Combat Commander: Europe - hrál někdo?

Zjistil jsem, že ASL by se mnou asi nikdo nehrál a neměl bych asi ani čas proniknout do takových pravidel. Přesto mě pořád láká nějaká taktická hra z WWII. Conflict of Heroes mi přijde spíše jako euro než wargame a moc se mi nelíbí přeplácané žetony. Na druhou stranu mě velmi zaujal Combat Commander, kde jediné, co mi vadí je absence vozidel a nejsem si jistý, jak moc karty ovlivňují hru - zda není moc náhodná (u WWII taktické hry trochu problém). Láká mě na něm také mnoho rozšíření, máte s touhle hrou někdo zkušenosti?
26.6.2009 07:44:54

sydo
ASL bych si rád zkusil a nejsem proti žádné HC hře z WW I a II.
kdyby se ti chtělo můžem se zkusit domluvit (ale ten čas).
CoH jsem viděl u kosihobratra a mám to v plánu zahrát (acht ty plány), až takové euro mi to nepřišlo.

26.6.2009 08:46:23

Boldrick
hmm, pokud bys měl zájem, tak bych ten ASL chtěl taky zkusit, z těch taktických mě zajímá nejvíc, ale čekám, až reprintujou Starter Kit 1 a někdo to sem doveze. On je dost levný, takže za vyzkoušení člověk moc nedá, ale i s poštovným se to vyšplhá :(

26.6.2009 08:56:39

Sydo
My to pak sem dovezem, problem je v tom, ze to holt neni:(

26.6.2009 11:49:05

aneken
neva, zatím je co hrát, hlavně, že jednou bude ;)

26.6.2009 13:28:00

aneken
Jen tak pro zajímavost - kolik by stál klasický rulebook k ASL? On je zatím samotný na prd, jelikož esenciální modul Beyond Valor je OOP a má snad být dotisk v tomhle roce, ale jen by mě to zajímalo, tahle hra mě prostě krutě láká.

29.6.2009 08:31:32

Vybíráme z Bazaru

Archmage
Archmage
Akt. cena: 690 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas