Karetní RPG - ESIANS

Zatím se tu neobjevila ani zmínka (a není ani v seznamu) o novince z produkce české firmy Rebel. Jedná se o karetní RPG s názvem ESIANS a je určena pro 1 hráče! Dá se hrát až ve třech lidech ale byla vyvíjena pro samotného hráče a tak je taky nejlepší. Mám tuto hru od vánoc a musím jen chválit. Od pěkných ilustrací, přes řekl bych geniální hrací systém až po zábavu. Hra je založena na náhodě (ono taky hrát šachy sám se sebou každého nebaví)takže nic pro odpůrce náhody. Samozřejmně, vždycky je lepší hrát ve více lidech, ale vždy to nejde a pak je vhodná chvíle pro tuto hru. Ke hraní potřebujete jen balíček karet a kousíček místa a hrát se dá úplně všude. Zrovna jsem si dával partičku na dobrou noc.
5.2.2009 23:11:01

Esians
My jsme se s Rebelama dohodli, ze to budeme na Planete prodavat, at jsou cesky hry videt. Hru jsme testovali teprve pak (respektive ji ukazoval Zdenek Cejka pri predavce a pak jsme neodolali zkusit si to taky:)) a velmi mile nas prekvapila. Prestoze je to v jistem smyslu konkurence, tak klukum drzime palce, at se to prodava, protoze hra je to originalni a pekna;)

5.2.2009 23:53:30

Esians
Souhlasím s The Hammerem ,hra je to skvělá.Mám ji už měsíc a musím říct ,že když nemám s kým hrát nebo na někoho čekám,tak se opravdu zabavím a čas mi uběhne ani nevím jak.Jde to hrát v čekárně na vlakovém nádraží,u lékaře, prostě všude tam,kde je sucho a nefouká (jen tam musí být kousek stolu nebo jen desky na odkládání karet).Já osobně to rád hraji v infrasauně.Můžu jen doporučit.

6.2.2009 07:59:05

dojem
Hraju 2.den a jsem zcela spokojen. Investice do téhle hry nelituji. Ne vždy je po ruce nějaký hráč v hrací náladě, takže když je chuť rád vybalím ESIANS;)

24.5.2009 16:55:36

dodatek
Mimochodem můžete mi doporučit nějaké další hry podobného typu. Myslím tím hru převážně pro jednoho hráče. Na tématu nezáleží;)

24.5.2009 16:57:02

Vybíráme z Bazaru

MEDIC !! MEDIC !! - NEMESIS kickstarter character
MEDIC !! MEDIC !! - NEMESIS kickstarter character
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 8 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas