Apple hračky (iPhone, iPod, iPad)

pokec, tipy na aplikace, atd...
24.7.2012 12:00:16

aplikace
Zdravím všechny majitele apple hraček, věřím, že jich tu je dost. Měl bych prosbu...

Znáte nějaké dobré webové stránky, kde se objevují tipy na aplikace (free i placené), pokud ano, napište je tu prosím.

Existuje i nějaký kvalitní, přehledný vyhledávač aplikací s možností filtrování a seřazování podle hodnocení. Ten iTunes vyhledávač stojí celkem za prd :). Mám dojem, že jsem před nějakým časem o nějakém vyhledávači četl v časopise, ale za boha to nemůžu dohledat a na název si už vůbec nevzpomínám.

24.7.2012 12:05:28

aplikace
nevim jak vyhledavac, ale dobra aplikacka je AppMiner. Da se tam vyhledavat ale primarne slouzi ke sledovani cen alikaci. Da se tam pridat aplikace do WatchListu, takze kdyz je na ni treba sleva tak to vyhodi upozorneni.
Dalsi aplikace je AcePlayer, krome toho, ze je to prehravac, tak ma taky zabudovany FTP server a lze tedy do nej nahravat filmy i mimo iTunes a hlavne i *.avi soubory, ktere iPad normalne neumi.

24.7.2012 12:24:03

DD

Appshopper
Takovych aplikaci je spousta, jedna z nich treba www.appshopper.com a maji aplikaci v itunes store.

24.7.2012 12:44:51

aplikace
Appzap, appshopper.
nejlepsi vyhledavac na aplikace je google... das aplikaci co mas umet a vyjede ti seznam the best of..

tak namatkou

Idos/Mhd App
IM+
Facebook
Dropbox /sugarsync
Ace Player/ Ace music / Buzz Player / Flac Player
ICab
Flashlight
Pages/Numbers
Adobe reader (obcas je potreba fakt jen tendle)
Readdledoc / Goodreader
Bankovni aplikace (podle typu banky)
Pocket /instapper apod
Vocie Memo
DocScan
bump
mparkovani
Iradar CZ
CT4
Receiver
Remote
Skype
Layar
Evernote
Heureka
Pak hafo softu na fotky a video - podle toho co te bavi (toon camera, Procamera, snapseed, Isupr8, slowshutter apod.)
Rajce.net
Battery doctor
Smart Sync
ring.tone
Coderunner - todle doporucim z her :-)
Přeložit
Skyscanner / kayak
smsJizdenka
Comics / DC comics / Marvel Comics
iVysilani
Skysafari
Sing It
foursquare /google places
Calculator Easy
jakakoliv RSS pokud chces neco specialni flipboard, early notes apod.
aNote je super
garage band / dm1 / sample tank / vocal live/ vocalize /
soundhound
voice reader
dracon dictation
ebay
notability
airport
signnow
tap-translate
booking.com
ct4 sport
chomp
discover music / movies

24.7.2012 12:52:04

skvělé
moc děkuju pánové, to jsem přesně hledal

a klidně piště další tipy...

btw, já teďka ujíždím na Flick Kick Football, nic lepšího jsem na mobilním přístroji dosud nehrál :)

24.7.2012 13:01:11

beholder
vono zas tak moc lepsich veci nez jsem vyjmenoval nejni...
to uz musis mit jasnou vec, kterou hledas...

treba na poznamky psany rukou je x programu
na pdfka annotaci taky
ale obecne jsem s tim stravil dost casu, a todle mi tam zustalo...

a hry ti vybirat nebudu, nebot tech je fakt hafo... podle gusta


jo a jeste na davani veci do ihracky mimo itunes - i se slozkama... (udelas z toho defakto mass storage) - tak je iDISK

24.7.2012 13:05:18

Jedi
právě, že těch aplikací je tak moc, že v iTunes najít ty nej, je hodně těžké, proto hledám weby, kde se tomu lidé věnují a hledají ty nejlepší :)

Každopádě díky za konkrétní tipy (ty jsou pro mě nejcenější), postupně si je projdu

24.7.2012 13:17:16

jedi
Jenom doplním ze bankovní aplikace na mobil ti snižuje bezpečnost a o jednu úroveň. V většinou totiž existuje verifikace přes SMS (tzn jiný kanál než síťový kabel). Je osobě nedoporučuji bankovní aplikace do stejného mobilu jako máte pro SMS autentizaci

25.7.2012 10:41:41

Falco
Watch out, we have a badass here!

25.7.2012 12:02:04

iHračky
Na hry doporučil třeba TouchArcade..maji i vlastní appku. Je to free, takže na zkoušku nic nedáš. Flick Kick Fotball vypadá suprově, hned po práci musím zkusit.:)

Můžu Beholdere poprosit tvůj Gamecenter nick, že bych si tě přidal do žebříčků?:) Můj je překvapivě Odulin.

