Co posloucháte?

vcelku by mě zajímalo, co hráči převážně fantasy karetních a deskových her poslouchají. http://www.youtube.com/watch?v=K0Q_BsVp4OQ zde máte jednu power/symphony metalovou pro lepší atmosféru :D
19.1.2011 08:57:10

hm hm...
Illustratosphere, Manic Street Preachers, J. A. R., Gothart, Les Claypool/Primus, Limp Bizkit, Votchi, Brutus, Uncle, Gogol Bordello, sem tam i klasiku a mnoho dalších :)
Mainstream jen zcela výjimečně, ten mě docela děsí

19.1.2011 09:06:22

hudba
The Libertines, Burzum, The Streets, The Strokes, Darkthrone, Johnny Cash, Brenoritvrezorkre, The Clash, skoro vše od hipíků až po black metal :) Moc nemusím hip-hop, ale i tam s enajdou výjimky. Nedávám R'n'B a dechovku a pop stylu Janeček, Nightwork a vůbec většinu radiového éteru.

19.1.2011 09:14:13

:)
manželku...

a jinak Landu a hlavně jeho songy s historickými náměty...

19.1.2011 09:18:58

:)
Jsem na tom prakticky stejně jako hammer. Který mě mimochodem fakt pobavil. :D TOhle vlákno jsem tu zakládal zhruba před rokem.
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/obecne-o-hrani-spolecenskych-her-3/spravna-hudba-k-deskovkam-264/
schválně jestli se někomu změnil vkus

19.1.2011 09:24:23

:)
Manic street preachers jednoznačně vede!
Z ostatních pak ještě Pixies, New Order, Joy division, Depeche Mode, Placebo...

19.1.2011 09:28:58

poslouchám
vlastně všechno až na dechovku, Evu a Vaška atd. a ještě nesnáším písničky Hledá se žena, S cizí ženou v cizím pokoji a přezpívaný hříšný tanec

ale většinou končím u rádia a toho coo poslouchá přítel

moc ráda zavzpomínám na mládí :-D u Kryla a Beatles

19.1.2011 09:29:33

Elenistar
No k deskovám třeba neposlouchám žádnou hudbu, tohle (možná se mýlím) je spíš co hráči obecně poslouchají.

19.1.2011 09:29:46

...
Koubek, Pink Floyd, Glenn Miller, Dizzy Gillespie, Precedens, Lily Marlen a jinak něco z hip hopu, něco z rocku, něco z popu, něco z folku, něco z dechovky. Myslím, že jsem to tu někde psala: proč si úžit obzory, aneb od každého něco :-)

19.1.2011 09:30:23

richmond
když to beru zpětně a pak ještě jednou dokola, tak máš asi pravdu. :) Tohle byl istě obecný dotaz. Abych si mohli ve středu ráno o čem povídat. :)
Za mě tedy - když něco píšu tak jen vážnou hudbu, kde se nezpívá
V posilovně linkin park, serj tankian etc.
když jenom poslouchám tak jsem našel výborný rokenroll The BaseBalls
a jinak mě brácha nadává za to, že si něco najdu a pak to poslouchám celý týden dokola. ALe jinak poslouchám fakt asi skoro všechno kromě obligátního braku jako je hip hop a tak. ale nikomu to neberu, abych nedostal nějaký mínusy nebo tak něco :)

19.1.2011 09:34:51

muzika
The National, Arcade Fire, The Libertines, Pixies, Modest Mouse, The XX, Živé kvety, Sto zvířat, Traband, Staré pušky, Houpací koně + hromadu další dobré muziky napříč žánry

19.1.2011 09:48:43

Všechno co má melodii :)
Mám úchylku na japonskou a korejskou hudbu, kdybyste to náhodou někdo znal (nebo chtěl googlit ;)), tak mezi moje oblíbence patří Chitose Hajime a Utada Hikaru, z korejců pak banda roztomilých slečen ze skupiny Wondergirls.. :)
A aby to nevypadalo, že jsem blázen, tak se mi líbí i normální věci jako Placebo, Green Day, Rasmus.. a z českých nepohrdnu folkem a Wohnoutama.. :)

19.1.2011 09:54:35

posloucham
Vsechno. Nemam vyhraneny styl...ale neco se mi samozrejme libi vic a neco min. Staci, aby ta hudba mela kvalitni melodii, harmonii a nejakou slusnou aranz, a pak je mi jedno jestli je to metall nebo country. Z kapel muzu Manic Street Preachers, RHCP, Dan Bárta, U2, Buty, Mig21, Paul McCourtney, The Strokes, Killers, Vltava, Wohnout, Sto Zvířat.....no prostě všechno. Jo a posledních pár let se mi dost zalíbila kapela Muse. No a nesmim zapomenout na náš Cink&Tej:)))
-->http://bandzone.cz/cinktej

19.1.2011 09:54:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Lolynka
tak ta korejská, japonská hudba by mě moc zajímala!

19.1.2011 09:57:50

...
Buddy Guy, Iggy Pop, Livin' Blues, Gogol Bordello, Kate Nash, Rolling Stones, Hans Zimmer, Jimi Hendrix, Bob Dylan, Red Hot Chili Peppers, Last Escape, Linnard Skynard, Colloseum, Traband, John Frusciante, Hudba Praha, Wohnout, Otis Taylor, Creedence Clearwater Revival a mnoho dalších...

Nemám rád dechovku, Landu a country.

19.1.2011 09:59:25

Hudba
1. Depeche Mode. Ostatni: The Cure, New Order, Duran Duran, De/Vision, Mesh, Camouflage, Wolfsheim, Kraftwerk, Pet Shop Boys, Mike Oldfield, Dead Can Dance, Enigma, Rammstein, Nine Inch Nails, Stabbing Westward, Nitzer Ebb, pak nejake ty solovky od techto interpretu - Dave Gahan, Arcadia, Recoil (Alan Wilder), Counterfeit (Martin L. Gore), Electronic.

19.1.2011 10:04:46 | Upraveno autorem (porovnej)

halbarad
Ha, John Frusciante je super. To Record Only Water For 10 Days je jedno z mých nejoblíbenějších alb. Ještě jsme zapomněl na Cansei de Ser Sexy, jedna z mých nejoblíbenějších. A Landu s jeho patetickými dupárnami taky nemůžu vystát :)

19.1.2011 10:07:12

vsetko co je zaujimave
ale vyhradne v metale a hlavne death a black metal ale z roznich krajin ako napriklad z ruska Arkona pagan folk metalova banda a naj je ked spievaju v rodnom jazyku a potom vsetko co sa da pocuvat okrem popu co stale omielaju v radiach to nemozem vystat a hip hop na par interpretov hlavne slovenskych a cskych :)

19.1.2011 10:12:04

sydo
Jo, Frusciante je dobrej maník. To je zajímavý album. Z těch kdy už byl (zas) čistej mám ještě Shadows Collide with People (trochu moc experimentální) a The Will to Death (to se mi líbí.) Jinak bych chtěl někde sehnat Smile from the Streets You Hold z jeho fetovacího období. Poslouchal jsem to na youtube a je to mazec.

19.1.2011 10:15:17

hudba - letmý výběr
Guano Apes, Die Happy, Exilia, Paramore, Animal Alpha, Evanescence, Garbage, Gathering, Guns'n'Roses, Linkin Park, Liquido, Nirvana, No Doubt, Skunk Anansie, Smash Mouth, Cranberries, Offspring, Silbermond, Crucified Barbara, Flyleaf, Kidney Thieves

a z české scény: Gaia Mesiah (Ocean, od Alpha Female ee), Nil, Chinaski, Wohnout, Kabát, Support Lesbiens, Divokej Bill

...ale většinou jsou to prostě "uřvaný ženský"

EDIT: sakra, zapomněl jsem tam napsat Morčata na útěku =D

19.1.2011 10:19:42 | Upraveno autorem (porovnej)

Richmond, Odulin
Opravdu se mezi námi najdou další, co poslouchají MSP a dokonce i toho Bártiče?! :-O
Kluci, bodujete!

19.1.2011 10:29:02

hudba
ja počúvam veľa vecí, ale asi u mňa vedú gitarové veci...samozrejme the best of the best je u mňa Rammstein, ale vyžívam sa celkom dosť pri Rage against the machine, Led zeppelin, Deep Purple, Guns and roses, REM, U2, metallica, nemecký industrial je celkom fajn...z klasiky najmä vivaldi, bach, beethoven...soundtracky jednoznačne galactica a barbar conan :-) a ostatné veci tu:
http://www.last.fm/user/monkeyml

edit: zabudol som povedať, že vyslovene "neznášam" a nepočúvam volk, speed metal a jazz :-)

19.1.2011 10:38:45 | Upraveno autorem (porovnej)

ikri
Jo Manics jsou moje srdcovka, dokonce jsem po jejich koncertu v Praze pred 8 lety dostal sum do ucha a lecil se s tim tejden :)) Ma ale radsi jejich rannou tvrobu (vyjimkou je Journal for Plague Lovers) a jasne nejlepsi album The Holy bible :)

19.1.2011 10:40:11

ta"jemná"
Jé, tak to bych ti mohla něco doporučit, ale upozorňuju, že jde většinou o upištěné zpěvačky :) Viz třeba http://www.youtube.com/watch?v=_EHAQtsLLmM :) Ale pokud bys chtěla, tak se můžem domluvit, že bych ti popůjčovala svou sbírku, protože hledání na po jednom je trochu zlouhavé.. a navíc mám výběr toho nejlepšího :))

19.1.2011 10:42:28

málem
bych zapomněl na "superskupinu" The Good the Bad and the Queen - Damon Albarn, Paul Simenon, super anglická hudba.

19.1.2011 10:44:40

Lolynka
teď už poslouchaám Hikaru, ale to je na mě moc popový. Doporuč mi něco víc korejskýho nebo víc japonskýho :-)

Nedávno jsem se dostala ke korejským filmům (teda zatím jsem zhlédla jen jeden) a jsem nadšená

19.1.2011 10:48:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Cestování s Jiřím Kolbabou
Cestování s Jiřím Kolbabou
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas