Nej české solo hry 2019

Vím že je tu hodně vláken, zkouším nahodit diskusi na jedno téma

Ahoj, diky za rady/postřehy zatím parim malé velké galaxie(rychlá příprava hry) , mám připravenou this war of mine (děsím se přípravy)
10.5.2019 18:31:18 | Upraveno autorem (porovnej)

This war of mine
Nic hrozne v priprave, roztriedis karty a hras :) neni sa coho bát, a na solo je to super hra.

10.5.2019 18:43:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Úprava

Jsem spíš myslel doporučení sólo her

11.5.2019 12:21:00

Solo
Vsak jo, TWOM je solo hra, ktera se da hrat ve skupine. Jen kdyz to hrajete ve vic hracich, tak se stridate v tom, kdo zrovna "drzi zezlo".

Jeste mne napada Neanderthal. Solo se taky da hezky hrat Robinson. S appkou pak treba Descent.

Jinak pokud se nebojis maleho kuteni, tak doporucuju Maquis (pnp) - za mne pecka!

12.5.2019 20:57:26

Solo
Rozhodně Maquis - a ani není potřeba kutit, teď nedávno proběhl kickstarter, do kterého jsem šel, protože ta hra má skvělé mechanismy, je rychlá a zábavná ;-)

https://www.kickstarter.com/projects/771559871/maquis

Hra sice není úplně "česká" jak máš v názvu diskuze, ale ani nijak náročná na překlad (pouze karty několika úkolů, která jednou přeložíš a jedeš), pravidla jsou velmi jednoduchá.

13.5.2019 10:14:26 | Upraveno autorem (porovnej)

2 Bluda
Neandrthal je solo celkem fajn - když načteš pravidla a dáš to podle nich, můžeš dokonce studovat antropologii, páč máš slušnej základ :D

13.5.2019 10:26:17

Dervish
Maquis - pokud ti neva PnP, tak je uplne ceska, ver mi :) .

13.5.2019 13:44:36

Bluda
Věřím ti, ale já nemluvil o PnP, ale o kickstarteru, jak sis zřejmě nevšiml ;-)

13.5.2019 13:49:39

Dervish
Ad Maquis - vsak ja si vsim, neboj. Jen ze prave kvuli moznosti PnP bych ji do ceskejch klidne dal. Mimochodem, nemuzu si pomoct, ale grafika PnP se mi libi vic, ale asi je to tim, ze uz jsem si na ni stacil zvyknout.

Jeste prej (zatim nemam vlastni zkusenost) vyborne jako solo funguje Mage Knight.

13.5.2019 14:03:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Za mě
Robinson Crusoe (případně i První marťané, ale ti můžou spíš odradit pravidly), Under Falling Skies (pnp českého autora, ale text je jen v pravidlech), Temné znamení, Hrdina v kostce, Ex Libris (ale tam se trochu ochudíš o zábavu, mám zkušenosti, že sólo člověk jede spíš mechanicky a nečte si ty karty), Sagrada a chystaná Kronika zločinu.

***
Deskoherní inkvizitor

13.5.2019 15:36:40

Vybíráme z Bazaru

Sázky, prosím!
Sázky, prosím!
Akt. cena: 220 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas