nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Aplikace na zapisování konečných i průběžných výsledků

Ahoj, používáte někdo aplikaci fungující na Androidu na zapisování výsledků her?

Já jsem zkoušel několik aplikací (nejdříve pro konkrétní hry), ale postupem času jsem došel k tomu, že nechci mít na telefonu 10 různých aplikací pro jednotlivé deskovky. Spíš by se mi líbila univerzální appka - zápisník, který umožní sledovat výsledky odehraných her i pomůže při sledování a zapisování bodů v průběhu hry.

Vyzkoušel jsem Score Assistant (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ledoc.scoreassistant) a ScorePal (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hfd.scorepal), u kterého jsem zatím zůstal. Je zadarmo, má vazbu na BGG a podporuje libovolné hry. Sice mi pár funkcionalit/nastavení chybí (skriptování skóre, např. u Agricoly 2-3 divoká prasata = 2 body; podpora dynamických kol, třeba pro zapisování Tichu, Žolíků apod., kde se hraje na předem neznámí počet kol), ale autor aktivně komunikuje a tyto funkcionality plánuje doplnit...

Máte někdo zkušenosti s jinými aplikacemi? Předem díky

17.1.2018 15:20:20

export

Zdravím. Scoregeek umírá na úbytě, ta appka se nevyvíjí, majitel její vývoj už zřejmě opustil. Nezvládá už korektně ukládat do cloudu ani exportovat výsledky na bgg.

Tímto se chci zeptat, někoho programátorsky zdatného zda by dokázal "překlopit" exportovanou databázi ze Scoregeeku (ve formátu *.csv) do BG stats nebo do jiné aplikace. Přeci jen poctivě zaznamenávám výsledky hraní už 5 let a mám tam 1600 záznamů partií a právě jsem díky migraci na druhý komp přišel o cca 200 záznamů

8.2.2020 17:00:37

ScoreGeek - web

To rotacak:
Měla by fungovat adresa http://www.rebrandsoftware.com/ScoreGeekApp/

--------------------------------------------------------
zarytý fanda, sběratel a propagátor deskových her

19.4.2018 12:59:00

BGStats

je sice placena ale vyhovuje mi. dela nejake statistiky meri cas, dase zapsat skore. probezne skore sice ne ale to jsem ani nikdy nepotreboval delat.

19.4.2018 09:23:38

ScoreGeek

Ale musím nejdřív koupit zajíce v pytli, jinak jsem žádný přístup na web nenašel.

19.4.2018 09:12:25

Web aplikace

Zminovany ScoreGeek ma i webovou aplikaci (synchronizovanou s mobilni aplikaci).

19.4.2018 00:24:50

Fakt neexistuje?

Jelikož nemám android/iphone telefon, hledal jsem webovou službu pro evidování odehraných her a nic jsem nevygooglil. Tak jsem si naprogramoval vlastní, ale stejně mi to vrtá hlavou. Fakt nic takového neexistuje?

18.4.2018 22:08:24

ScoreGeek

Diky za tip, Score geek me nejak minul, vyzkousim jej.

20.1.2018 02:00:14

Scoregeek

požívám Scoregeek, na většinu statistiky plně postačuje, i když uvítal bych i více funkcí

19.1.2018 23:31:32

...

papier a ceruzka...

19.1.2018 16:48:29

ScoreGeek

Já používám ScoreGeek na mobilu i webu, tedy jen pro konečné výsledky (průběžné jsem zatím neměl potřebu zapisovat). Oceňuji možnost šablon pro počítání bodů. Dobré jsou taky statistiky, i když v něčem by to chtělo ještě vylepšit.
--------------------------------------------------------
zarytý fanda, sběratel a propagátor deskových her

19.1.2018 13:11:42

Rounds

jednoduche ovladanie, uklada zapisy skore
a na moje potreby dostatocny

okrem toho
na cavernu, great western trail, pouzivam solo apky

19.1.2018 09:49:10

ScoreGeek

Zkousel jsem vice aplikaci. Ale popravde jsem toho na cas nechal (nadseni vyprchalo, prevladla lenost, zapisuju na papir a premlouvam se ze to nekdy prepisu do te "spravne aplikace")...

Asi nejvic mi vyhovoval ScoreGeek - zejmena diky moznosti delat si sablony na detailnejsi statistiky a take protoze ma i webovou verzi, ktera je synchronizovana s tou mobilni. Bohuzel i u teto aplikace bych si dovedl predstavit spoustu uzitecnych vylepseni (napr. dodatecna editace zapisu, jednodussi pripojeni fotek z hrani apod.).

Dalsi celkem pekne:
BG Stats - hezka aplikace, pekne grafy. Celkem zivy projekt, zatim to neusnulo narozdil od vetsiny ostatnich.

Nejak mne nenadchlo:
Score Pal
a par dalsich...

18.1.2018 23:34:36

Nikdo nezapisujete elektronicky?

vypadá to, že nikdo nepočítáte body v aplikaci ani nezapisujete výsledky her elektronicky.

18.1.2018 23:23:45