nekonfliktní těžší euro

líbí se nám hry jako Lorenzo il Magnifico, Marco Polo, Barrage, ale přece jen je tam hodně ostrý boj o pořadí tahů a často se stane, že akce vám někdo vyfoukne a celkový pocit ze hry je poté ten, že jste pod neustálým tlakem... máte tip na nějaká těžší eura z poslední doby, která mají celkový pocit ze hry méně vyhrocený...
3.2.2020 16:41:56

FCM?
Mozna Food Chain Magnate

3.2.2020 16:43:58

.
FCM je vtip, ne? :D

Jestli nekonfliktni a nevyhroceny je totez jako vice soliterni, tak me napada treba Cooper Island, kde muzes jit i na pole obsazena protihracem, byt s malym (a casto i vitanym!) poplatkem. Maracaibo mi taky neprijde nejake skodici, akorat se obcas stane, ze protihrac obchoduje s mestem a obsadi posledni volne misto tesne pred mym tahem.

3.2.2020 17:03:05

stady
Me to neprislo tak vyhrocene jako jine eura.

3.2.2020 17:07:30

IN

Vojtech
Jedna z nejvíce konfliktních euroher co znám..:)
----------------------
Majitel liščí krabice

3.2.2020 17:19:25

On Mars
Společné budování kolonie na Marsu. Pořadí se tam taky řeší, ale nemyslím si, že by to byl takový boj :)

3.2.2020 17:27:38

FCM
Tak sorry, beru zpet, ale alespon polovinu zadani jsem splnil - obtiznost. :-D

3.2.2020 17:27:57

Brass Birmingham
Brass Birmingham, sice sa tam da kradnut pivo co naserie (niekoho), ale inak je to super euro s velkou interakciou (nie zlou, skor sa musis prispôsobovat). To, ze ti niekto bere uhlie ci zelezo, je len pre teba plus. Jedine to pivo moze niekomu vadit.

3.2.2020 17:32:27 | Upraveno autorem (porovnej)

stady
v tom Maracaibu dokáže obsazení pole pěkně naštvat, Cooper Island je dobrý tip.

Celkem na přemýšlení je z novějších věcí taky Pipeline a The Magnificent.

3.2.2020 18:17:13

Podmořská města

Koukali jste na Podmořská města? Sice se tam taky řeší pořadí tahů, ale nepřipadá mi to tak šílené.

3.2.2020 18:32:30

Nie je to najnovšie, ale
Great western trail.
To nie je konfliktné.

3.2.2020 18:41:05

Newton

Veľmi pekná hra
Alebo ešte Anachrony

marxxx

3.2.2020 19:44:34

Gaia Project?
Velmi těžké euro. Určité přetahování o pořadí v tahu je a dle výběru ras může být i boj o planety ke kolonizaci, ale dá se výrazně zmírnit. Navíc hratelné v jakémkoliv počtu hráčů.

3.2.2020 23:21:17

...
Tzolkin a Teotihuacan
- v tom prvnim je nekdy vyhodnejsi byt prvni, a nekdy posledni, a muzes to ovlivnovat. V tom druhem muzes kamkoliv, maximalne te to stoji nejake kakao. Eurotucne jsou obe.

Vladci podzemi
- tady snad vetsinou je lepsi nechat jit nekoho pred sebou, ale nikdy nevis, kdy to bude, takze az tak nestresujes a uvidis, jak to dopadne. Je to chvatilovsky eurotucne! Za me tak akorat. Ve worker-placement ohledu jsou Vladci mnohem vlidnejsi, nez Priserky z podzemi.


_____________________________________________________________________
Od Blackfiru si už nic nekoupím a když budu chtít něco od FFG, koupím si radši originál.

4.2.2020 01:21:36

Z tých novších...
On Mars
- myslím si že toto euro dokáže brutálne zavariť mozog a tá téma je úžasná.

Paladinové západního království
- táto hra klame svojím telom, na prvý pohľad to vyzerá úplne jednoducho, lenže mnohé akcie sú na seba silno naviazané a každé rozhodnutie ovplyvňuje budúci ťah - silný strategický prvok.

4.2.2020 08:05:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Vladci podzemí
Je to vynikající hra ale podle mě rozhodně ne nekonfliktní protože musíš neustále sledovat protihráče co berou a někdy pokud objeví v danémm kole tvou slabine a jsi špatně v pořadí tak ti dokážou pěkně zavařit....

6.2.2020 18:57:05

díky za tipy
Newton, Cooper Island a Maracaibo mne zaujaly...
řadu jiných už máme a jsou super - GWT, Tzolkin aj. :-)

7.2.2020 18:15:33

Koop

Koop asi nehledas? Ale jinak Spirit island doporucuji.

7.2.2020 19:18:24

Vybíráme z Bazaru

Sky Team CZ
Sky Team CZ
Akt. cena: 501 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas