Chtěl bych mít všechno, aneb kdybych vyhrál ve sportce

Je mnoho her které bychom chtěly, ale prostě není souzeno vlastnit všechny. Nebo momentálně né v časovém horizontu "hned teď" bych ji chtěl!

Můj wishlist na, který se jen tak nedostane, neboť nejsou podmínky (studium,peníze,čas) na jejich pořízení.

Runewars
Leader 1
Snow tails
Twilight Struggle deluxe edition

snad časem.

Pochlubte se na co čekáte nejvice? Jaké hry jsou ve vašem wish listu nejvýše
4.2.2010 21:56:30

výhra
A to já, kdybych vyhrál ve sportce, tak bych měl jeden sen....zařídit těm svým exponátům vlastní pokojíček :)Prostě takovou domácí minihernu...přes jednu stěnu regály s knihami a hrami, velký čtvercový stůl s pohodlnou lavicí s vysokými opěradly v jednom rohu, sedačka s menším stolkem v druhém rohu...to jsem se zasnil, ale asi z toho nic nebude, protože nesázím...ale takhle to andík asi nemyslel :)

4.2.2010 22:12:15

ani ne
No mám možná jiné potřeby. Já bych se plně spokojil s tím mít čas na všechny hry co už mám dost času je hrát. Na nějakou tu novou hru se vždycky něco najde, jen ten čas je pak hrát už ne :((

4.2.2010 23:09:40

Ošklivý sup
Mluvíš mi z duše :)

4.2.2010 23:32:55

Hero Quest a Avaloni Civilization
ale funglac nove:-) Jine prani asi nemam a o sportce to ani tak neni, protoze se mi zatim na vse dari vydelat, je to spise otazkou nedostupnosti u nas a o nakupu pouzitych kousku v prepoctu za nejake 4 a vice tisicovek, coz nedam za pouzitou hru odnekad z druheho konce sveta z principu.

4.2.2010 23:52:25

PJ

Megalomanské pojetí
Pokud by peníze nehrály roli, viděl bych to trochu ve velkém:

1) nekonečno peněz - přesně jak říká Hammer, vybudovat si v domě herničku. Místnost vyhrazenou hrám s kvalitním nábytkem a boberci ve stylu Art deco, mosaznými lampami se zelenými stínítky a minimabarem ve tvaru Osadníků.

2) dvě až tři nekonečna - Založení vlastního vydavatelství s přáním vydávat (tedy dotovat) i zajímavé, orgiginální, ujeté, leč neziskové hry. Propagace deskovek v hlavních vysílacích časech a celostátáních tiskovinách. Vydávání ameritrashe v češtině. Přejmenování čtvrtků na pídžejův den. A tak dál.
Muhëhëhë...

5.2.2010 07:04:35

Vybíráme z Bazaru

Claustrophobia 1643
Claustrophobia 1643
Akt. cena: 3900 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas