Pyranha

Carcassonne: Lovci a sběrači nebo Vikingové a nebo Tikal ? -PRO DVA !

Carcassonne: Lovci a sběrači nebo Vikingové ? -PRO DVA !
Ahojte, mam takovy problem rada bych koupila hru, ktera by se dala dobre hrat ve dvou (prednostne),ale nebyl by problem si ji zahrat i s více hráči.Moje rozhodování se zastavilo u těchto dvou her a nemuzu se rozhodnout,ktera z nich je lepsi.Modré Carcassonne znam dobre(ale nevlastnim) i s mnoha jeho rozsirenimi a mam ho rada (nakonec i ve dvou). Baví mě princip pokládání kartiček, což každou hru dělá jinou, i taktizování.Vikingi vůbec neznám a nikdy jsem je nehrála.
Předem děkuji za vaše reakce a rady. Dík moc.

(Pro přehled: Mam ráda Carcassonne, Bang, Královské rošády oproti tomu nemusím Karetní Osadníky, Citadelu, Intriky...)
25.11.2009 15:47:26

PJ

Moje volba
Já bych si určitě vybral Vikingy. Přijdou mi pestřejší, víc strategičtější, mají v sobě rovnou rozšíření a jsou za příznovou cenu.

Pokud bych měl doporučit mimo nabízené varianty, vzal bych Mr. Jacka, což je jedna z ojedinělých moderních deskových (ne karetních) her určených právě pro dva hráče.

25.11.2009 15:55:11

Tip
Všechny 3 hry je možné si vyzkoušet na online webech. Můj tip jsou Vikingové.

25.11.2009 16:07:40

Vikingove
Pro me jsou Vikingove jasna volba. Jsou dobre hratelni v jakemkoliv poctu a rychle odsypaji. Carcassonne moc nemusim a u Tikalu mi vadi docela velke prodlevy mezi hraci a jista suchost hry. I kdyz mam pres 40 her, tak k Vikingum se vracim hodne casto a mam je rad.

25.11.2009 16:21:28

Lovci a Sberaci
jednoznacne Lovci a Sberaci, Vikingove se mi nelibi vubec. Uplne nejlepsi je ale podle me ten Tikal co mas udeveny na konci:-)

25.11.2009 16:27:04

Pyranha
Lovce neznám, Vikingy nesnáším, Tikal je ve dvou o ničem :D

26.11.2009 09:26:38

Voloda

souhlas s pj
šel bych do vikingů nebo sank peterburgu - obě hry ok ve dvou i více hráčích + na různych aukcích a bazarech koupíš za pár stovek

26.11.2009 10:29:36

SYDO
me se Tikal ve dvou libi moc

27.11.2009 12:02:29

Vybíráme z Bazaru

Architekti Západního království
Architekti Západního království
Akt. cena: 990 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas