iDNES - Velké srovnání deskových her

Dnes jsme na iDNES narazil na tenhle clanek (premium) a ze zvedavosti utratil 1 Kc za mesicni clenstvi, jelikoz me zajimalo, jak tohle tema zpracuje mainstream.
Pozitivni prekvapeni bylo, kdyz na me vyskocilo jmeno Petra z DF jakozto odbornika na dane tema, takze to autorka nepsala jen ze sveho pohledu. Dalo by se tedy rict, ze mi Petr dluzi korunu :)
Kazdopadne clanek pomerne slusny pro potreby neznaleho publika. Na muj vkus stale az moc casto zminovane klasiky ala Monopoly/Clovece, ja bych to odbyl jednou vetou a spis se venoval tem skutecne modernim hram. Trochu zklamani z Tipu her dle kategorii (nevim, jestli to psala autorka sama), ale to je hodne veci vkusu kazdeho "soudruha". Ja bych tam polovinu her vymenil za jine.
Nicmene kazda propagace tohohle naseho konicku dobra, takze za me ok. A co vy, cetli jste?

https://www.idnes.cz/ekonomika/test-a-spotrebitel/hry-deskovky-vzdelani-generace.A210215_155802_domaci_kzem?zdroj=patro
11.3.2021 12:28:42

MAFRA hate
Abych byl upřímný, tak iDnes nepovažuji za seriózní portál ani pro místní a zahraniční zprávy. A když už od nich náhodou něco přečtu, hledám raději jiné zdroje.

Takže nehledě na to, že Babišovi nechci nasypat ani tu korunu prostě z principu, nečekal bych, že ten článek bude nějakým způsobem obohacující.

A ano, uznávám, že je to hodně subjektivně zabarvené a hraje v tom roli i aktuální dění, které bych do diskuze ale nerad zatahoval.

11.3.2021 14:25:46 | Upraveno autorem (porovnej)

@Ellenar
Tvuj nazor je zcela jiste na uplne jinou diskuzi. Nicmene pri navstevnosti 1,4 mil unikatnich pristupu denne ma ten clanek potencial zasahnout siroke masy (i kdyz premium ucet ma asi jen nizzsi procentu navstevniku). Par podobnych clanku uz jsem v minulosti videl a vetsinou se to motalo prave kolem dostihu/monopol a pod. Tenhle mi prijde konecne i o necem jinem, i kdyz by se to porad dalo vyrazne rozsirit...

11.3.2021 15:04:08

Joe

Vie
Vie niekto sharovat clanok (alebo aspon vycuc)?

---------------
Prekladateľ Joe

11.3.2021 15:04:36

Joe
Na FB BF je k stažení ten článek hozený do pdf.

11.3.2021 15:28:39 | Upraveno autorem (porovnej)

Joe

Bastacka
Dik!
Prešiel som to a áno, chcelo by to trošku "zmoderniť" a prispôsobiť dnešku, nespomínať Monopoly, Dostihy apod., ale skôr nové a atraktívne hry. Sú síce na konci v prehľade, ale zase - ten výber tam je robený ako z výkladu v Tescu, všetko "tuctovky", okrem posledných pár.

Plus Plyšová hlídka tam ani nemá správny obrázok myslím...

---------------
Prekladateľ Joe

11.3.2021 15:45:33

Monopoly, dostihy...
Taky jsem tedy žasnul, že se tam znovu procpaly tyhle "moderní" klasiky, jak je nazývají :) Asi jsou nesmrtelné...
-----------------------------------
Autor blogu Války v jednom
www.valkyvjednom.blogspot.cz

11.3.2021 17:11:36

...
No tak jelikož je to článek pro mainstream, tak by tam absence těch "moderních klasik" (monopolly a dostihy) mohla právě běžným čtenářům chybět a tím by článek mohl pro ně ztratit na hodnotě, páč když se člověk nemá s čím ztotožnit, tak obtížněji hledá pochopení pro nové. To obzvláště podle mě platí pro člověka neznalého dané problematiky.

12.3.2021 08:02:58 | Upraveno autorem (porovnej)

re: matewr84
No tyhle klasiky ale byly zmíněny už na začátku článku, takže se s tím čtenář může "ztotožnit". ale pak dál už bych čekal, že už se zavře bráno za těmihle hrami :)
-----------------------------------
Autor blogu Války v jednom
www.valkyvjednom.blogspot.cz

12.3.2021 08:30:06

PJ

Četl jsem...
...a jestli ostatní články o problematice, ve které se neorientuji, jsou psané podobně kvalitně, tak nejspíš přestanu číst noviny.

12.3.2021 08:39:01

PJ - kvalita článků
Z větší části ano. O iluze jsme přišla před víc jak 10 lety, kdy náš kamarád psal jako vedlejšák recenze na elektroniku - Dokázal napsat recenzi na netbook aniž by ho viděl. prostě přečetl všechny recenze a v angličtině, které dokázal najít a následně sepsal článek ze svého pohledu - co mu přišlo že by mu taky vadilo, taky zdůraznil. Díky znalosti angličtiny a češtiny napsal čtivou recenzi.

12.3.2021 13:18:02

...
Tedy, za tenhle článek je i koruna moc...

12.3.2021 21:42:43

.
tak nelenit a napsat autorce?
https://vice.idnes.cz/popup/Kontakt.aspx?typ-dotazu=s_s1_q_q2_&jmeno-autora=890
Já už jí zprávu poslal, tak uvidím či mi odpoví :-)

12.3.2021 22:49:20

@melandor
A cos ji napsal? :)

12.3.2021 23:38:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Magic: Tempest basic land set
Magic: Tempest basic land set
Akt. cena: 65 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas