Hry se sportovní tematikou

Zdravím všechny. Jelikož jsem se dočkal mnoha zajímavých odpovědí týkajících se her s námořnickou tematikou, činím další pokus o diskuzi, tentokrát na téma sport a deskovky. Jelikož jsme veskrze sportovní rodina, je nám toto téma velice blízké. Jak píšu v jiné diskuzi, momentálně činíme pokus o výrobu Blood Bowlu. Pak máme Formuli Dé, ve které máme za sebou 2 ročníky celoročního šampionátu (závod F1 = závod u nás doma ve F Dé) Další pěknou závodivou hrou je Ave Caesar. Když tak o tom uvažuju, tak první mou stolní deskovou hrou byl stolní hokej - šprtec, který jsem si před 25 lety vyrobil a odehrál v něm desítky zápasů (dodnes plně funkční)
Určitě budete mít zajímavé tipy i vy, tak sem s nimi, at se mi rozšíří obzory.....
26.2.2009 11:25:47

hry
Pitch Car, The World Cup Game, Battleball, Circus Maximus

26.2.2009 11:31:12

Lapo

TOZ
Pamatam si na jednu dost staru doskovku, z CZ dielne ktora sa volala Tyrsuv odznak zdatnosti ;) Mala krasnych vyrezavanych panacikov a v tom veku ked som ju hral cca 10 rokov sa mi strasne pacila. Ktovie aky nazor by som mal teraz.

26.2.2009 11:38:57

Cyklistika
Hry z roku 1991: Peloton (Templum) a Course de la Paix (TOFA). Ďalej existuje české vydanie hry Demarrage s názvom Peloton.

26.2.2009 11:46:57

rbx

Sydo
Ty mas Pitchcar??? Fakt? A tu plnou, nebo tu Mini verzi? To je kterou fakt chci :-))
Jinak dva sportovni tipy: Snow Tails (nebo take Too Mush) - zavody psich sprezeni, novinka z Essenu 2008. A Powerboats - zavody rychlych clunu na variabilnim hernim planu, take pry chytlava zalezitost. U me dostaly prednost pejsci :-)

26.2.2009 11:48:08

Sbírka + tipy
Ve své sbírce mám Formuli Dé (klasika), vlastnnil jsem skvělý Peloton, vyrobil jsem si Daytonu 500. Zkoušel jsem i fajn oddechovej Decathlon od Knizii, ke kterému nepotřebujete nic víc než kostky a tužku s papírem :) Opravdu relax.

26.2.2009 11:52:10

rbx
Bohužel nemám :( ale chtěl bych fest, jen u nás by to se mnou asi nikdo nehrál. Musím počkat na děti :)

26.2.2009 11:53:01

Nova hra
Pracuju ted na konceptu hry Beach Volley, bude to vyhradne pro 4, svizna karetka:) Nez s tim ale nekam pujdu na verejnost, tak to musim jeste parkrat zkusit s kamaradama, ktery ty testy snesou:)

26.2.2009 12:04:40

sportovinky
Battleball bych podle obrázků řekl, že to bude něco jako Blood Bowl,o Powerboats jsem už četl hodně ale zaujal mě Snow Tails vypadá to hodně lákavě.

No a Peleton jsem sice nikdy neměl, ale na Závod Miru na ten mám nádherné vzpomínky. Jako kluk jsem ho doslova hltal, v rádiu i televizi (kam se hrabe Tour de France) vystřihoval jsem si z výkresu žetonky, maloval na ně národní dresy a pak stačila kostka a tužka s papírem a to byly etapy! V podstatě jsem už jako dítě vymýšlel stolní hry! (dodnes si pamatuju jméma některých mongolských reprezentantů - Cededambyn Gambold, Doržpalamin Colmon, Luvsandagvin Zargalsajchan, Dažzamcyn Mouchbad...)

To aneken: volejbal naživo moc nemusím ale jako kartovka to může být zajímavé!

26.2.2009 17:21:49

Volley
No jeste se to musi cele vychytat. Tak snad nebudu jedinej, koho to bude bavit;)

26.2.2009 18:18:55

Verča

Peloton
Ahojte, hele nemáte někdo náhodou doma hru Peloton i s návodem? dík

25.1.2010 16:58:53

grind
Porad premyslim, jestli to zkusit, ma to byt futuristicka brutalni sportovky budoucnosti;)

25.1.2010 18:22:23

To Verca
Co presne potrebujes k Peloton-u (vydanie Templum 1991)?

25.1.2010 19:06:13

tom

2aneken
po volejbale u kofoly dát odvetu v karetním? To zní náramně, těším :)

25.1.2010 20:37:19

aneken
Jako hrac beach volejbalu se na tvoji karetni verzi take tesim :)

25.1.2010 21:26:21

rbx

aneken
Na Grind jsem taky koukal, ale porad me to prijde jako levna kopie Blood Bowlu, tak nevim. Teda levna... to az zase tak ne, ale podle fotek to nijak uzasne neni a ja jsem na tu grafickou podobu hry nejak vysazenej :-)

25.1.2010 21:35:15

Verča

To pecovarhy
No potřebuji navod...ale ted nevim jestli mame na mysli stejnej Peloton..ten muj je vydany firmou Tofa a.s. a Dino Efekt.

27.1.2010 11:07:07

To Verca
Tak to asi naozaj mame na mysli ine hry. Ten Tvoj "Peloton", predpokladam, ze je ceske vydanie hry "Demarrage", ktora este vysla aj pod nazvami "Un Reifenbreite" alebo "Homas Tours". K tymto hram by si mal(a) verdiet najst anglicke / nemecke navody na BGG.

27.1.2010 13:24:03

Hokej 92
A co Hokej 92? Pamatuji si, jak jsem o něj kdysi dávno soutěžil v Buly na ČT :-) Je to hra ze stejné "stáje" jako Peloton.
Jinak šprtec je klasika, na základce jsme v něm hráli NHL. Jo, to byly časy... :-)

2.2.2010 19:22:01

Vybíráme z Bazaru

Castles of Burgundy 20. výročí - všechna rozšíření
Castles of Burgundy 20. výročí - všechna rozšíření
Akt. cena: 800 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas