, z men inside - nějak chaya chaya a ty klipy z Bolywoodu nemají občas chybu, z kolejí si pamatuji tureckej rap nebo co to bylo ...

19.1.2011 19:10:29

Bolywood
Z indické hudby mohu doporučit interpreta jménem Prabhu Deva alias "Benny Lava". K vydařeným dílkům také patří Tunak Tunak Tun od Dalera Mehndiho :-)

19.1.2011 19:24:24

tož já tu taky něco hodím do placu :)
Depeche Mode, Camouflage, De/Vision, Duran Duran, Erasure, Wolfsheim, New Order, Joy Division, Pet Shop Boys, The Cure, Lakeside X, Kraftwerk

Dave Gahan, Brandon Flowers, David Bowie, Gary Numan, Mike Oldfield

Franz Ferdinand, The Killers, The Bravery, Placebo

Nine Inch Nails, Apocalyptica, Rammstein

The Prodigy

EDIT: Ještě uvedu co nemusím, co nesnáším nebo k čemu mám neutrální vztah nebo úctu...

Nemám rád české popové kapely typu Chinaski a české sólové zpěváky typu superstar (hlavně ty nové a Langerovou) popřípadě Koláře a další české zpěváky. Nevadí mi když slyším hrát Kabáty, Horkýže Slíže, Tři sestry.

Nesnáším Nightwork když slyším jejich "hity" tepláková souprava, kule dej si doprava, včelka mája nebo jsem gay, tak se mi otevírá kudla v kapse a mizí ve mě poslední zbytky tolerance.

Dále nesnáším rap černých týpků, kteří se nevlezou do záběru jak máchají rukama a houpe se na nich tuna zlata a stříbra a v záběrech jejich úžásně gangsta klipů se třepou půlky naducaných černošek.

V podstatě nesnesu tak 90% toho co hrají hudební kanály typu mtv.

Jako pubertální mánička jsem poslouchal metal všeho druhu, ale to už je pryč, jediná kapela, která mi zůstane v srdci asi na pořád je Metallica, to je opravdu metal na úrovni.

Můžu slyšet Beatles...

A asi by se toho našlo více co sice neposlouchám doma, ale když to slyším někde jinde tak mi to nevadí.

19.1.2011 19:35:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Japonská muzika
Když tu byla řeč o japonské hudbě, tak mě hodně baví Meiko Kaji, od ní jsou ty klasiky ke Kill Billovi (Urami Bushi, Shura no Hana a další), konkrétně je to album Zenkyoku Shu, jedna pecka za druhou.

19.1.2011 19:36:32 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Dnes jsem díky tomuhle vláknu učinila pro mě velice zajímavé objevy:

John Frusciante - díky Sydo
Utada Hikaru - díky Lolynko
Meiko Kaji - díky KungPao


a čím dýl poslouchám Utadu a Meiko tak víc a víc dobrý!

19.1.2011 20:42:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Nejlepší
tak ještě moje nejoblíbenější kapela ze všech možných i nemožných kapel. Zakladatelé pirátského heavy/speed metalu!! http://www.youtube.com/watch?v=F1vshphaJME

20.1.2011 00:53:44

poslouchám
Hooverphonic, Portishead, sem tam s ženou Nightwish, Floydy si ráda poslechnu, Linda Perry.

20.1.2011 08:31:08

re
sappho: Linda Perry je super, musím si ji někdy pustit i 4-non Blondes
ozzy: Jasný, Pekárna je super
ikri: Legendární koncert Metallicy v Boby centru byl tuším 1994, si ještě teď pamatuju, jak v novinách psali, že to bylo slyšet až na druhej konec města :-)

20.1.2011 09:16:21

Eyron
Bylo to 23.5. 1993
Dokonce jsem se vydala do sklepa hledat lístek, ale vzdala jsem to :D
Pořád mi totiž něco říká, že tam tenkrát měli vystoupit i Alice In Chains, ale zrušili to a předskakovali jen Suicidal Tendencies a The Cult.
Škoda, mohla to být ještě větší pecka :)

20.1.2011 09:54:40

Poslouchám
Snesu skoro vsechno az na nejakej vyblitej metal a dechovky. Kdyz prolitnu playlist winampu, tak tam mam:
Arctic Monkeys, Strokes, Kooks, Killers, Franz Ferdinand, Green Day, U2, REM, Offspring, Norah Jones, Loop troop, Linkin Park, MGMT, Madonna, Springsteen, BEP, Bloodhound gang,Coldplay, Cranberries, Joe Cocker, Eddie Vedder, Red Hot, Kaiser Chiefs, My Chemical Romance, Lenny Kravitz a spousta dalsich

Hodne rad posloucham album od Kate Nash - Made of bricks

Moc diky Eyronovi za tip na Gaslight Anthem...to je presne moje krevni skupina

Z toho, co jsem posledni dobou zaslechl v radiu se mi hodne libilo toto: http://www.youtube.com/watch?v=RNuUgbUzM8U&ob=av2el
--------
Dnes jsem poprve videl videoklip a ten se mi taky libi :)

Jo a z ceskejch: Nohavica, Hapka a Horacek, Cechomor, Kabati, Chinaski, Krystof, Muller, Raduza a urcite jeste dalsi...jen si nemuzu na nic vzpomenout

20.1.2011 10:11:20

ikri
Ja ti dam jen Suicidal Tendencies!;) Loni byli na R4People a bylo to hodne slusny!;)

20.1.2011 10:23:29

Co posloucham
MUSE - v soucasne dobe moje nejoblibenejsi muzika, letos planuju jet do jakekoliv prilehle zeme, kde budou.
Orishas - vynikajici kubanskej hip hop
Control Machete - trochu temnejsi mexickej hip hop
Johnny Cash - netreba komentovat;)
Nirvana - nejradeji Live at Reading, neuveritelne energicke album
Arctic Monkeys - brit pop rock
Blur - brit pop klasika;)
Ska-P - spanelsky ska-punk
Asian Dub Fundation - britsko-indickej narez

No a pak vse mozny, zkousnu toho docela dost, rad objevuju novy veci, treba nedavno francouzskej hip hop Shurik'n nebo Vampire Weekend jeste chvili pred tim, ney se o nich zacalo psat i v Cechach:)

20.1.2011 10:32:05

aneken
Pardon :) Myslela jsem pochopitelně, že místo 3 hráli jen 2 :)
Jinak vystoupení ST si pamatuju celých těch 17 let. Sice jen útržky, ale něco tam zůstalo.

20.1.2011 11:16:40

ikri
No jeste ze tak;) Jinak zena to ted na R4 nedala a odesla poslouchat Tomase Kluse, coz me hodne pobavilo:)

20.1.2011 11:22:21

Leccos
Hlavně však Rádio Beat - jediné plně poslouchatelné rádio (s drobnými výhradami vůči nedělnímu večeru)
Mám rád Queen, Cake, Znouzectnost, Krausberry, Vítkovo kvarteto, Omegu, album Sirius B od Therionu, Ninu Hagen nebo třeba Bacha, naposled jsem objevil francouzsko-arabskej rock Speed Caravan...

20.1.2011 11:23:58 | Upraveno autorem (porovnej)

re
Olprokop: Rádo se stalo, v létě byli v Praze a byl to nejlepší koncert za cca tři roky a že jich většinou stihnu docela dost...

ikri: No vidíš, já teda v roce 93 poslouchal asi ještě 2 Unlimited :-)

aneken: Ty znáš Control Machete? Geniální záležitost! Z latinskýho hiphopu ještě žeru Molotov

20.1.2011 13:06:37

Eyron
No, já jsem vyspěla hodně brzo :D

20.1.2011 13:16:05

to ikri
to je škoda :-) I když nad tím dneska ohrnujeme nos, tak trsání s lenkou petákovou u 2unlimited na dětské diskotéce někdy v deseti letech patří k jednomu z nejkrásnějších zážitků v mym životě :-)

20.1.2011 13:18:50

jejda
to byly časy, Twenty for seven, Ace of Base, 2unlimited, Sandra, A-H-A, Alphaville, Madonna, New kids on the block a další.

20.1.2011 13:34:17

Zářivé mládí
Jojo, i já jsem tenkrát poslouchal 2 Unlimited a podobné, to byly časy. A pak přišel Moonspell, Within Temptation a Theatre of Tragedy a najednou jsem byl úplně někde jinde :-)

20.1.2011 14:26:48

Školní disko :-)
Jo, školní diskotéky, to bylo něco. Během civilky jsem je pak zažil i z druhé strany, když jsem jel s pátou třídou na školu v přírodě jako vychovatel. Vůbec nic se nezměnilo. Tolik zlomených srdcí během jediného večera... :-)

Mimochodem, naším největším hitem v páté třídě byl Marky Mark a Prince Ital Joe. A hádanka pro odborníky: Co spojuje Markyho Marka a New Kids on the Block? :-)

20.1.2011 14:42:14

..
Jelikož můj oblíbený metal k deskovkám moc nejde (a někteří spoluhráči by to asi nezvládli), tak se docela dají aspoň metalové a rockové balady. Pak jsou k deskovkám dobří Queen a plno dalších oldies kapel. Taky si dovedu představit Johnyho Cashe, Beattles, Boney M, BeeGees, Trans Siberian Orchestru, Celine Dion, Tinu Turner, Bon Jovi, Guns´n´Roses a mnoho dalších.

20.1.2011 14:49:18 | Upraveno autorem (porovnej)

Disko?!
No tak já jezdila jako vedoucí na tábory a na tom posledním se tam řešily pletky děvčat a vedoucího, takže přece jen trochu změna oproti našim naivním létům...radši už jsem tam nejela :D Jojo,dneska jsou děcka zkažený. Ale to už dost odbočuju
Jinak ta odpověď je jasná...nemáš tam něco těžšího? :-)

20.1.2011 14:52:06

disko
Nikdo ještě nezmínil E-Rotic? Hanba vám!

20.1.2011 15:03:33

Vybíráme z Bazaru

Codex Naturalis (včetně kvalitních obalů)
Codex Naturalis (včetně kvalitních obalů)
Akt. cena: 220 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas