Warhammer Age of Sigmar: warcry

Má někdo?
3.8.2019 16:46:11

Polarka
Mám předobjednáno. Pokud se nepletu tak to vychazí až dnes. Zatím to vypadá na hodně jednoduchý skirmish, což nemusí být ale vůbec na škodu. Vzal jsem to už jen z toho důvodu, že ty starter sety GW nereprintuje a jsou opravdu, ale opravdu hodně výhodné díky terénu viz. starter set na Kill Team. Ten jsem bohužel nakonec nezakoupil a lituju toho do teď.

3.8.2019 18:47:53

Mizy
Tak jsem to taky objednal. Na xzone ho mají za 2699kč.

3.8.2019 19:06:17

Čeká na mě
Čeká na mě v Zásilkovně. "Bohužel" jsem teď na dovolené, tak vyzvednu až ve čtvrtek/pátek. Těším se. Obávám se, že než si zahraju, budu tak rok malovat :) Ale zvažuju, že bych udělal překlad. Uvidíme jak to bude náročné.

3.8.2019 20:27:28

Objednal
jsem a tesim se, az na tech figurkach vyzkousim nove contrast barvy, takže malovani na rok nevidim.

Za ty penize je toho v krabici dost, hlavne terenu. Dalsi expanze budou mastny, jedna uz jdem videl snad pres dvacet liber.

4.8.2019 17:44:46

Warcry
Už mám pár dní doma základnú hru a mauzóleum k tomu. Priznám sa, že som kupoval hlavne pre ten luxusný terén, ktorý viem využiť aj pri iných hrách mimo Warcry.

Ale určite si hru tak či tak vyskúšam, veľmi sa mi páči to množstvo spôsobov, ako zložiť terén a pripraviť hru. Chvíľu však asi potrvá, kým sa k hraniu dostanem, chcem ju najprv namaľovať.

Ešte si chcem neskôr dokúpiť dve sady kariet pre Stormcastov a Nighthauntov a môžem vyskúšať aj hru pre štyroch proti sebe.

5.8.2019 16:30:17

Zertz

Pokud by ses chtel podelit o vysledky ci prubeh malovani, tak budu rad :-) Inspirace se vzdy hodi.

To mauzolem. Je to to samy jako to stary pro warhammer/AoS?

5.8.2019 16:34:13

Mathyas
Prečo nie, keď sa k tomu dostanem, tak sem niečo pridám :) Teraz ešte potrebujem dokončiť hrdinu pre Nighthauntov do bežných hier, tak potom hádam.

Obe mauzóleá sú výzorovo rovnaké, akurát balenie pre Warcry má o trochu menej dielov. Myslím, že novému baleniu "chýbajú" dve budovy, jedna socha a brána. Ale má žetóny, obojstrannú dosku a karty.

5.8.2019 17:03:41

Zertz
Co jsem koukal, jedna brana a jedna socha chybi urcite. Mozna i nějaký plot.

Ja vysledne fotky fullpaintu ocenim, bud mi prosim te hod odkaz do posty nebo je nahraj, WC uz ma svuj profil zde na ZH :-))

Diky moc!

6.8.2019 21:16:58

Mathyas
Pridal som pár záberov hotového terénu k Warcry, sú medzi obrázkami na stránke hry :)

1.9.2019 12:29:41

Zertz
No tak to je velka parada!! Za me luxusni.

Jak jsi delal to drevo?

1.9.2019 16:35:37

Mathyas
Vďaka, som rád, že sa páči :)

Podklad s Mechanicus Standard Grey, na to šla Dryad Bark. Nasledoval drybrush so Sylvaneth Bark hlavne v stredových a okrajových častiach. Na rovnakých miestach, ale o niečo menších plochách, som zas použil drybrush s Terminatus Stone. Celé som to stmavil potom s Agraxom, prípadne som niekde použil aj Athonian Camoshade, aby bolo vidno, že drevo hnije, hlavne v tých častiach, ktoré vyzerajú, že do nich ktosi zaťal zbraňou.

Na oštepy v barikádach a rovnaké konáre v tých mostoch som zas použil Nuln Oil a až potom som dal drybrush, aby sa trochu odlíšili od ostatných dosiek. Nabrusené hroty som zas spravil s Wraithbone a Seraphim Sepia.

1.9.2019 20:00:01

Zertz
Moc diky za barvy! To drevo je nadherne temne, uplne ladi s tou atmosferou a ty krasny bluden fleky!

Fakt se tesim na figurky od tebe :-)

Ja se trapim s barbary. Zkousim na nich na chudakach contrastky. Jako jo, na neco dobre, ale spis se budu drzet klasiky.

4.9.2019 18:23:52

Mathyas
Nepreháňaj :D zas tak s tými figúrkami neprekvapím, keďže sa viac či menej plánujem držať predlohy, ktorá sa mi páči. Akurát čo si len prispôsobím pár farieb, ktoré nemám.

A nepošleš zatiaľ výsledok? S farbami Contrast nemám zatiaľ skúsenosť, no videl som s nimi maľované drevo a vyzeralo fantasticky. V podstate s jednou farbou Wyldwood spravíš všetky kroky, ktoré som opísal :D Zdá sa mi, že práve pri takýchto textúrových plochách dokáže tento typ farieb vyniknúť. Ale tiež to vidím, že sa budem držať klasických farieb (ktorých mám i tak kvantum).

5.9.2019 10:46:14

Vybíráme z Bazaru

Posthuman
Posthuman
Akt. cena: 620 Kč
Končí za: 11 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas