Alternativa k Descentu 2 edice

Zdravím
chtěl jsem se zeptat jaké jsou alternativy k Descentu . V podstatě máme rádi když se hraje Overlord vs hrdinové (4) protože ten Overlord dělá tu hru mnohem zajímavější. Plně kooperativní hry kde za monstra hraje aplikace nebo se chovají podle nějakých mechanizmů (Gloomhaven) nás moc neuspokojuje :D A dračí doupě taky není pro nás. Tak jsem se chtěl zeptat jestli vůbec nějaká hra podobná Descentu existuje.

Díky přeji pěkný den Roman
26.10.2020 10:38:59

Romča13
Mě přijde jako alternativa nejzajímavější Dungeon Universalis, i když tam už jsi KS o pár dnů prošvihl, ale třeba ještě nějaká late pledge půjde.

26.10.2020 10:50:22

Star Wars: Imperial Assault
Předělávka Descentu do prostředí Star Wars.

edit: Ještě jsem si vzpomněl na Dorn.

26.10.2020 11:01:35 | Upraveno autorem (porovnej)

1 vs many
Dungeon Saga
Star Saga
Level 7 Omega Protocol

V soucasnosti je v obchodech asi jen Star Saga (trochu jednodussi oproti Descentu), ale na Level 7 byl pred dvema lety KS, tak by se mohl zase objevovat.

26.10.2020 18:17:03

Možno
Mohol by sedieť Doom. Starší alebo novší... Tematicky ale nemusí sedieť každému

26.10.2020 18:45:17

Díky

Díky za nápady ten Dungeon Universalis mě přijde super, počkám si až to zase někdo bude prodávat na bazaru :D . A ten Star wars už asi taky jinde neseženu než na bararu :( ale my mame radši téma fantasy takhle rytířské než z vesmíru takže prozatím zůstaneme u Descentu ale díky

29.10.2020 08:21:43

Massive Darkness
Za mě Massive Darkness - sice tam není Overlord, ale hra je to i tak skvělá...

Jinak mě fakt bude zajímat kolik kusů Universalis se dostane na bazar... Poslední dobou tu vidím dost lidí, kteří čekají, že se ty velké hry budou dostávat na bazar. Ale možná zapomínají, že ta cena pak může klidně být mez 5-10 tisíci pokud se jedná o plné pledge i s add-ony...:-)


29.10.2020 22:03:44

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Beastgrave
Warhammer Underworlds - Beastgrave
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas