Poraďte workerplacement pro rodinu

Ahoj, zjistila jsem že nám chybí doma workerplacement.

Házejte na mne, prosím, tipy na dobré wp vstupní i pokročilejší. Hratelné v solu, ve dvou i v 5 ti lidech. Děti 8, 11, 14

Ja už si to nějak přeberu. Děkuji moc za vaše příspěvky 

 

Edit: děkuji všem za inspirace. Zatím jsme koupili nájezdníky že severu v aj a velký úspěch. Myslím že následovat bude doba kamenná, architekti západního království a další složitější jako duna atd…

Ale budu radakdyz i dále budete dopisovat, protože zda se ze WP nám sedí 🙂

17.8.2022 15:41:47 | Upraveno autorem (porovnej)

Doba kamenná. To je první hra, která mě napadne, když se řekne rodinný workerplacement.

*****
Too old to Rock'n'roll, too young to die.

17.8.2022 16:07:13

U nás vede Divukraj, nicméně je max pro 4 lidi a nevím jestli by to zvládal i ten nejmladší.

17.8.2022 16:43:42

ak nevadí angličtina tak Tiny Epic Dinosaurs

17.8.2022 16:51:44

Vinohrad

17.8.2022 17:34:19

M

#Dědictví #Kronika panství 

oboje worker placement dle zadání😉 ale s jakousi příjemnou odchylkou navíc

17.8.2022 21:37:03

Souhlasím s #Kronika panství, skvělá hra, má to takové všeobecné příjemné rodinné téma. Nebo #Le Havre

Se specifickým tématem Vikingů #Nájezdníci ze severu (Nájezdníky ze Skýtie neznám), rytířů #Glory: A Game of Knights , vinařství #Vinohrad , cestovatelské #Marco Polo , víc fantasy jsou veselé #Příšerky z podzemí , survival #Robinson Crusoe: Dobrodružství na Prokletém ostrově . Le Havre, Glory, Vihohrad a Robinson jsou fajn i solo.

18.8.2022 08:00:37

Jednoznačně #Caverna: Sedláci z jeskyní 

18.8.2022 08:29:06

@meah Tím příjemným tématem myslíš umírání členů rodiny? :D 

--
admin popisů a recenzí her ZH, překladatel FitB

18.8.2022 10:35:18

Ztracený ostrov Arnak

18.8.2022 10:42:06

#Century: Nový svět 

18.8.2022 11:42:10

@Kew Nesmíš se na to dívat takhle fatálně, umírání je v téhle hře přirozené, nedestruktivní, nepobuřující a celkově fajn:)

18.8.2022 13:46:58

#Lords of Waterdeep  Skryté role a čistý worker placement s fantasy tématem.

 Rozšíření #Lords of Waterdeep: Scoundrels of Skullport je prý essenciální.

18.8.2022 19:59:36

Vinohrad. Architekti západního království

18.8.2022 21:42:25

Mě napadá:

#Cargo Noir (lze sehnat na Toyport.sk - mají ještě 1ks :)

#Castle for all Seasons (jsou asi schopni sehnat v ihrisko.sk)

#Vládci podzemí od Vládi Chvátila (taky starší hra, ale mám pocit, že jsem někde viděl oznámení o reprintu (?)

#Les bratří Grimmů (pokud si chvíli počkáte, vydá Tlama s českou lokalizací)

Pak ještě třeba #Divukraj nebo #Glory: A Game of Knights , ale ty už byli zmiňovány…

Z toho co jsem ještě měl možnost hrát můžu pak ještě uvést:

#Tzolk'in Mayský kalendář , #Hippocrates , #Marco Polo II , možná #Podmořská města , #Scythe

nebo něco z těchto (které já osobně považuji už za takové náročnější/těžší hry) #Great Western Trail (Second Edition) , #Brass: Birmingham (nebo #Brass: Lancashire) , či #Anachrony 

Jak píšete, že to bude pro také rodinné hraní s dětmi, tak si to musíte asi přebrat a zvážit co z toho by mohlo být pro vás přístupnější/vhodnější. Nejsem si ale jistý, co se týče těch 5 hráčů, kolik her z uvedených to splňuje…

* * * * *
Board games klub, Trenčín

19.8.2022 08:01:58 | Upraveno autorem (porovnej)

Ještě tady nebyla zmíněna #Naše osada. Velmi přístupný čistokrevný workerplacement. Česky je už sice vyprodaný, ale textu je ve hře velmi málo (jen na pár kartách). A další tip #Na křídlech.  

20.8.2022 22:53:18

Vybíráme z Bazaru

Prodám Etherfields + Harpy and She-Wolf Campaigns
Prodám Etherfields + Harpy and She-Wolf Campaigns
Akt. cena: 2400 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas