Projekt Koberec od Albi

Čo myslíte, čo sa skrýva za touto tajnou novinkou od Albi?

Ja tipujem, že by to mohla byť nová civilizačná hra od Jameyho Stegmaiera, o ktorej v poslednej dobe hovoril vo svojich videách.
Navyše sám Jamey tú hru označil ako civilizačnú, ale s tým, že sa nebude fixne držať histórie.
Takisto preferuje hry s obtiažnosťou na úrovni Scythe a toto viacmenej zaznelo aj od Albi.
No a o spolupráci Stonemaier Games a Albi netreba hovoriť. ;)

Toľko môj tip. Ak to tak bude, už sa neviem dočkať. :)

___________
autorka blogu o detských a rodinných hrách SpoluHratky.eu
6.5.2019 22:10:25

Albi
Vychází 1. Listopadu
___
redaktor Deskofobie

7.8.2019 17:38:56

Cena
1999 Kč

***
Deskoherní inkvizitor

7.8.2019 17:42:57

Vydání
Kvůli NDAčku toho moc prozradit nemůžeme, ale jenom upřesním, než dojde k nějakým dohadům, že hra vyjde na podzim, nejdřív přes Stonemaier shop a o pár týdnů později v retailu.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.



7.8.2019 17:48:19 | Upraveno autorem (porovnej)

Dejf
A mohli jste oznámit i toto datum? napsal jsem ho do streamu a Jamey se u něj zarazil a řekl, že tam někdo napsal něco, co napsáno být nemělo :-D

P.S.: Už vidím, že datum zmizelo z vašeho facebooku :-D

7.8.2019 17:52:34 | Upraveno autorem (porovnej)

kubeckam
Omg, to mi ani neřikej :-D. Měl jsem za to, že jo.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

7.8.2019 17:55:31

Dejf

Tak snad jsem Vám nezavařil, když tak pardon :-D
Bral jsem to tak, co už je na FB, tak už tajné není :-D

7.8.2019 17:58:06

kubeckam
Jo, to nic, to jsme si kdyžtak zavařili sami. Já to bral zase tak, že když Jamey zveřejnil datum předobjednávek, že můžem s datem ven i my. Ale co už, pozdě bycha honiti.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

7.8.2019 18:08:25

Dejf
To se stane :-D
Ono i s tou cenou zatím dělá tajnosti :-)
Ale to my už tu dávno víme, takže ok, těším se na listopad :-D

7.8.2019 18:10:44

TWOM - 2. rozšíření
Jo a ještě se tu řešilo 2. rozšíření pro TWOM, tak se k tomu rovnou taky vyjádřím - vývoj se protáhnul, v tuhle chvíli se hrou počítáme pro první polovinu příštího roku. Odklad jsme chtěli oznámit až dojde k celosvětovému odhalení hry, na něž by podle posledního infa mohlo dojít snad v září.

Každopádně letos to bohužel nevyjde.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

7.8.2019 18:39:46

Koberec
Dle prvních střípků to vypadá parádně, na hru se těším. Jamey slíbil, že následující dva týdny bude vydávat designové deníky a informace o hře. Připojí se k tomu Albi nějak? Nebo to pak shrnete najednou, až budou známé všechny detaily?
---
Autor hry Velryby ničí svět

7.8.2019 18:42:19

Bedikk
O hře budeme postupně informovat až do vydání - takže ta frekvence určitě nebude taková jako u Jameyho a nepůjde do takových detailů. To nejdůležitější se samozřejmě pokusíme předat, ale pro kompletní info bude lepší sledovat Jameyho.

David Rozsíval,
Albi Česká republika a.s.

7.8.2019 18:50:32

Info pre Davida
Taliani (Ghenos Games) na svojom FB napísali, že Tapestry bude k dispozícii pre Taliansko v októbri a ani ten príspevok neupravili, stále to tam majú. Takže neboj, nie ste jediný, kto niečo vyzradil. ;)

8.8.2019 14:07:10

Vybíráme z Bazaru

Plains Indian Wars ve fólii
Plains Indian Wars ve fólii
Akt. cena: 1225 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas