BGG store

Zdravím,
máte někdo zkušenost s BGG store? Chtěli bychom si objednat meeples do Dinosaur island: https://boardgamegeekstore.com/products/geekup-bit-set-dinosaur-island

a ev. nějaký obraz na zeď, ale rád bych slyšel i osobní zkušenosti krom informací z FAQ/Store policies :) Např. jak vás vyšla pošta, clo, doba dodání, dodavatel (abych zas nenaháněl zásilku 2 týdny přes půl republiky, pač jí uložili jinde než řekli a měli) apod.

Díky za Vaše odpovědi a čas a přeju pěkný den ;-)
4.3.2021 08:23:30

M

BGG store US/EU
BGG US - zkušenosti dobré, doručení obvykle do 3 týdnů, u nás Česká pošta,
drobné položky bývaly jen se symbolickým poštovným (= výhoda pro limity k dph a clu) - od podzimu 2020 mám pocit, že trochu podražili.
BGG store EU se chystá začít doufejme teď v březnu, takže já třebas pozastavil objednávky z BGG US a momentálně vyčkávám.

4.3.2021 08:55:21 | Upraveno autorem (porovnej)

BGG store
21%DPH reseno klasickym zpusobem nad 22 EUR. Nad 150 EUR platis navic CLO. Doba dodani zalezi na vyberu dorucovaci sluzby. Ja volim vzdy nejlevnejsi variantu. Dodani bylo od 4 do 8 tydnu vzdy i s celnici. Objednaval jsem tam minimalne desetkrat a vse prislo.

4.3.2021 08:57:32

.
Ti dinosauři by ještě měli projít bez problémů, $25 je ještě pod 22 eury (pokud to stihneš a nedojdou až po 1.7., tam se ten limit ruší). Takže ty bych bral klidně z US (zkušenosti jsou bezproblémové, ale počítej s tím, že to odsleduješ jenom po naše hranice, pak to neznámou dobu bude ležet na celnici a u nás už to jde jako normální dopis, tak nesmíš mít pošťačku se kterou jsou problémy).
Evropský obchod by sice měli otevřít každou chvíli, ale mají tam být ze začátku primárně zbytky z Essenu 2019, které jim tu zůsatly ve skladu, tak je otázka jestli to obsahuje i dinosaury, případně kdy by se k nám dostali.
Co se týká toho tisku, tak tam bych nejspíš počkal na EU (pokud to teda není nějaká ta větší varianta, kterou mají jenom ze začátku). Dost by se to jinak prodražilo.

4.3.2021 16:31:57

Díky
Super, díky moc za vaše odpovědi, s dinoušema tedy otálet nebudeme, ale se zbytkem si počkám jak se vyvine EU prodejna :) Přeju krásný den.

5.3.2021 08:05:10

Zdravím,

tak nakonec jsem přeci jen čekal, jestli se otevře EU výdejna, ale byla odložena na neurčito a vzhledem k poštovnému jsem se chtěl zeptat, jestli odtamtud neplánuje někdo něco brát a spojit se, aby se to vyplatilo (nejlevněji doprava za 19USD)?

28.1.2023 16:08:46

Vybíráme z Bazaru

Mozkožrout
Mozkožrout
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas