Jakou Tiny Epic (PnP)

Máme Ultra Tiny Epic Galaxies, která nás baví, na cestě máme Dinosaury, v knihovně máme možnost Království. Mám objednáno na Kickstarteru Dungeons PnP verzi(mám doma dva kluky, ještě věkově úplně nezapadají, ale když si vezmu moje kamarády před mnoha lety a jejich nadšení pro hry na hrdiny tak jsem neodolala) a teď jsem zjistila, že si můžu objednat/předobjednat skoro cokoliv, hlavně i v PnP (opravdu odmítám peripetie s českou poštou a zásilkou ze zahraničí).
Je něco, co stojí za to objednat? Doplňky do krabičky jsem schopná doladit na 3D tiskárně (i když to nebude úplně přesně to)
30.3.2021 08:37:00

Dneska jsem viděl WatchItPlayed návod na piráty. To se mi líbí moc.

30.3.2021 23:48:14

Díky, kouknu na to, jak se to hraje.

31.3.2021 15:53:23

Piráti mě taky hodně lákají - tak nějak doufám, že se objeví přeložené v portfoliu REXHer.

Jinak Malé Velké Galaxie včetně rozšíření jsou luxusní, zatím podle mě nejlepší ze série. Jen teda to rozšíření je prakticky must have. Bez něj je ta hra o dost chudší.

31.3.2021 18:19:40

@Ellenar: Ptal jsem se na to Anekena a řikal, že piráti, stejně jako dungeons, jim byly nabídnuty za vyšší cenu, a proto by musely na trhu stát 699-749 CZK, což by se podle něj prý špatně prodávalo, tak o to spíš ztratili zájem.

2.4.2021 10:44:35 | Upraveno autorem (porovnej)

@Havelock, @aneken
Jako her už mám dost, tak nad tím dlouhosáhle plakat nebudu. Ale je to škoda, protože Piráti vypadají fakt dobře a pro mě by to byla sice hraniční, ale cena, kterou bych za to byl v pohodě ochoten dát. Ale věřím, že bych byl bohužel asi v menšině.

U mě neláká velikost krabice, ale spíš čím větší hra je v co nejmenší krabici, což je přesně případ Tiny Epic Galaxies a Pirates. A taky teda ještě Vault of Dragons. Naopak mě strašně vadí poloprázdné velké krabice.

2.4.2021 16:02:15

Teď koukám na ceny a vidím, že přeložené verze se pohybovaly pod 500Kč, orig. kolem těch 700.
Ale chápu, pokud mají REXhry zkalkulované, že se jim to nevyplatí nebo by to byl velký risk, tak to nemá smysl. Ale škoda, na piráty jsem se celkem těšil :-(

3.4.2021 00:32:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Mně taky přijde, že Piráti a Dungeons jsou poněkud větší a plnohodnotnější hry. Kdyby to bylo ve velké krabici, tak by to stálo klidně 1200 ani nemrkneme. Tim jsem chtěl říct, že 750 je za mě cena úplně v pohodě. Hraniční by pro mě bylo asi až 800. A to podotýkám, že nejsem žádný rozhazovačný fanfarón. Zkrátka ceny šly tak nahoru, že by mě překvapilo, kdyby to mělo stát "jenom" 500. To bych si koupil koupil pár desítek takových her do zásoby :D

3.4.2021 10:32:42 | Upraveno autorem (porovnej)

@Havelock - tak třeba se ještě pár lidí vyjádří stejně, aneken si to přečte a REXhry se pustí do překladu :-)

3.4.2021 13:57:41

Díky, takže budeme mít Piráty, Dungeons a kamarádka mě ještě ukecala, ať jí vezmu Galaxii.
Hru do cca těch 800 z téhle řady bych v češtině vzala - protože ta skladnost je super.

8.4.2021 20:31:48

Vybíráme z Bazaru

Alien Uprising
Alien Uprising
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas