Séria Malá velká ....

Ahojte,chcel by som sa vás opýtať aké máte skúsenosti so sériou malá velká ... :) ktoré mate odohrané,ktoré vás najviac zaujali. akurát som si spravil objednávku zopár hier a stojím pred veľkým rozhodnutím ktorý "diel" by sa mi hodil do zbierky viac :) momentálne najviac premýšľam nad Galaxie a Dobrodružství. Ďakujem !
11.4.2020 22:34:10

...

Obecne nejlepe hodnocene jsou galaxie. Mam je a odehral jsem snad uz stovku her. Doporucuji.

11.4.2020 22:53:28

Mala

Hral jsem Kralovstvi, Galaxie, Dobrodruzstvi.. a tim to stacilo. Galaxie mam ve sbirce vcetne rozsireni a obcas rad zahraji. Kralovstvi mi vzdy prisly narody prilis nevyrovnane, prodal jsem na bazaru. Dobrodruzstvi mi prislo prilis nahodne.. dalsi hry ze serie zatim nezlakaly ani na vyzkouseni.

Galaxie jsou fajn, ty doporucuji.

11.4.2020 22:56:57

Malé velké...
Hrála jsem jen galaxie a zombie. Galaxie rozhodně doporučuju, moc dobrá hra, výborný poměr cena x kvalita. Zombie mě osobně nebaví - docela zdlouhavá příprava hry,
překombinovaná, nepřehledná a v určitých situacích i úplně nesmyslná pravidla. Na stůl se u nás dostane zřídka.

11.4.2020 23:33:36

Galaxie
Vyzkoušel jsem Království, Galaxie, Dobrodružství i Zombie, za mne jsou zdaleka nejlepší Galaxie, ideálně i s rozšířením.
--------------------------------------------------------
zarytý fanda, sběratel a propagátor deskových her

11.4.2020 23:57:34

Rozhodně Galaxie
Hrál jsem jen některé ze série, ale co jsem pročítal a sledoval i ty ostatní, tak Galaxie jsou určitě nejlepší, herně daleko jinde než ty ostatní, a navíc s rozšířením ta hra získá naprosto nový rozměr.

12.4.2020 01:13:01

...
Galaxie su najlepsie. Aj rozsirenie sa podarilo.
Kralovstva, dobrodruzstva aj western su dobre ... aj ked maju svoje chyby.
Zombie, tactics a dinosaurus ma zasa vobec nezaujali.

Tommi

12.4.2020 11:56:29

;-)
Tak napríklad Káča z Deskofobie vo svojom videu hovorí, že podľa nej sú práve Malá veľká dobrodružtví najlepšie zo série.

12.4.2020 19:26:42

galaxie
Galaxie suverénně nejlepší. Království nestojí za psí štěk. Zombíci težký průměr stejně jako mechové. Dobrodružství je celkem ok

12.4.2020 19:32:39

MVx
Galaxie jednoznačně nejlepší (a taky snesou pět hráčů).
Druhé místo imho MV Dobrodružství, celkem milá hra, i když mechanika nesedne každému.
Království holt byly první, jsou škaredý jak noc, ale hrát se dají.
Zombie bych neřekl těžký průměr, ale těžký průser. Hezké zpracování, hrozná hra.

Co sleduju jsou MV Dinosauři, ti vypadají po dlouhé době, že by mohli být fajn.

16.4.2020 15:06:27

Westers
Nejlepsi je western Jenze ten bohužel cz nevyšel, ale sehnat se dá

20.4.2020 22:14:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Cesta za štěstím
Cesta za štěstím
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 13 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas