Bazar - opětovné vystavení

Mám celkem jednoduchý dotaz - zjistím nějak, že úspěšně ukončená aukce (např. někým vydražená hra) byla zrušena nebo jiným způsobem prostě nedošlo k předání?

Mám na mysli stav, kdy tady opět objevuju stejné inzeráty stejných her se stejným textem (stejných uživatelů?), přestože ta předchozí měla spoustu příhozů více lidí - když to nevezme výherce, nabídnu druhému atd., přece se musí někomu prodat. Nebo to chápu špatně a lze to prostě stornovat? Proč by to někdo dělal?

PS: nevím, jestli to vystavují ti stejní uživatelé, třeba jenom zkopírovali texty starších inzerátů, to pak jo...
10.10.2018 11:13:20 | Upraveno autorem (porovnej)

meah
Môžu to byť aj ľudia čo si sami prihadzujú na inzeráty. Alebo ľudia, čo majú viac kópií hry, ťažko povedať...

10.10.2018 12:05:33

...
Nezjistíš, to je mezi výhercem a prodávajícím.
Někdy se stane že z obchodu sejde, pak poznáš z hodnocení jestli to prostě blbě vyšlo, což končí neutrálním hodnocením anebo tam byla chyba jen na jedné straně, což končí minimálně jedním negativním.
Pak už záleží jestli kontaktujou dalšího v pořadí, nebo to tam dají znova.
Nebo se snaží našroubovat cenu tím že si sami přihazují na aukce (pokud získáš/získáte kdokoliv kdykoliv podezření na tohle, tak napište a kouknu se na to, pokud to nebude pravda, nic se neděje, pokud se to potvrdí, bude o uličníka míň) a někdy na to už ta druhá strana nepřistoupí, tak to holt vystaví znova.
Někdo má třeba víc kopií hry.
Aukce jako taková se dá zrušit jen když není žádný příhoz, tam bych příčinu nehledal (a už dlooouho jsem žádnou aukci nerušil).

EDIT: safetrade transakce by se daly sledovat...

10.10.2018 15:23:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Marvel Zombies Kickstarter Stretch Goals Box
Marvel Zombies Kickstarter Stretch Goals Box
Akt. cena: 3990 Kč
Končí za: 10 dnů

Offcanvas