ad Bazar

Ahoj zatrolenci,
věřím, že se to tu už propralo, nicméně nikde nemohu nalézt uspokojivou odpověď a ta věc mě trochu irituje. Proto prosím o srozumitelné vysvětlení.

Nechápu proč se posouvají konce aukcí. Včera jsem si přihodil na hru. Aukce měla skončit za 12 hodin. Dnes, po uplynulých cca 20 hodinách, zbývá do konce aukce 14 hodin. V aukci se nic nezměnilo. Stále jsem jediný přihazující. Proč se tedy konec posunuje?

Děkuji, KC.
15.7.2016 09:49:53

vyherca aukcie neodpoveda
Ahojte, ako sa to riesi ked nejaky vtipalek ( prihlaseny sem v den prveho prihozu) prihadzuje na vasu hru v bazare, aukciu vyhra a potom sa tyzden hra na mrtveho chrobaka ? Moju spravu cital ( je tam to ocko :-) Prihlasuje sa sem odvtedy kazdy den, takze v nemocnici v Bangladesi zrejme tiez nie je. Nikde tu neviem najst pravidla bazara co toto riesia....
Dam mu samozrejme negativne hodnotenie nech aj ostatni vedia....

23.2.2018 19:35:58

masinka
Já kdybych byl na tvém místě, napsal bych mu ještě jednou s dodatkem, že pokud nemá zájem o hru, tak ji nabídneš znovu do aukce (případně, pokud nechceš znovu dražit, tak ji nabídni druhému v pořadí). Pokud se nic nezmění v komunikaci, negativní hodnocení bych mu určitě udělil. Ne vždy se dá vše odeslat včas, pokud se to stane v mém případě, vždy napíšu ostatním, že se pozdržím s odesláním hry. Je třeba s lidmi komunikovat a pak se dá domluvit.

24.2.2018 08:05:53

znáte ho?
Ahoj,

Znáte někdo nick ice_cz? Resp. nevíte, jestli se s ním něco nestalo nebo někam neodjel?

Děkuji

Aleš

24.4.2018 13:52:48

tajomnik

Chcem všetkých upozorniť na uživateľa s nickom tajomnik. Keď sme začali po mojej výhre v aukcii dohadovať odoslanie poštou, uživateľ sa bez udania dôvodu veľmi dlhú dobu neprihlásil na zatrolenky.
Napísal som mu negatívne hodnotenie, ale zjavne pokiaľ nenapíše on hodnotenie mne, toto sa vôbec nezobrazí.

11.7.2018 09:03:19

pbch
Po čase se negativní hodnocení objeví i bez toho, že by hodnotila druhá strana.

11.7.2018 09:15:12

pbch
1. Co říkal Shark
2. Pokud máš takovýhle problém...
A. Dej negativní hodnocení, nemusíš to veřejně komentovat/ventilovat, předpokládám že nikomu z Vás žádná reálná škoda nenastala. Případně viz bod 1
B. Pokud si myslíš že negativní hodnocení nestačí, napiš správci bazaru který řeší takovéhlé věci než abys tady vyvolával spory.

11.7.2018 11:42:11

mindlesSheep

Nevedel som, že sa po čase zobrazí moje negatívne hodnotenie predajcu aj bez toho, aby on hodnotil mňa. Z toho dôvodu som chcel upozorniť na tohto predajcu. To je celé.
Správcovi bazáru som písal už predtým.
Pre mňa je to uzatvorené.

12.7.2018 08:46:48

Vybíráme z Bazaru

Golem
Golem
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas