Poděkování Blackfiru

Před časem (dávno) jsme si pořídili Hru o trůny (desková hra) a uložili ji na čas (dlouho) do skříně. Za nějakou dobu jsme si chtěli zahrát a tak jsme ji začli rozbalovat a chystat, ale zjistili jsme, že nám chybí všichni rytíři a oblehací věže. Napsali jsme tedy přímo Blackfiru a ten nám ochotně poslal chybějící komponenty - a to hned dvakrát (poprvé poslali pěšáky místo rytířů). Velké díky za vstřícnost!
9.1.2019 17:57:04

Pripajam sa
Tiez by som rad podakoval ako sa patri tejto firme. Nam doma padla figurka triss zo zaklinaca pod stol a vsimli sme si toho az, ked bola rozkusana na x kuskov psom :) . Blackfire poslal novu za par dni.

9.1.2019 18:44:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Podekovani
Podobně mi vyšli vstříct, když jsem ztratil komponentu z Doomu. Přidávám se k poděkování. V tomhle je Blackfire supr! Je to fajn, hned má člověk dobrý pocit koupit si od takto "hodné firmy" další deskovku :)

10.1.2019 09:50:55

U nás asi standard?
Jojo, tenhle přístup je fajn, ale myslím, že ho mají stejně všichni naši vydavatelé. Polil jsem si pravidla Pandemic Legacy pivem a MINDOK poslal nová. Asi jsme prostě všichni stejní nadšenci, jak my zákazníci, tak vydavatelé a tak vědí, jaké to je, když něco chybí :)

10.1.2019 10:27:33

Děkovačka

Mám stejný zážitek s Blackfire a 2x Albi. Čeští vydavatelé si zaslouží jen kladná slova za jejich support

10.1.2019 16:15:45

Poděkování
Také bych se chtěl přidat k poděkování BlackFire za jejich přístup při náhradě mojí vinou zničené figurky.

27.2.2019 18:22:39

I já
Taky díky.

Koupil jsem tady na bazaru Talisman a chyběli mi tam 2 mince.

BF doposlal i k dnes už nevydávané hře.

S Mindok také dobrá zkušenost a Albi také.

VS

28.2.2019 14:55:09

Zkušenost
Já mám stejnou zkušenost s Albi a Rexama. A taky FFG. :D

28.2.2019 19:15:17

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Undead or Alive
Zombicide: Undead or Alive
Akt. cena: 1590 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas