nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Podcast Warhammer Age of Sigmar - Rohatá Kostka

Zdravím všechny hráče a fanoušky světa Warhammeru!

Nedávno jsem založil projekt, který si jedu na vlastní pěst s cílem seznámit, nebo alespoň přiblížit, dění ve světě Warhammer Age of Sigmar. Univerzum je to velice obsáhlé a ne každému se chce prokousávat příběhovou linií v angličtině. Tak jsem se rozhodl to převyprávět v češtině - dle svých možností a schopností. Každý díl je na nějaké téma, vhodné pro poslech při barvení figurek nebo při čemkoli jiném, kde je potřeba nějaká ta zvuková kulisa. Díly vychází zatím nepravidelně, ale v nejbližší době čekají podcast velké změny k lepšímu. Cílem je také nalákat více hráčů do Warhammer Age of Sigmar deskové hry s miniaturami a rozšiřovat tím tak komunitu hráčů.

https://soundcloud.com/user-887539545

12.8.2018 22:05:02

Podcast

marektomas 98: Jistě bude k dispozici, nicméně až na placené verzi, na kterou brzy přejdu :)

Moc vám děkuji za podporu, budu se snažit nadále tvořit a vylepšovat podcast, aby to bylo co nejpřínosnější a nejpříjemnější :)

Kulashaker: Díky moc za tip, momentálně pracuji na celkovém vylepšení kanálu, se kterým přijde i obecné vylepšení obsahu. A kolem Soul Wars samozřejmě příběhové epizody budou. Zatím dělám průřez frakcemi, aby si každý přišel na své. Samozřejmě, okruh témat se bude zvětšovat, nicméně to zabere čas.

Upraveno autorem (porovnej)

30.8.2018 17:04:53

RSS feed

Zdravím,
nevím jestli to sound cloud umí, ale nebylo by možné zprovoznit RSS feed, aby se podcast dal přidat do aplikace?
--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

28.8.2018 14:14:34

:)


Ahoj to je super počin. Nic takového tu nikdo nedělá a to se vážně hodí :) Díky.

28.8.2018 12:53:57

super!

Ahoj,
za tvůj počin palec nahoru. Se světem Warhammer se teprve seznamuji a tvůj počin mi tím přijde vhod. Za mě má však jednu obrovskou vadu. A tou je, že bych toho chtěl slyšet mnohem víc. Sjel jsem všechny dosavadní podcasty najednou a netrpělivě čekám na další. Takže ještě jednou: dobrá práce, prosím pokračuj v tom.

Mmchd, máš v plánu se více věnovat událostem kolem nejnovější edice "Soul Wars"?
______________
aka WantonDuke

27.8.2018 22:03:09