Já se specializuji na hry, tak jestli jsi ještě nekoukal, tak doporučuji tyhle weby:)
http://www.slidetoplay.com/
http://toucharcade.com/category/reviews/
http://www.pocketgamer.co.uk/
http://www.touchgen.net/
http://www.appspy.com/
http://www.148apps.com/category/reviews/

26.7.2012 15:17:05 | Upraveno autorem (porovnej)

Tipy
ScummVM :)

26.7.2012 15:38:55

Odulin
přiznám se, že já na svůj iPod hry nevyhledávám a moc nehraju (teda ne nějak extra aktivně). Výjimku tvoří občas nějaké chytlavé věci, jako je např. angry birds a zmíněná Flick Kick Football, který u mě nemá konkurenci. Kdo má rád fotbal a miluje ty nádherně zakroucené volné přímé kopy, které občas nějaké hvězdy vystřihnou, tak si tuhle jednoduchou gamesku užije.

Takže z výše napsaného vyplývá, že na GameCenter nejsem zaregistrovaný, ale že jsi to ty, tak jsem se právě zaregistroval :). Přezdívku mám Beholder00. Předpokládám, že pro ukládání rekordů, musím být při hraní online že? To mi zrovna moc nevyhovuje.

26.7.2012 16:08:14

Beholder
Óóó děkuji.:) Jo v pohodě, když je to takhle, tak to nebudeme asi lámat. Ale kdyby ses někdy rozehrál, tak se máme aspoň kde poměřit:))

26.7.2012 16:15:08

Odulin
jasně...a jak se tam ta hra přidává? Mám založený účet, při spuštění fotbalu se to připojilo na game center a házelo to nějaké hlášky když jsem nahrál určité skore, ale v menu games v game center tam fotbal ani žádné nahrané skore není

26.7.2012 16:19:09

Beholder
To je divny protoze nic zvlastniho delat nemusis. Jen mit ucet na gamecenter a pak uz jen hrajes a vse se deje automaticky.

27.7.2012 09:47:23

Odulin
ono se děje, přibývají mi achievementy za tu hru, ale není v té položce games. I když se kouknu na tvůj profil, tak se mi zobrazí jen tvé achievementy. Myslel jsem že si můžeme třeba porovnávat skore u konkrétní hry.

27.7.2012 10:08:23

nejchytlavejsi hra
je pro me Wind Up Knight, doporucuji.

27.7.2012 12:44:03

One Epic Knight
Podobný smysl hry jako u Wind Up Knight a imho stejně chytlavé.

6.9.2012 13:38:37

hry
Mě teď třeba chytla novinka Splice : Tree of life. Kapku dražší, ale paráda, doporučuji.

http://itunes.apple.com/nz/app/splice-tree-of-life/id543610134?mt=8

6.9.2012 13:51:33

pro Ipad
Tip pro Ipadisty -->
http://itunes.apple.com/us/app/bastion/id537773100?mt=8

Perfektní akčně-rpg záležitost. Já už sice dohrál původní XBLA verzi , ale stovka za Ipad verzi je prostě krádež za tu porci zábavy, kterou dostanete.

9.10.2012 14:38:23

iOS Carmageddon
Dneska vyšel Carmageddon pro iOS a ba co víc, je prvních 24 hodin ZDARMA..takže neváhejte.;)

17.10.2012 16:19:59

Odulin
hehe, díky za tip. Normálně bych za to nedal ani 79 centů, ale zadarmo, proč ne :). I nějaké ty capiny musí člověk v iPadu mít :)

EDIT: Kurde už to valím :D

17.10.2012 16:46:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
Jéééé. Velká klasika a nostalgie jak hrom a on prej capiny.:))) Néé chápu, nejlepší hra pod sluncem to asi není....ale hratelnost byla přeci suprová a těch vzpomínek. Jako kluci jsme se Kamáče něco napařili a dopařili.:)

Btw. Teď koukám na recenze z roku 97 a z 5 recenzí je průměr 89.6%, takže nejen hráči ale i kritici hru příjimali velmi dobře:) No dost keců, jdu to zkusit.

17.10.2012 17:15:36

Zablokovaná karta (apple store)?
Je možné, že applestore zablokuje kartu, když v době strhávání peněz z účtu nejsou na kartě peníze? Nedovedu si totiž představit co by mohlo způsobit to, že mi najednou applestore (i při update aplikací) píše, že mám zadat another payment method. Posledních několik měsíců jsem totiž na applestore s kartou normálně platil a teď mi to píše tohle, když chci provést update aplikací. Mám tam nastavené pravidelné strhávání peněz za měsíční předplatné časopisu. Takže je možné že jsem tam zrovna v tu chvíli neměl dostatek peněz. Nevíte někdo jak se to dá řešit?

12.11.2012 12:55:25

gev

Beholder
Jestli jsi tam měl málo peněz, tak se transakce prostě neprovede, ale appstore Ti kartu nemuze zablokovat, to podle me muze jen vydavajici banka nebo platebni spolecnost. Funguje karta na jine online transcakce? Ja mel napriklad jednou pech a cislo moji karty odkudsi ukradli (nevim odkud), moje banka sama od sebe detekovala podezrele transakce, kartu zablokovala a poslala mi sms. Ale porad to byla banka, ne obchodnik...

Zjisti u banky, co je s Tvoji kartou, i kdyby ses obratil na appstore support, nereknou Ti presne, co se deje. Jednak to ani nemusi vedet, jednak z bezpecnostnich duvodu.

12.11.2012 15:52:04

Vybíráme z Bazaru

Scythe - dva promo power kotouče
Scythe - dva promo power kotouče
Akt. cena: 360 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas