solo hry

Ahojte, vedeli by ste mi poradiť niake solo hry v českom alebo slovenskom jazyku.

Ďakujem.

8.12.2021 20:55:25

Zdravím, 

 na tohle téma tu je hodně diskuzí, doporučuji nejdříve využít hledat v nich.

https://www.zatrolene-hry.cz/diskuse-search/?typ_forum=f&id_forum=3&search_term=solo

Pokud jít cestou vlastního vlákna, tak doporučuji upřesnit dotaz délkou hraní, žánrem, zda jde o hru jen čistě na sólo či i s možností více hráčů.

Namátkou jinak mrkni na:

Settlers zrod impéria; Settlers Vládcové severu; Mage Knight; Marvel Champions: karetní hra; Temné znamení; Nebe v plamenech; ……

8.12.2021 22:06:23

Jeden z přehledu tady

https://www.zatrolene-hry.cz/clanek/prehledovka-mensich-a-strednich-solo-her-8375/

9.12.2021 14:18:33 | Upraveno autorem (porovnej)

ahojte, poradili by ste mi hru ktora sa da hrat solo, je v cestine alebo slovencine.

Nieco podobne ako Robinson Crusoe: dobrodruzstvi na prokletem ostrove, alebo Harry Potter: boj o rokfort. 

Nie hru na body, ale hru kde treba cosi dosiahnut alebo prezit, a nie hry kde su niak moc prisery.

11.3.2022 19:48:04

@Milan15000 Není to sice jako Robinson crusoe, ale docela rád si občas zahraju hru Lesní požár od českých tvůrců. Jde o to, že s hasičema hasíš hořící les. Já sólovky taky nemám rád na body. To mi pak přijde jen jako uměle nalepený režim na kompetetivní hru. Rád hraju sólo Cthulu: I smrt může zemřít, nebo dnes jsem hrál celé odpoledne deckbuilding Heroes of Tenerfyr, ale obojí jsou sice fajn hry, ale v obojím jsou bohužel příšery, takže asi nic pro tebe, pokud ti to tak vadí. Ale teď při psaní mi ještě došlo, že zakázaná poušť by se ti mohla líbit. Ta sice není primárně pro 1 hráče, ale jde tak hrát. Prostě hraješ za 2 postavy, jako je to v hodně sólo hrách, třeba i v tom Cthulu.

11.3.2022 21:12:39

@Conan70  ten lesni pozar sa mi asi najvyse lubi, skusim si este popozerat pravidla a tak… dakujem

11.3.2022 23:41:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Mě jako sólovka nejvíc zatím bavila hra První marťané, víc jak třeba všeobecně uznávaný Mage knight nebo přímo sólovka Nemos war. Ale nesmí ti vadit aplikace, má to celkem hrozný pravidla a otravný setup. 

12.3.2022 06:33:10

Vybíráme z Bazaru

Activity Champion
Activity Champion
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas