Deskofobie Patreon podpora

Je pro nás 30 Kč měsíčně mnoho? Je to moc vysoká částka za informace, recenze, lets play které deskofobie vydává? Nebo je financování pomoci Patreonu pro někoho z nás složitý, raději by jste podpořili převodem z vlastního účtu? Zajímá mě Váš názor na toto téma, proč to jinde jde a u nás ne...:)
12.2.2019 20:57:57

@Peet
No abych pravdu řekl, tak přestože umím číst, tak jsem ani já tvou "stručnou a jasnou odpověď " příliš nepochopil, kromě tvého vychloubání, že umíš anglicky a pak něco o těch "cizácích" ...

14.2.2019 18:22:52

@Peet
Tak to je logika jak noha. Podpořil bych tě kámo, ale protože si z toho ti američtí cizáci berou tolik, nedám ti nic :-))

14.2.2019 18:33:43

Peet
Tak buď tu máme viacerí problém s čítaním, alebo je jednoducho problém niekde inde :)

14.2.2019 19:14:45

Co nechápete?
Jak jsem psal...proč bych (když umím anglicky) podporoval někoho, když stejným způsobem můžu podpořit jiného, který z mé částky dostane více? O tom to celé je :)
Protože, když chci někoho podporovat, tak chci, aby mu z té částky co dám šlo co nejvíce...ideálně celá ta částka, že. :)

A proto tímto způsobem DF podporovat nebudu, tečka :)
Být to jak psal Awast - z CZ účtu na CZ účet, tak klidně, ale to zas DF nechce kvůli účetnictví. Tak u mě prostě mají smůlu no.
Ani mě ani Petra to evidentně netrápí a oba to chápeme, takže je vše ok.


Pro Křena: nevidím v tom žádné vytahování se...prostě řikám, že umiim anglicky :) Jestli to je podle tebe machrování, tak nevim ci si mam myslet :)
to slovo "cizáci" je v uvozovkách schváně a používám ho už od dob co jsem jako malej hrával UFO: Enemy unknown :D :D :D

14.2.2019 20:20:52 | Upraveno autorem (porovnej)

@Peet
Jsem asi hloupej, ale ani když jsi napsal to samé co předtím jsem to nepochopil. Nejde mi o to jestli přispěješ DF nebo ne - o to vůbec nejde. Spíš nerozumím tomu, jak může někomu takovým způsobem jít o těch pár korun, které dostane zprostředkovatel nějaké služby, která je využívána. Abych něco takhle přepočítával na procenta, kurz a kdovíco ještě, a jestli to dostane Čech, Američan nebo Hotentot to mi hlava nebere. Ale každej jsme holt jinej.

14.2.2019 21:17:57

Kren
Mě nejde o těch pár korun, ale o princip :)
A právě to cos považoval za machrování s angličtinou s tim souvisí, žejo. Protože nejsem nácek :D a je mi jedno jestli je tvůrce Amík nebo Čech. Tudíž můžu bez rozdílu podporovat oba, ale podporovat Američana na Patreon je podle mě efektivnější (pro mě i pro něho) než Čecha...
Prostě je to tak no... Awast se ptal na názory lidí proč to u nás nejde (přes Patreon) a já mu zdědil svůj názor. Tedy, že za mě by podpora nebyl problém, ale Patreon v souvislosti s DF je :)

A opravdu se kvůli tomu necítím nijak provincie :)

14.2.2019 21:37:22

Patreon
Navíc ten Patreon má pro uživatele výhody, jak to tu Petr popsal. Takže to není nějaký příživník co si strhává desátek za službu co nikdo nechce.

Je to služba co umožňuje lidem podporovat projekty globálně, napříč státy, postará se o převody, dodává měsíční vyúčtování a umožňuje autorům i formu prezentace atp.

Ne, že bych si myslel, že tohle vysvětlení k něčemu, ale faktem je, že je to služba s přidanou hodnotou.

Mimochodem Peete, vím že jsi veliký (minimálně virtuální) atruista. Myslím, že pokud bys chtěl DF posílat nějakou smysluplnou měsíční částku, řekněme 500Kč+, poptej se DF jestli ti nevyjde vstříc a neumožní ti přímé darovaní. Pak bys mohl podporovat DF přesně jak chceš a ještě pořádně. Tak co, klapne to? :-)

14.2.2019 21:40:53

Škoda toho VATu
Není vata jako vata:). Přeju mnoho dalších podporovatelů. I když sleduju mnoho zahraničních youtuberů (Davida Hama, jongetsgames, manvsmeeple, slickedrips a další), Deskofobie a Joubcast odvádí skvělou práci. Vidím to na našich herních sobotách, kdy i lidi neovládající angličtinu mají přehled o tom, co vychází. A za to jsem vděčný. Díky.

14.2.2019 21:41:33

Miner
Awast se na něco ptal a já mu řekl svůj důvod a názor.
To, že přes Patreon nebudu přispívat jsem řekl hned a ze zajímavosti jsem se i já poptal. Bylo mi odpovězeno a díky tomu i Patreon vypadá pro mě lépe (čekal jsem, že se ta částka sníží více), ale stále mě to nepřimělo změnit můj postoj.
Petr je s tím naprosto v pohodě. Sám zakladatel vlákna napsal, že je rád, že se tu toto probírá....

Asi to máš trochu popletený. Nějákej důvod proč bych se já měl snažit o to, abych někomu mohl posílat peníze? To je snad na straně toho kdo shání sponzory ne? :D :)
Tak nevim jestli máš nějakou potřebu se do mě navážet nebo zas v dalším vlákně rozjíždět nějákej flame, ale já se toho už účastnit nebudu :)

15.2.2019 06:57:44

@Peet
Nerozjíždím flame, jen mi ty tvoje pseudo důvody přijdou celkem pokrytecké, ty tu píšeš, že bys Deskofobii i podpořil, ale neuděláš to protože peníze vybírají přes Patreon, pak nějakou omáčku co nedává smysl, jakože Patreon si bere moc, aha, tak si nebere tak moc, ale stejně nic protože je to cizácká platforma atp.

Tak prostě řekni, že jim peníze posílat nechceš a nebudeš a hotovo. To je naprosto v pořádku, ostatně já DF taky nepodporuju, důvod je ten, že se na ně nekoukám. Ale přišel bych si jako vocas, kdybych tu začal rozvíjet teorie, že bych je klidně podpořil a dokonce bych dával 3USD místo jednoho, jen bych teda chtěl, aby si pro to Petr chodil v uterý rano v půl deváte osobně ke mně domu a každou druhou středu Yedle postoval video kde bude recitovat básničku.

Ostatně je na to hezké rčení:

Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.

15.2.2019 10:07:31

...
Vše co mě zajímá ohledně her (top 10, recenze) už na You Tube je. Pokud bych se rozhodnul posílat peníze, bylo by to na psí útulek, Farma Naděje apod. Jako to dělám každý rok. I když třeba večerní koupání s Láďou by taky nemuselo být špatný. Třeba každé úterý? Něco vám ve vaně řeknu zajímavýho...

15.2.2019 16:11:44

Vybíráme z Bazaru

Dead By Daylight CZ + Háky + Obalené karty
Dead By Daylight CZ + Háky + Obalené karty
Akt. cena: 26 €
Končí za: 20 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas