Poškozené krabice

Buď jsem neuvěřitelný smolař a nebo jen smolař. V poslední době jsem si přes internet objednal několik deskových her, které v balíku dorazily asi v takovémto stavu... 1. rozšíření k Eclipse (Svět her - prasklá kratší hrana krabice po celé délce, jeden roh promáčklý), Formula Moto Racing (Planeta her - promáčklý jeden roh krabice), Champions of Midgard + obě rozšíření (Planeta her - u základu promáčklý jeden roh, u jednoho z rozšíření díra v krabici na hraně, jako by tam někdo píchl šroubovák). Teď kdo za to může. Kdyby to byla opravdu jen výjimka, ok, kašlu na to. Ale ono se to pomalu stává pravidlem. Když si kupuji nové auto, tak mi ho taky neprodají s prasklým světlem. Možná to většina neřeší, moje chyba, že jsem puntičkář :) Fér by mi přišlo, kdyby prodejce uvedl... Ano, hru pro Vás máme, ale má poškozenou krabici a pokud to pro Vás není problém, rádi Vám dáme 10 procent slevu... Co vy na to?
16.5.2018 20:41:07 | Upraveno autorem (porovnej)

ludomyl
Myslím, že Robinson ti přijde v pořádku. Určitě nebudou na tvé krabici skákat tak, jako na těch, co posílali mně ;)

21.6.2018 18:00:16 | Upraveno autorem (porovnej)

Ludomyl
Ja nemám nijaký problém. Nechcel som, aby to tak vyznelo. Napísal som svoju skúsenosť a svoj pocit. To, že iní majú dobré skúsenosti ma teší a prajem im to. Nič to však nezmení na tom, že mne prišiel z Planety her poškodený tovar.
Neriešil som to, lebo mi to nestojí za to. Rovnako ako riešiť kto je na vine :-) Mám doma viac Rex hier a prajem im len to dobré.


21.6.2018 19:52:54

Vybíráme z Bazaru

Fuji (EN)
Fuji (EN)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas