On-line hraní

Ahoj. Hraju celkem hodně na BGA. Má nějakou hodně dobrou hru (dle Vašeho názoru) jiná on-line platforma, kterou BGA nemá? Lze někde dobře on-line hrát hry gipf projektu? Děkuji.

10.1.2023 10:08:34

Tabletop Simulator ma vsetky deskovky. Domlouvani pres TTSClub discord pripadne.

10.1.2023 10:16:17

Ještě je určitě možnost hrát na Yucata (https://www.yucata.de/en). Myslím, že tam jsou často hry, které na BGA nejsou. Ale žádnou velkou zkušenost s tím nemám.

10.1.2023 10:17:05

Joe

Yucata je výborný server s výbornými hrami. Tých, ktoré som tam hrával, nie je veľa (v porovnaní s tými, ktoré ma nezaujímajú), ale sú implementované výborne. Presunul som sa ale viac na BGA, najmä kvôli možnosti prekladať (interface a samotné hry), kde som objavil ďalšie novinky, ktoré ma zaujali a aktívne ich teraz hrávam.

-------------------
Prekladateľ Joe

10.1.2023 10:34:12

Já hraju online skoro výhradně na Tabletop simulatoru (TTS). Hlavně náročnější hry jako paxy. Domlouvání hlavně přes discordy vydavatelů nebo TTSClub.

 

TTS je obecně 3D stůl s připravenými komponenty jako mapa nebo karty. Většinou je tam nějaké skriptování, ale hráči si musí pravidla hlídat sami. Naopak BGA hlídá celou herní logiku, ale to velmi omezuje nabídku her.

---
Pomáhám s korekturami překladů pro Fox in the Box a testováním her pro Ion Game Design.

10.1.2023 12:43:08

První online platforma, na které jsem hrával byla Bretspielwelt.de, kde jsem hrával hlavně Caylus, Notre Dame, Um Krone und Kragen, Funkenschlag a Piranha Pedro. Ten server myslím pořád existuje, ale už jsem na něm fakt dlooouho nebyl.

Pak jsem našel BGA, na kterém hraju pořád.

Skvělé hry má taky Yucata.de, pro mne zvláště hry Vladimíra Suchého, Podmořská města, Praga a Messina, ale třeba taky Rattus, Port Royal nebo Yspahan.

Ještě kvůli původní hře Rallyman hraju na boiteajeux.net. Je tam taky třeba kostkové Nations nebo Burgundy. A tady mají Dvonn, Gipf, Punzt, Tzzar, Yinsh, Zertz, jestli je to teda ten gipf projekt.

10.1.2023 13:29:51 | Upraveno autorem (porovnej)

pro hráče abstraktních her jsou co vím nejpopulármější BGA, boardspace.net a playok.com, sám ale online témě nehraju, takže zasvěcené informace k dispozici nemám

10.1.2023 16:09:08

Vybíráme z Bazaru

Příval Temnoty 1/2 - samostatná kampaň (EN/FR)
Příval Temnoty 1/2 - samostatná kampaň (EN/FR)
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas