Eshopy s deskovkama přes Black Friday slevy

Jaké doporučíte obchody s Black Friday slevama s deskovkama?
Za mě Alza a Mall, Knihy Dobrovský.
17.11.2019 20:20:35

ceny

U Alzy ostatně jako vždy důležitý opravdu porovnat zajímavost ceny, často vyšponuje před podobnou akcí cenu nahoru, aby procento slevy bylo zajímavější. Mall se dá občas najít zajímavá nabídka - doporučuju cíleně nakombinovat s tou jejich akcí v klubu (hraček???) - pak byla sleva 200 Kč při objednávce nad 1000 Kč (já tak využil na Robinsona, šlo kombinovat s akční cenou, nevím jak je to teď). Knihydobrovsky bývá čas od času se zvýhodněním s O2 extra slevama.

17.11.2019 20:46:45

I na Planetu dorazil Black Friday!
newsletter z Planety her informuje o Black Friday!

ale ve skutečnosti se jedná o hry ve "slevě" chcete li "ve výprodeji" které se s danou cenou dali pořídit již daleko dříve....(minimálně ty, které delší dobu sleduju...)
______________________
hráč a drobný sběratel
hlavní tvůrce Facebookové stránky POD VÍKEM

17.11.2019 21:45:35 | Upraveno autorem (porovnej)

Planeta
Newsletter Black Friday z Planety je vylozene vysmech, otevrel jsem a opravdu jsem se bavil vyrazne "zlevnenymi" kousky ala Arkham 2. Edice, Steam Punk, atd. Opravdu nechapu tuto potrebu pseudo slev...

17.11.2019 22:31:56

Re
Ahoj,
jasně, zařazení dlouhodobě zlevněných her do newsletteru nebylo nejšťastnější, ale pořád jsme do Black Friday naházeli nově přes 50 anglických her a spoustu z nich považujeme za velmi dobré hry a slevu za docela zajímavou, ale tak to už necháme na Vás ;-)

Dungeon Master v REXhry a Planetaher.cz

18.11.2019 10:49:45

Eyron
Chapu, uprimne, za me osobne, kdyz jsem videl hry, ktere jsou dlouhodobe zlevnene od distributora, uz jsem ani nepatral po ostatnich dost dobre mozna zajimavych kouscich...

18.11.2019 10:52:35

...
Nechci Vám kazit náladu, ale z těch her by mě okrajově zajímali možná 3 a stále máte o 100kč dražší než konkurence. Namátkou Santorini či Rise to nobility. Za mě bohužel další z nesmyslných Black Friday, kterých jsou plné internety (alza, mall atd.).

18.11.2019 11:03:35

BF

Damy a pani, ak chcete mat deskoherne obchody, tak ich podporujete hlavne nakupom. Ja som prave vypil 0,4 pivo za 100 Kc priblizne.. Dnes to uz nie je peniaz. Pri cene 2000+ Kc za hru obzvlast.
Ja sa snazim nakupovat v tych kamennych a to striedam moje 2 oblubene (vynimka bol Robinson z e-shopu, za cenu ktora sa neodmieta).
A potom tu mame cerstvy vietor do penazeniek co sa vola Kickstarter, vsakze :]

Vsetkym pekny den.

18.11.2019 14:18:16

ad.

a zabudol som dodat, ze celkovo tymto Black Friday moc neholdujem ani neverim

18.11.2019 14:19:25

Ice_sk
Ale prece nejde o to setrit za kazdou cenu, ale pokud ti prijde pompezni newsletter Black Friday, kde jsou kousky, ktere maji dlouhodobe snizenou cenu vydavne za vyprodej, tak je to pres caru.

Sam nevyhledavam a nic od tech akci necekam, toto na me vyskocilo od Planety v mailu a z principu se mi to nelibilo...

EDIT: preklepy

18.11.2019 14:35:22 | Upraveno autorem (porovnej)

ad Black Friday
V tomhle musím souhlasit s Kedrigernem. Už jenom proto, že se u nás Black Friday, který na nás útočí z většiny e-shopů zvrhl pouze na přeznačení slevněných ležáků na akční položky Black Friday ... a samozřejmě se to netýká jen deskovek, ale jde to napříč všemi e-shopy od elektroniky přes oblečení až po sportovní vybavení. Málokterý obchod (čest výjimkám, jsou i takové) zařadí do akčního víkendového Black Friday své dobře prodejné trháky.

18.11.2019 17:25:55

Ice-sk
Tak tomu v říkám super friday... Já ten poslední pátek platil 6€ ale za celý půllitr...
A ty Black friday jsou na tom podobně, člověk si musí tu super slevu ověřit jestli to není klasické "nechci slevu zadarmo"
Teď jsem pořídil za 80€ catan big box, kingdomino, glass road a Hansa Teutonika a žádné temné akce nebyly třeba ...

18.11.2019 23:15:06

Slevy
Slevy sou shit a zlo, vetsina neni ani sleva. Prodejce se akorat ztrapnuje a podleza sockam. Dobra vec si cenu drzi. A kdyz uz chci neco levne tak to koupim ma bazaru, jako treba Monstrum pd BF za 800 ve folii, tomu rikam parada. Jinak mi ceny ve specialkach nevadi, vetsina cenu kompenzuje pristupem, radou, videii a takovou snahu rad nejakou kackou podporim :) a to mam do kapsy taky hluboko, zadnej rentier :D





"I want to play a game." Jigsaw

19.11.2019 18:38:21

Vybíráme z Bazaru

Fresco
Fresco
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas