Podcast Warhammer Age of Sigmar - Rohatá Kostka

Zdravím všechny hráče a fanoušky světa Warhammeru!

Nedávno jsem založil projekt, který si jedu na vlastní pěst s cílem seznámit, nebo alespoň přiblížit, dění ve světě Warhammer Age of Sigmar. Univerzum je to velice obsáhlé a ne každému se chce prokousávat příběhovou linií v angličtině. Tak jsem se rozhodl to převyprávět v češtině - dle svých možností a schopností. Každý díl je na nějaké téma, vhodné pro poslech při barvení figurek nebo při čemkoli jiném, kde je potřeba nějaká ta zvuková kulisa. Díly vychází zatím nepravidelně, ale v nejbližší době čekají podcast velké změny k lepšímu. Cílem je také nalákat více hráčů do Warhammer Age of Sigmar deskové hry s miniaturami a rozšiřovat tím tak komunitu hráčů.

https://soundcloud.com/user-887539545
12.8.2018 22:05:02

super!
Ahoj,
za tvůj počin palec nahoru. Se světem Warhammer se teprve seznamuji a tvůj počin mi tím přijde vhod. Za mě má však jednu obrovskou vadu. A tou je, že bych toho chtěl slyšet mnohem víc. Sjel jsem všechny dosavadní podcasty najednou a netrpělivě čekám na další. Takže ještě jednou: dobrá práce, prosím pokračuj v tom.

Mmchd, máš v plánu se více věnovat událostem kolem nejnovější edice "Soul Wars"?
______________
aka WantonDuke

27.8.2018 22:03:09

:)

Ahoj to je super počin. Nic takového tu nikdo nedělá a to se vážně hodí :) Díky.

28.8.2018 12:53:57

RSS feed
Zdravím,
nevím jestli to sound cloud umí, ale nebylo by možné zprovoznit RSS feed, aby se podcast dal přidat do aplikace?
--------------------------------------
Deskoherní Inkvizitor
Zakládající člen hnutí "Jednorožce s duhou do záhlaví Zatrolenek"

28.8.2018 14:14:34

Podcast
marektomas 98: Jistě bude k dispozici, nicméně až na placené verzi, na kterou brzy přejdu :)

Moc vám děkuji za podporu, budu se snažit nadále tvořit a vylepšovat podcast, aby to bylo co nejpřínosnější a nejpříjemnější :)

Kulashaker: Díky moc za tip, momentálně pracuji na celkovém vylepšení kanálu, se kterým přijde i obecné vylepšení obsahu. A kolem Soul Wars samozřejmě příběhové epizody budou. Zatím dělám průřez frakcemi, aby si každý přišel na své. Samozřejmě, okruh témat se bude zvětšovat, nicméně to zabere čas.

30.8.2018 17:04:53 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Zakázaný ostrov
Zakázaný ostrov
Akt. cena: 205 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas