PJ
PJ - avatar

Bojkot

Sestřelme svojí ignorací Cachflow a podobné zaflamované hry kam patří.
Nerozněcujme zbytečný a hloupý flame.
Nedejme se vtáhnout do nikam nevedoucích diskuzí, které nemají co společného s hrami a které stejně nepovedou ke změně názoru jiných přispěvatelů.

Příspěvky ve tvaru:
Název: Tak slibuji!
Text: Libovolný komentář s názorem na flame v diskuzích.
2.3.2010 08:43:02

PJ

Tak slibuji!
Už mně to leze krkem. Od teď zcela ignoruji Cashflow a GF a odmítám se vyjadřovat k příspěvkům uživatele "gabi".

2.3.2010 08:46:12

Joe

Tak sľubujem!
Bohužiaľ, vyjadrovanie gabi má na ľudí tento vplyv...

2.3.2010 09:07:34

Tak slibuji!
... a doufám, že to opravdu vydržím :-)

2.3.2010 09:11:02

Tak slibuji!
už toho mám taky dost,fakt to nikam nevede, raději půjdu rozebírat tipy a triky na strategii v Mysterionu :)

2.3.2010 09:26:07

Přísáhám!
že k té pseudo-učební tragikomické záležitosti nenapíšu vůbec nic. Howgh!

2.3.2010 09:45:24

Tohle už fakt přeháníte!
Všichni.

2.3.2010 09:54:04

gabi

Mecenáš trolíků

tak slibuji......ďakujem PJ
Ďakujem, o nič iné mi nešlo, len o zastavenie diskusií tohoto typu. Vy ste sa toho držali zubami nechtami a stále ste sa mi snažili oponovať. Ale vďaka vašim reakciám sa mi mnohé vyjasnilo a pochopila som aké promo tu beží. Ďakujem aj za to. Pomohli ste mi upratať v tejto oblasti. Veľa som sa naučila.
Trvalo to síce dlho, no stálo mi to zato, že som vydržala až do konca. Opäť sa potvrdilo, že trpezlivosť ruže prináša.
Teraz len pevne dúfam, že pri svojich prísahách zostanete. A to nielen na tejto stránke.
Ešte raz VEĽKÉ ĎAKUJEM to PJ a všetkým čo už prisahali a ešte prisahať budú. Verím, že vás bude čo najviac. :)

2.3.2010 09:55:59

gabi

Mecenáš trolíků

P.S.
To nebola z mojej strany diskusia, iba vyjadrenie názoru.

Vy ste z toho urobili diskusiu :)

2.3.2010 09:59:06

pilulka
Tady už je někdo opravdu zralý na Chocholouška :)

2.3.2010 09:59:48

Slibuji!
Konečně, už bylo na čase!

2.3.2010 10:01:54

prehanka
Souhlas s Prebio.

Cashflow se mi nelibi, s nazory Gabi povetsinou velmi nesouhlasim, ale neco ji uznat musim. Ackoliv je ve znatelne mensine a spousta prispevku ostatnich uzivatelu je snad az za hranou slusneho chovani, nedela nic jineho nez (dle meho) hloupe, ale SLUSNE brani svuj nazor a odpovida na prispevky jinych.

2.3.2010 10:07:07

Radim
Dle mého: nemá cenu upozorňovat na hru, která za to nestojí. A nemá cenu vést debatu, která nikam nesměřuje. Proto toto.

2.3.2010 10:10:59

gabi

to Kandelabr
Tak napíšte manuál, ktoré hry treba ako hodnotiť, aby neboli v rozpore s vašou filozofiou.
Je to vaša stránka a rozhodnite čo je podľa vás dobré. Alebo si urobte uzavreté spoločenstvo len pre vyvolených patriciov a plebs nechajte mimo dosah na túto stránku.

2.3.2010 10:15:31

Radim
Ad slušnost - asi ti unikly příspěvky Sheriffa, který nás nazýval primitivy jen proto, že jsme mu opravovali pravopis v pravidlech. Nejd eo hru ale o to, že tyhle debaty nikam nevedou, Gabi udělá Ctrl+C a příspěvky jsou na jedno brdo a protiargumenty se také opakují dokola. Takže čím dřív to vyšumí, tím lépe.

2.3.2010 10:19:49

gabi
proč všechno tak překrucuješ? já tvých deset hvězdiček pro pana krysáka nezpochybňuji.

2.3.2010 10:21:11

Sydo, Kandelabr
Souhlasim ze nema smysl vest zbytecnou debatu. Ja jen rikam ze Gabi (ne Sheriff) je kdyz nic jineho, tak aspon slusna. Nesouhlasim s ni, ale neurazim ji.

2.3.2010 10:29:19

PJ

kandelabr
Hele, už jsi něco slíbil - že nebudeš podněcovat flame ;-)

Radim, prebio: Víš, ona je slušnost a slušnost. Že někdo nepoužívá vulgarismy ještě neznamená, že se vyjadřuje dle přijatelných pravidel.
Já mám čisté svědomí. Nemám pocit, že bych se k někomu v diskuzi choval neslušně. A v tomto vláknu se vyslovuji hlavně proti flamu, což snad není žádné přehánění.

2.3.2010 10:38:59

..
Lidi neblbněte, mám pocit, že to zbytečně hrotíte.

2.3.2010 10:40:36

rbx

Radim
Mas pravdu v tom, ze se Gabi vzdy vyjadrovala slusne. Ze zacatku jsem proti ni vubec nic nemel, ale kdyz jsem si cetl jeji prispevky, tak jsem cim dal vic ziskaval dojem, jako kdyz mluvim s Jehovisty. Usmev na rtech a neustale mlaceni prazdne slamy. Pak jsem si nasel toho prohnaneho ekonoma, ktery za tou hrou stoji, jak se zubi na prebalu sve knihy a vzpomnel jsem si na scientology a vsechny ty verozvesty co kazaji ruzna pokrivena uceni a nabaluji na to sve ovecky. Diky teto skvele kombinaci jsem ziskal vuci Gabininym prispevkum averzi. Tot vse.

2.3.2010 10:45:39

gabi

to rbx
Hodnoť iba to, o čom máš 100%-tnú realitu a vieš o tom všetko čo sa dá zistiť. Inak sa môžeš pripraviť o niečo dôležité.

Nikdy nehodnoť knihu podľa obalu. Raz by niekto mohol začať hodnotiť teba a to by sa ti už nemuselo páčiť.

2.3.2010 10:51:43

PJ
máš pravdu, už mlčím :)
když mě demagogie rozčiluje mnohem víc než vulgarismy.

2.3.2010 10:52:30

gabi
Chceš říct, že dokud neochutnám výkal tak o něm nemohu tvrdit, že je to špatné?

2.3.2010 10:56:43

rbx

radim
Vidis to? Tak to je presne to, o cem jsem psal.

2.3.2010 10:57:58

sydo
no jasně, musíš ochutnat všechny, co kdyby jeden byl od cibetky s kávou uvnitř? :)

2.3.2010 11:00:15

PJ

Tak než se to tu zvrhne přesně v to, co nemá...
...poprosím všechny, aby dodržovali, co slíbili a ostatní, aby přispívali pokud možno dle mustru. Díky.

2.3.2010 11:03:49

Vybíráme z Bazaru

Fort
Fort
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 2 hodiny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas