Vícedílná hra z Tesca?

Hezký den,

včera jsem se vypravil s přítelkyní do velkého Tesca, kde občas člověk objeví i zajímavé deskovky. Takto jsme objevili a po chvilce pořídili Discover země neznámé k Vánocům. Byly tam i jiné hry, například Lupos.

Každopádně proč tu píšu: když jsem jednou na jaře během nouzového stavu šel na nákup do Tesca (člověk se aspoň prošel), objevil jsem tam sadu her, které byly samostatně hratelné, ale dohromady taktéž. Nic typu Carcassone, které vyžaduje základní hru a pak doplňky nebo má dvě nezávislé linie, které se nedají kombinovat (Star Wars atp.).

Bohužel jsem si tehdy hry nevyfotil a při další návštěvě Tesca už jsem tuto sadu her neviděl. A zatím se mi nepodařilo je identifikovat. Jen si pamatuji, že každá sada reprezentovala jedno období lidstva, jedna se možná i týkala železnice a silnic, ale více nevím. Google mi zatím nic neporadil.

Tušíte Vy?

Díky

Miropiro
18.11.2020 07:35:17

Vícedílná hra z Tesca
Podle popisu mě napadlo Cesta koření, má 3 díly, každý hratelný samostatně nebo dohromady. V Tescu to mívají :)

18.11.2020 07:39:23

Drauder
Myslím, že máš na mysli sérii Century, jejíž první díl se jmenuje Cesta koření.
Ale souhlasím, že popis by na to seděl.

18.11.2020 09:57:58

Century
jedna viacdielna hra bude zrejme uz spominane Century. U nas v Tescu mali na jar este Alhambru, Metro ( tam je na obale nieco ako vlak) a Poineers, vsetko od Queen Games v podobnych skatuliach...akurat nie su spolocne hratelne.

25.11.2020 09:05:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Alhambra
Na jaře měli u nás v Tescu pár her se slevou 40%. Koupil jsem Alhambru, z původních něco okolo 750 Kč vyšla na něco okolo 450 Kč a jsem spokojený. Z dalších stejně zlevněných her jsem koupil ještě únikovku Loupež v Benátkách a trochu mě mrzí, že jsem zaváhal u hry, tuším Underground se jmenovala, po slevě stála jen okolo 350 Kč. No a nedávno při černém pátku tam měli slevy 25% na všechno, koupil jsem tedy New York 1901 za něco okolo 350 Kč a už se těším, až si ji zahraji. V Tescu občas umí překvapit ohledně deskovek.

6.12.2020 05:33:19

Vybíráme z Bazaru

Whitehall Mystery (DE)
Whitehall Mystery (DE)
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas