Deskofobie

Bojíte se deskových her? Máte strach, že vás nenávidí kostky? Nemějte! Právě pro vás je tady videocast Deskofobie ;-)

http://www.deskofobie.cz
18.9.2012 11:52:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Deskofobie
Ok, takze 30.10. je to datum, po kterym budu chodit kanalama?;) Kluci, aspon to prosim nejak rozumne sestrihejte!;)

16.10.2012 11:01:49

Aneken
Jsem koukal, jak jsi mi vzal mikrofon..:D To tam bude na 100%... :D

16.10.2012 11:05:39

disputace
na téma Revolver x Convoy byla bezvadná, takže u mě dobrý! :-)


jen technická: On, jak ten Jeník není velkej (on není malej, jen není velkej!) tak pak má Zhan Shi kousek useknuté hlavičky, když oba stojí vedle sebe :-)

16.10.2012 11:23:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Tajemná
Jojo.. mi to zjistili až po natáčení a už po6ti hodinách se nám to nechtělo dělat znova.. Tak jsme si řekli, že jednou budu velký já.. :D

16.10.2012 11:56:39

to Deskofobáci
Jsem moc rád, že se tohodle formátu někdo u nás ujmul. Kdysi jsem uvažoval o tom, že bych něco takového dělal, ale je lepší když to dělají lidé, kteří mají firemní herní zázemí - tedy přístup k hrám. Bylo by fajn, kdybyste tam semo tamo měli nějaké hosty. Mám takový návrh, že když se s někým zajímavým potkáte, tak můžete natočit rozhovor, který nebude cíleně do nějakého dílu, ale budete ho mít v zásobě a až se vám to bude hodit, tak ho zařadíte.

16.10.2012 12:03:06

kren
V pristim dile bude rozhovoru spousta, krome me tam bude treba i Pogo z Mindoku nebo Michal z Albi;) Ale jo, do budoucna by bylo zajimave tam cas od casu nejaky rozhovor, treba z tvurci, mit;) Jendo, vezmi si nadobicko do Essenu a nejakej zajimavej rozhovor ti tam domluvim;)

16.10.2012 12:11:37

Kren
Tak to tě hned potěším, protože jsem domluvený s Jiříkem z Jira´s Games, že kj nám přijde a trochu nám popovídá o tom světě, který my hráči, nevidíme..:)

Těch nápadů je opravdu hodně, ale vše chce čas.. rozhodně se ale na Jirku můžete těšit..:)

P.S. Pokud nám to vyjde.. Essen bude taky... i když asi jinou formou, ale uvidíte jak to vše vlastně vypadá..:D

16.10.2012 12:11:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Aneken
Já ale do Essenu nejedu pekelníku.. :D

16.10.2012 12:12:19

sranda
Inak sa mi zdá, že ste nakoniec ani nepovedali, že TS (SV) vydal Mindok. Albi a Andor ste spomenuli, ale Mindok nie, iba to, že v češtine vyšla hra od GMT. To len tak na okraj, lebo nemám nič, čo by som skritizoval :).

16.10.2012 12:13:15

Acedrac
To máš pravdu... Za to se omlouváme..:) Ale jinak děkujeme za pochvalu..:)

16.10.2012 12:18:14

Jenda
Cože??? Jakto? To tě Radek darebák nevzal???;)

16.10.2012 12:19:09

Nějaká tá drobnost
Super díl :-), jen třeba u recenzovaných her mě mrzelo, že nebyl vidět obsah nebo jak hra vypadá. Já vím, že se můžu podívat třeba tady na zatrolenkách, ale kdyby třeba před tím než začnete mluvit, by proběhl název hry a dvě tři fotky, tak si myslím že by to bylo super :-).
Radek

16.10.2012 12:31:58

Shiffty
Tam je pak v půlce recenze střih na všechen herní materiál... A tím, že to nebylo formou malých oken, tak si myslím, že to bylo lepší...:)

16.10.2012 12:37:42

Dnesni dil
Jeniku, ja ti dam "Revolver pro babicky"!!!;) Jinak vybornej dil, kluci, moc se mi to libilo. A abych si zarypal, tak nejvic me pobavilo, jak jste u Garfielda zazdili Magic;)
S kazdym dilem jste lepsi, drzim palce, at vam nadseni vydrzi, urcite je za tim spousta prace...

16.10.2012 12:38:27

Aneken
Já jsem si myslel, že tohle asi nenecháš jen tak.. :D :D

Jinak moc děkujeme za pochvalu.. každé si vážíme..:)

16.10.2012 12:40:26

to je fakt

Revolver přece není pro babičky, ale pro dědečky :-)))

16.10.2012 13:03:34

Jenda
Jeniku, mas za domaci ukol vzit Revolver a zkusit ho naucit hrat svoji babicku!!!;)

16.10.2012 13:08:36

lepší než celovečerní film
Zajímavé, poutavě podané, fakt se mi to moc líbí a recenze dvou her proti sobě - špica.
Jen mě strašně mrzí, že bohužel momentálně tenhle můj koníček u mně strádá. Za to ale vy kluci nemůžete, jste skvělí a jen tak dál!

16.10.2012 13:13:56

Studená Válka
Rád bych jen opravil, že Studenou válku vydává MindOk. Při natáčení se stala chybka, kterou jsme překoukli.. Tak to napravujeme alespoň touto formou..:)

16.10.2012 15:38:40

tak jsme to nevydržela
a koukla jsem se byť jsem si deskofobii schovávala místo večerníčku Musím říct, že super, ta recenze ve dvou podle mě nemá chybu

16.10.2012 17:25:36

Deskofobie 3
Tak jsem viděl 3. díl a moc se mi líbil. Hezká srovnávací recence (i nějakej ten pohled na komponenty tam byl, což je super) a ještě bych rád vyzvëdnul jednu...možná maličkost, protože to tam proběhlo jenom na chvilku. Strašně se mi u Dungeon Commandu líbilo, jak jste řekli alternativu. To je podle mě super nápad a když se u nějaký novinky nějaká alternativa vyskytuje, tak by bylo super jí aspoň zmínit (alespoň já bych to ocenil).

Jinak super jako vždy a jen tak dál;)

16.10.2012 17:26:29

3. díl
Tolik radosti najednou... Předně díky za Dungeon Command, třeba si to teď pořídí víc lidí a já si o tom budu mít s kým řácky popovídat :) Mě to teda oslovilo víc než Claustrofobie z mnoha důvodů, ale já nejsem typickej vzorek a hlavně to sem nepatří... protože hlavní je konstatování, že tomuhle dílu po prvním zkoukutí není co vytknout! Popravdě nevidím žádný nedostatek i v porovnání s modlami typu Miami Dice a to nejen stran iformační hodnoty, ale i kvalitě moderátorů. K třetímu dílu ohromná gratulace a dík, že se mám každý dva tejdny na co v "televizi" těšit :)

17.10.2012 00:36:35

deskofobie
Skvělá práce kluci! A čím dál lépe. První díl jsem zkouknul sám, druhý už se synem a na třetí díl se s námi vydržela koukat i manželka a při popisu Revolveru dokonce ucedila "Hm, tohle bych si zahrála, Convoy má na mě moc žetonků" a dost velký zájem v ní vzbudila Studená válka ! Hail Descophobia.

17.10.2012 09:06:20

3. díl DF
Tak tentokrát se vám to, kluci, opravdu povedlo.

Hlavně chválím tu paralelní (dvoj)recenzi-porovnávačku, kdy jste se spolu bavili a přitom byli otočení čelem k lidu (kameře) :-).

Myslíte, že by šlo dělat takto recenze 2 her (každý moderátor jednu), aniž by se tyto musely nutně srovnávat (mít podobné mechanismy)? Prostě, že by si každý z vás jednu (jemu milou) hru vybral a o té pak "básnil".

17.10.2012 15:10:07

Poděkování
Moc Vám děkujeme za super podporu.. Dost mě překvapilo, že se Vám recenze ve dvou líbila. Já osobně jsem z ní měl opravdu špatný dojem..:)

Osobně jsme neuvažovali nad tím, že by další byla zase ve dvou.. ale co není, může být..:)

Je radost Deskofobii dělat, když vidíme, jak Vás to baví a, že stále máte připomínky jak to zlepšit... Ne vše se nám daří hned udělat a ne vše se změní.. ale moc si toho vážíme..:)

17.10.2012 16:25:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Věčná zima: Paleoindiáni komplet + rozšíření
Věčná zima: Paleoindiáni komplet + rozšíření
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas