Cenové akcie na hry v obchodných reťazcoch v ČR a SR

Čas od času sa objaví správička, že je nejaká výhodná cena spoločenskej hry v niektorom reťazci hypermarketov alebo supermarketov. V Čechách alebo na Slovensku, rád by som mal prehľad pod jednou témou o aktuálnych ponukách. Informácia by mala osahovať názov reťazca, hru, cenu a dátum trvania akcie. Pokiaľ možno, vynechať akcie na Človeče nehnevaj sa alebo Monopoly... :-) Vďaka
28.11.2010 22:09:47

opodstatnenosť témy
1. nie vždy odsledujem všetko v téme "Vaše úlovky, kde a za kolik...", kde sa aj tak väčšinou jedná o hry, ktoré sa v hypermarketoch nepredávajú.
2. Takto mi evidentne unikla informácia, že v Čechách pred mesiacom bola Notre Dame za polovicu ceny v Tesco
3. Verím, že nie je problém tieto informácie uvádzať, snáď nepôjde o reklamu, konflikt záujmov a iné malichernosti...
4. Ak je to predsa len nedobrá téma, kľudne zrušiť, no problem.
Dík

28.11.2010 22:15:02

!
ooo ...imho velmo uzitocne vlakno!

+by nemuselo ist len o retazce, ale aj o akcie/zlavy/vypredaje/bonusy vseliakych eshopov, kamennych a inych...

ad 3) -tiez v to pevne verim!!! :)

28.11.2010 22:29:32

.klopčík
Dík za podporu. Predsa by som to ale nechal iba v rozmedzí klasických potravinárskych veľkoobchodov v Čechách a na Slovensku, aby tá informácia bola pre najširšiu verejnosť, v zmysle, že keď sa niekto dozvie o akcii v "TesCarrHyperKaufLidle", tak vie, že to má niekde na dosah ruky a mal by sa po tom mrknúť pri bežnom nákupe.

Samozrejme, samostatné vlákno s akciami na e-shopoch, či špecializovaných obchodíkoch by bolo takisto vítané - založíš? :-)

EDIT:...Ak sa toto vlákno ujme tak, ako si predstavujem, tak to ďalšie vlákno založím aj sám :-)

28.11.2010 22:40:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Vianoce sa blížia...
Miesto: Slovensko - Bratislava - Polus City Center
Obchod: Carrefour
Trvanie akcie: nevedno
Hry a ceny (v zátvorke pôvodná cena):
1. Slovensko-otázky a odpovede, 21,90€ (29,90€)
2. Slovensko-otázky a odpovede Junior, 19,90€ (26,90€)
3. Osadníci z Catanu-Junior, 18,90€ (26,90€)
4. Vysoké napětí, 19,90€ (?)
Pozor, pokiaľ u prvých troch hier som videl na regáli aj krabice, pri cenovke s Vysokým napětím (čo je podľa mňa cena snov), som nenašiel ani jednu krabicu, tak neviem, či je to už vykúpené, alebo je to mylná cenovka. Nebol tam žiaden pracovník po ruke, aby som sa ho opýtal...

30.11.2010 12:41:46 | Upraveno autorem (porovnej)

peco
uvedomuješ si, že si založil vlákno, ktorým robíš silnú reklamu obchodom, ktoré tejto stránke a hrám vôbec nepomáhajú. :(
Neviem, ako to má vymyslené Zeus, ale podľa mňa je to kontraproduktívne. Tí, ktorí pomáhajú stránke to dokonca môžu cítiť ako podraz.
Ale počkajme si na rozhodnutie božstva.

30.11.2010 17:35:25

PJ

Stanovisko asistenčního subbožstva
Jako (spolu-)tvůrce obsahu ani moderátora mě to nepodráží, žádnou kontraproduktivní myšlenku ani žádnou reklamu - natož silnou - tu nevidím. Je to pomoc ostatním členům komunity, jak přijít levně ke stolním hrám. Tyto zprávy se tu objevovaly v nezanedbatelné míře i předtím a nikdo neměl námitek, peco měl jen poměrně rozumnou myšlenku shromažďovat taková oznámení pod jednou střechou.

Další příspěvky prosím k tématu. Pokud má někdo problém s mým stanoviskem, prosím přes SZ. Díky.

30.11.2010 17:45:41 | Upraveno autorem (porovnej)

akcie
Sem tam sa oplatí pozrieť na www.brloh.sk občas majú akciu na nejakú hru, plus pre študentov tam platí zlava na ISIC 10%

30.11.2010 18:55:05

Akce na hry
Jo souhlasím s PJ

30.11.2010 18:58:23 | Upraveno autorem (porovnej)

dilli
určite by som vedel polemizovať o každom jednom Tvojom vyjadrení v tomto vlákne, ale nebudem to robiť, platí môj bod č 4 z 28.11.2010 22:15:02.
Celkovo mi situácia prenesene pripomína aktuálny ošiaľ okolo WikiLeads, kedy po uverejnení pravdivej informácie sú ohrozené životy :-)
Zeus včera večer navrhol šalamúnske riešenie, pri ktorom by mal, ako sa hovorí, aj vlk zostať sýty, aj ovca celá. Takže sa asi rozlúčime s týmto vláknom, ale budeme mať plnohodnotnú náhradu, dúfam.
Ďakujem všetkým za názory.

1.12.2010 09:57:28

Vybíráme z Bazaru

Zombicide Survivor: CMON Comics – Vol. 1 extras
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas