Joe
Joe - avatar

Herné podcasty

Aké herné podcasty sledujete (ak sledujete)?
Čo sa vám na nich páči a čo naopak nie?

Za seba môžem spomenúť (zatiaľ) The Dice Tower (thedicetower.com) a On Board Games (onboardgames.net) a... názor na ne si nechám na ďalší príspevok ;)
15.4.2010 10:41:07

On Board Games
Ja sledujem v podstate tie isté a k tomu ešte boardgames with scott (http://www.boardgameswithscott.com), ktoré však možno už skončili.

Z The Dice Tower nepozerám každú epizódu, iba keď sa objaví niečo, čo mňa zaujíma.

Musím sa priznať, že On Board Games som objavil len nedávno a teraz poctivo počúvam jeden diel za druhým.

Z týchto troch je každý trošku iný. Kým prvé dva sú recenzie na hry, tak On Board Games je hlavne taký všeobecný pohľad na hry a komunitu (plus dve, tri recenzie v každej epizóde). Ťa6ko ich je teda navzájom porovnať, ale On Board Games je z nich asi môj najobľúbenejší (a to som ešte len na 11 epizóde)

15.4.2010 11:10:14

YouTube
Sleduju na youtube kanály The Dice Tower, Best Dang Games, Snicholson (Scott Nicholson, ale taky myslim, že prakticky skončil)a kanál Fantasy Flight Games.

Nesleduju je ale pravidelně, vyhledávám recenze her, co mě nějak zaujmou, nebo se o nich chci dozvědět víc. A kolikrát vyhledávám recenze na hry prostě zadáním do vyhledávače na youtube, z pěti recenzí si člověk udělá lepší názor než z jedné ;-)

On Board Games neznám a budu to muset napravit!

15.4.2010 12:00:55

hmm..
.mna to nejak nechytilo, priznavam, videl som par tDiceTower, epizody o Top-cosi a mozno nieco dalsie, ale to asi len koli teepkovi, ako naklada, je sympaticky s tym entuziazmom;)

inak ma viac beru 'reklamne' spoty na hry (najme od FFG, posledne mam v ranku MCH;)

..ak sa chcem nieco o hre dozvediet, skor je to citanim (ZH,BGG) a hlavne zahratim (-nie som lovec-zberac;) to mi je najlepsi sposob, ako sa s hrou zoznamit..

16.4.2010 10:48:32

Joe

klopcik
Podcasty sú pre mňa výborné hlavne preto, že ich môžem počúvať popri práci (teda ak zrovna nemusím niečo čítať alebo písať), takže vhodne dopĺňajú čítanie ZH, MSH, BGG a iných stránok a pozeranie videí (áno, FFG majú výborné videá!).

16.4.2010 11:56:27

mno
ja sem tam pozrem scotta nicholsa
a hlavne Zatrolene hry a Boardgame geek

a ked sa smiem spytat preco scott nichols konci ???

16.4.2010 12:01:16

Joe

fistandantilus
Scott končí hlavne s veľkými videami, jednak kvôli časovej náročnosti editovania takého polhodinového videa, jednak kvôli preorientovaniu sa skôr na kratšie recenzie a možno krátke videá zo širšej oblasti, nielen videorecenzií.

A je aj na Twitteri :)

16.4.2010 12:31:00

Vybíráme z Bazaru

 Pán prstenů: Karetní hra - Khazad-dum
Pán prstenů: Karetní hra - Khazad-dum
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 2 dny

Offcanvas