Úprava hier

Má niekto skúsenosti s úpravou mechanizmov hier? Tým nemyslím home rules kvôli balansu, ale zásadne prekopať herný dizajn, prípadne nahradiť jednotlivé mechaniky niečím iným, nové mody, scenáre....
Podeľte sa.
11.2.2019 01:13:09

Ano, takhle jsem upravil Ostrov. Byla z něj úplně jiná hra. Ale to nebylo zcela záměrné...

----------
Člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

11.2.2019 08:10:41

aradraug
Napíš aj ako konkrétne si tú hru zmenil a z akého dôvodu.

11.2.2019 09:57:03

Konkretne
si vsechny zmeny uz nepamatuji. Jen vim, ze tam byly turbovelryby a zraloci tak drsni, ze i ten potvorak z Celisti byl proti nim totalni nevinatko. A menil jsem ji, protoze jsem naprosto blbe pochopil a vylozil pravidla, takze to byla uplne jina hra.
----------
Člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

11.2.2019 12:55:18

Vladce Tokia
Ja si nektere hry zjednodusuju. Mam male deti a hrozne se tesim, az budeme hrat spolu hry, co mam doma. Obcas nekterou z nich trochu upravim a pomaloucku polehoucku zacinam zasevat deskoherni virus. Male jsou 4 roky, hazet kostkama zvladne, pocitat taky. Jednoduche hry jako clovece nezlob se zvlada a treba u Carcassone uz stavime mesta a cesty pomoci panacku. Tak jsem si dneska drobne upravil Vladce Tokia a celkem to slo :) Karty jsouna ni jeste moc slozite a rozhodovani, jestli odejit z Tokia, taky, tak jsem udelal tyhle upravypravidel. A:kdyz prisera ve meste dostane 3 zasahy, je odhozena do more a B:za blesk dostanete 1 kosticku. Kdyz mate 5 kosticek, hazete zelenou kostkou navic. Za 15 dvema kostkama navic. Je jasne, ze jsem obcas radil, jake kostky si nechat, ale ten pocit ze hry je k nezaplaceni :)

11.2.2019 21:06:06

Vybíráme z Bazaru

Chameleón
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 12 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas