Brutal Assault 09

Nejedete někdo? Že bychom tam něco zahráli za zvuků Immortal nebo Anaal Nathrakh.
7.7.2009 13:33:08

:)
Možno 2010 Gojira ma láka

11.3.2010 21:52:41

2010
Gorgoroth, Cannibal Corpse, Dying Fetus, Napalm Death! Už se opět nemůžu dočkat.

16.3.2010 10:45:11

ahojky
vidim ze sa aj medzy slusniakmy najdu ludia co pocuvaju poriadny metal ako napriklad sydo co ma doooooooooost prekvapuje ale zaroven tesi ak ste priaznyvcami tohoto zanru ako tu uz nizsie napisal sydo pochavlte sa s vasimy oblubenymi kapelamy skusenostamy s koncertov a tak s pocuvanim tejto hudby

9.4.2010 21:19:04

já taky
Tak já poslouchám v podstatě stále stejné kapely, co jsem poslouchal ještě před revolucí. Tedy Running Wild, Metallica, Manowar, Megadeth, Kreator, Slayer, Bathory a Arakain. Z těch novějších snad jen Dimmu Borgir, Withim Temptation, Therion a The Gathering.
Pak by se ještě pár kapel našlo, ale tyto mám asi nejradši.

9.4.2010 21:28:09

noooooo
pekny repertoar s metallicou megadeth slayer therion dimmu borgir suhlasim je to super
Inac ak by si mal zaujem megadeth bude v novom meste nad vahom v lete na festivale ja tam pojdem ak sekera vystreli Davea Mustane musim vidiet na zivo Slayer som videl to bola jaaaj niet slov bol som na tom festivale ako ucinkujeuci tak som ich mal moznost vidiet inac ako normal ucasnik festivalu a bol to fakt napek najnovsie spomienky smeruju do zlina na dark funeral carach angren nefarium a zonaria mno a zoradim to v takom slede v ako sa mi to pacilo carach angren novacik na scene a odporucam priaznivcom melodickeho blacku fak super vec zonaria svedi mladici veeelmi dobry najdete v ich tvorbe skoro vsetko z tvrdeho metalu nefarium ortodoxny antikrestania a nakonec DARK FUNERAL najsamhorisie predstavenie profi kapely aky som kedy vydel :(

9.4.2010 21:36:41

to deth
ak ty mozem doporucit skus mrknut na tuto stranku a pozry si tuto kapelku Darchaic je to take ponatie Bathoryho plus nieco navyse i ked sa to porovnavat samozrejme neda :) ale tak mne to slape a je to faaak doooobreeeeeee a hlavne MY DEMONS http://bandzone.cz/darchaic
su to kamosi

a moje oblubene kapelky su Dark funeral Cradle of filth Dimmu Borgir Illdisposed Amon Amarth Carach angren Zonaria Metallica Eluveitie Finntrol Hypocrisy Straping Yang Lad Nevermore Dying Fetus Megadeth Bruce Dickinson Iron Maiden Depresy a je toho veeeela toto je iba cast nekonecna a temnoty :D

9.4.2010 21:48:34

to Fistandantilus
Tak já jsem jeden z těch slušňáků s depresemi, protože poslouchám jen doom, gothic, symponic, power a podobné odnože metálku. Obecně ale mám nejraději female fronted metal a nejvíce tíhnu k Beauty-and-the-Beast metalu, protože miluju kontrasty a ta hudba je pak krásně rozmanitá.

10.4.2010 10:16:18

to Kadaver
sice nepoznam taku skatulku pre metal ako si napisal ale ked som to dobre pochopil tak paci sa ti metal kde spievaju krasne zeny v bestialnom metale :) a ak som to dobre pochopil tak aj mne sa to paci a ked je do toho este trocha klasickej hudby ci uz cez sintak alebo nahrane s orchestrom tak to ja najsilnejsi kontrast a to sa mi paci

10.4.2010 10:45:40

to Fistandantilus
Beauty and the Beast je taková nálepka, kterou snad přinesli Theatre of Tragedy ve svém největším období slávy. Říká to jen a prostě to, že v jejich skladbách se střídá nebo prolíná ženský něžný hlas s mužským drsným growlem nebo gruntem.

10.4.2010 11:07:14

Zítra v Matrixu
Hell Militia, Blacklodge, Aosoth a Gorgonea Prima

Arkham productions vám přiváží do Prahy 11.4. trojlístek současných nej z francouzského black metalu! Pekelní jezdci a terroristé Hell Militia v jejichž řadách působí řada členů známých a obskurních spolků ze země Galského kohouta jako Arkhon Infaustus, Vorkreist, Neo Inferno 262 pod vedením knížete Meyhnacha – živoucí legendy black metalu, jednoho ze zakladatelů démonických Black Legions a lídra kapely Mutiilation nám přijedou předvést své temné umění.

Ou jee!!!

10.4.2010 14:45:46

Matrix
fiha sydo tak toto je tazka blackova palba toto nieje moc moj zaner ale ked sa paci proti gustu ziaden disputat

10.4.2010 17:38:31

Btw
Už jste slyšeli nové album od Burzum? Varg je zpět ve staré formě, není to už takový nářez, ale zas nabral na mystice, je to spíše taková zimní hudba, ale jelikož jaro nám zatím kolísá, dá se to i teď :)

10.4.2010 17:50:18

burzum
tak varg vikersen si odsedel svojich 20 rokov za vrzdu euronyma a novy belus mno neviem si myslim ze to je iba nadnesene cele album tym ze vysiel von atd atd a je to iba tak jeho agentov
moc ma to neoslovilo

10.4.2010 18:23:15

CC
V Novom Meste sa teším na Cavalera Conspiracy hádam dú aj Root Bloody Roots :D

10.4.2010 18:45:11

Vybíráme z Bazaru

Istanbul Big Box (CZ)
Istanbul Big Box (CZ)
Akt. cena: 760 Kč
Končí za: 23 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas