Project L ze studia Broadcubator (Space race)

Ti co backli rozsireni ke Space race - Interkosmos uz dostali emailem odkaz na preview ke KS kampani nove hry studia Broadcubator - Project L.

Co tomu rikate? Chce se mi rict obycejny tetris, nic extra. Ubongo bez casoveho limitu. Ale vypada to hezky a to odemykani novych kostek mi prijde cool. Je to takticky tetris bez casoveho presu.
20.9.2018 06:49:38

Hráli jsme na Brnohraní
Hráli jsme ve 4 a bavilo nás to. Je to prostě tetris, ale tak trochu jinak. Svižná hra, líbil se mi systém upgradu kostek. Je potřeba si dobře vybírat bodované desky. Nedá se to uhrát jen na hodně jednoduchých.
Hráli jsme papírový prototyp. Jsem zvědavý s jakým materiálem a velikostí nakonec ve finále přijdou.

Jediná výtka z naší strany byla na velikost. Materiál nebylo z čeho posuzovat, protože ani autoři ještě nebyli 100% rozhodnutí.

Po vyzkoušení schváleno i přítelkyní, takže určitě podpořím.

21.9.2018 21:46:16

Touchwood
A ma to teda nejakou rozumnou narocnost? Neni to prilis jednoduche ? Neni to jen proste pokladani kosticek jak mi prijdou pod ruku?

21.9.2018 22:56:53

Project L
Hrál jsem několikrát prototyp a je to velmi zajímavá hra. Zdůraznil bych její myšlenku, že se dílky po vyplnění obrazce vrací zpět k hráči, který si v průběhu hry tvoří vlastní zásobu, kterou se snaží co nejefektivněji používat znovu a znovu. Je to velmi svižná engine building hra. Spíš než k Ubongu bych to přirovnal ke hře The Builders: Middle Ages, ale místo postav pracovníků a jejich statistik, tam jsou různé dílky a hráč hraje prostorovou hru, místo prostého skládání 4 různých hodnot.

21.9.2018 23:47:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Tindo
Vidíš, to skoro hlavní jsem vůbec nezmínil. :) Děkuju za kompletní informaci pro ostatní.

Nevíte kdy to mají spustit? Původně autoři počítali přelom srpen/září. Na stránce mají 18. září. Asi jsem lopata, ale na KS se mi to nepodařilo najít.

I když jsem se upsal k newsletterům už v červnu, nedorazil ani jeden. :D

22.9.2018 19:34:58

Touchwood
Existuje zatim jen KS preview mod, kde to je jen na ukazku jak asi bude KS stranka vypadat. Odkaz dostali vsichni backeri space race.

https://www.kickstarter.com/projects/2063846379/1234612759?ref=mcseptember&token=d6ef5fd5

KS chteji spustit 25. Zari, cili za 3 dny

22.9.2018 20:09:03

Vybíráme z Bazaru

The Fall of the King (Wargame / EN)
Akt. cena: 520 Kč
Končí za: 22 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas