Nejdražší/nejlevnější hra co jste si pořídili


Jen tak ze zvědavosti. Jakou nejdražší/nejlevnější hru jste si pořídili s ohledem na to kolik jste u ní strávili času na hodinu

Za mě je nejlevnější
Asi Bang: i pokud počítám rozšíření tak mě stojí tak 20kc na hodinu hraní (celková cena/ čas strávený hraním)

Nejdražší:
Tail feathers: cena na hodinu tak 500Kc
Ale nepočítám čas co jsem dal do barvení figurek takže to tak strašné není.

A co vy?

29.12.2018 12:53:42

.
Ahoj,
nejlevnější s přehledem Agricola - na hodinu hraní maximálně jednotky korun

nejdražší bezkonkurenčně 7th continent - nedostatek času na odehrání dlouhého úseku a rozšiřující rodina víc než 1000,- na hodinu a to jen proto, že ještě nedorazilo rozšíření, pak to bude ke 2000,- za hod. Nelituji, až dorostou spoluhráči, bude to zážitek.

29.12.2018 13:30:49

...

Tak moje nejlevnější hra je asi malé velké galaxie. Tam máme odehráno už snad 100 partií a hra stála cca 350kč. Naopak nejdražší hra je u mě rising sun, ta mě stála 2200kč a hrál jsem jí zatim jen jednou jelikož nejsou spoluhráči.

29.12.2018 13:36:09

2cholerus
ale ked tvoji spoluhraci dorastu :-) bude to, akoby si teraz v case ked vyslo prekrasne TI4 chcel s nimi hrat odlozenu nehranu TI first edition :-)

29.12.2018 13:42:09

No
Ak by sa to prepocitalo na hodinu, tak asi Port royal. To sa vyťahuje najčastejšie, aj s rozšírením.
Najdrahšie by asi vyšiel Carcassonne, ak by som to bral ako celý balík, keď (takmer) všetky rozšírenia sa zas tak často nehrávajú, niektoré som za tie roky ešte fakt nehral :/

29.12.2018 13:44:23

...
Zajímavé téma. Jsem rád, že jsem se nad tím zamyslel...

V poměru cena/zahrání mi zatím vychází nejlépe Zombicide BP. Naopak nejhůře Massive darkness, který se ještě nehrál, a Song of ice and fire, kde je jedna partie v rámci několika tisíců. Ale zrovna u Písně vím, že počáteční investice byla nutná a spoluhráče na snížení nevýhodného poměru mám.
______________
aka WantonDuke

29.12.2018 15:07:44

Vybíráme z Bazaru

7 Divů světa (první edice, obalené karty)
7 Divů světa (první edice, obalené karty)
Akt. cena: 499 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas