Waterloo aneb prohry a jiné prů.ery

Teda to zas byl včera den. Nejdřív jsem hrdinně prohrál Battlelore s The Hammerem. To se i dalo čekat, protože se jednalo o moji první hru BL v životě. Kostky mi zpočátku celkem pomáhaly a první prapor byl můj, ale pak už to se mnou šlo z kopce. Aspoň že figurky byly fakt vymazleně namalované, respect!

Následovaly 2 partie Gilotiny s celou Hammerovic mužskou částí rodiny. V obou kolech nás s přehledem vydrtil Špunt, tedy nejmladší hráč u stolu.

Na závěr jsme s The Hammerem dali ještě 2 kola Jamba, kde jsem shodně obsadil pěkné druhé místo, pokaždé o cca 15-20 bodů z 60.

No tak vám nevím, neměl bych si raději místo deskovek koupit třeba rybářský prut? :-)
16.11.2009 13:09:54

Bezy

To znam
Ja to svadim na smulu... vzdy a ve vsem... ikdzy pravda, ze jednom me stesti potkalo... reklo: "No fuj, to jsem se leklo!" a zase slo dal... dokonce i v dame mam smulu... Vis co je nevetsi problem? Ze ani ty ryby by me nebrali a kdyz jo, tak podmiraci...

16.11.2009 13:17:51

PJ

Ale kdež...
Takoví hráči jsou obvykle velmi populární a každý s nimi chce hrát. Což se nedá říct o sortě, která musí vždy a za jakýchkoliv okolností zvítězit. A jeden smolný den? Statistická výjimka ;-)

16.11.2009 14:29:08

Nejhorsi
je varianta,kdyz se hrac chova jako ja. Vzdy prohraje,ale je u toho sprosty a ve finale je blizko tomu skopat navstevu ze schodu :)

16.11.2009 14:51:33

prohry
To mi něco říká. Já měl jednou u WOTRa takovou smůlu, že jsem málem zašlapla grabici do země. Nepadalo prostě vůbec nic. Na útok za půlu hry asi pět úspěchů. Na akce jeden palantýr za druhým nebo akce hrdinů. Prostě já nebyl schopný udělat s armádou vůbec nic. A to mě tenkrát tenkrát ještě přítelkyně tvrdila, že jí připadá že hra probíhá normálně. :)

16.11.2009 15:22:19

žádný prut!
Žádný prut nekupovat! Maximálně tak nějakou pěknou deskovku s rybářskou tematikou....
Ten včerejšek si tak neber, příště nám to vrátíš...
Já jsem na porážky od svých dětí už celkem zvyklý. Nejhorší je speedy a ta jeho kalkukačka v hlavě ve spojení se štěstím, ten se poráží málokdy, o to větší je pak radost. Třeba v mém nejoblíbenějším Battlelore s ním mám skóre 9 : 34 !!!! Balduina jsem zase ještě nikdy neporazil ve WOW AG. No a co dokáže někdy špunt, jsi viděl včera na vlatní oči. Ale to je mazánek, tak mi porážka od něj tak nevadí :-)
Takže ten včerejšek to byla vyjímka, kdy mi štěstí opravdu přálo, na což si samozřejmě nestěžuji :)

16.11.2009 16:01:46

Jako sedlák u Chlumce
jsem dnes dopadl. Donutil jsem manželku (absolutní odpůrkyni HRANÍ her) aby si se mnou zahrála nějakou hru, jako nácvik na dobu, až děti vyletí z hnízda. Sáhl jsem po Dominionu, jakožto rychle vysvětlitelné hře, no a dostal jsem nařezáno, i když v podstatě nevěděla jak, tak jí šla karta a neměl jsem šanci. A to jsem předtím porazil speedyho...
Večer jsme pak dali Warrior Knights a tam zas uspěl Balduin (už po několikáté), který tu hru narozdíl ode mně a speedyho zase tak moc neprožívá, polovinu věcí ve hře ani nevyužívá (třeba naprosto ignoroval učenost a výhody s tím spojené)a přesto nás celkem jasně přehrál.
Stejně jak zní slavný výrok, že fotbal nemá logiku, můžu říct: deskovky nemají logiku....ale je to tak správné, kdyby vždy vyhrál favorit, brzy by to ostatní přestalo bavit...
A i tady platí ono známé Coubertinovské: není důležité zvítězit(i když samozřejmě vítězství není k zahození), ale zahrát si!

16.11.2009 22:27:55

rbx

The Hammer
Vzal jsem svoji mamu na hory, kde ji premluvili, aby si s mladsimi zahrala karty. No,moc ji to prsi neslo, protoze jsme doma vzdycky hrali s dvouhlavymi kartami a tady vytahli jednohlave, kde ji vsechny karty prisly stejne :-) Jasne je podrtila, i kdyz se nekolikrat snazila zmenit barvu kralem a pouzivala i jine lstive finesy pramenici z neznalosti karet :-)

16.11.2009 22:34:47

Bang, kostky a jiná prokletí
Největším fiaskem pro mě jednou skončilo hraní Bangu. Hráli jsme asi čtyři hodiny v kuse a já z toho byl asi tři a půl ve vězení. Ale beztak nedám na Bang dopustit a dokonce jsem si kvůli němu pořídil sombréro...
A nesmím taky zapomenout na tradičně prokleté kostky. Když jsem ještě hrával Warhammer, tak pro mě byly nebezpečné i hody 2+, takže moje bretonská jízda rozhodně nebyla postrachem bojiště :-)
Kapitolou samou pro sebe je v tomhle Arkham. Podezřívám výrobce, že kostky nechal očarovat kultisty :-)

17.11.2009 09:30:59

Bezy

Bang
o nem mi ani nemluvte, jen ja se sem schopnej ve 3 hrach po sobe vyhodit dynamitem... a ad hody kostkou... kdyz mam hodit malo hodim hodne a naopak... statisticky to vicemene vychazi, ale nasira...

18.11.2009 10:05:20

bang
tak já jsem v poslední hře vyfasoval funkci šerifa a jen čtyři životy a po mě hrál frajírek co může v kole použít kolik chce bengů (nevzpomenu si na jméno), samozřejmě byl bandita. No a ve druhém kole byl konec :-)
Ale i tak Bang považuju za jednu z nejlepších her a to i pro nehráče

18.11.2009 12:38:46

Vybíráme z Bazaru

Terra Mystica: Obchodníci
Terra Mystica: Obchodníci
Akt. cena: 740 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas