aká téma?

Aká téma v hrách vás najviac zaujíma?
Mňa zaujíma stredovek alebo fantasy
7.3.2010 11:00:18

andro
Jo, me asi taky:) Obecne mam rad i historicky hry typu Through the Ages, Civilization ci A Brief History of the World. Jakekoliv historicke tema je pro me plus;)

7.3.2010 11:04:49

Fantasy, scifi, pravěk(starověk)
Hry které obsahují některé z těchto témat,mě táhnou nejvíc.

7.3.2010 11:20:31

fantasy
jednoznacne vedie

7.3.2010 11:22:54

Téma
Dřív hlavně Fantasy pak ale i Sci-Fi no a teď drtím 2. světovou..:D Takže pro mě je téma spíše možnost okusit zase něco nového a také se nové věci dozvědět... Ale téma, které nemusím je Válka v Americe.. :)

7.3.2010 11:29:08

téma
Mě je to nějak tak jedno, spíše mě zajímá celkové pojetí hry. Pokud je hra originální a přitom není fantasy nebo scifi, je to u mě plus (přeci jen je her na toto téma až dost). Ale fazole, zemědělství a podobné opravdu nemusím.

7.3.2010 11:40:06

PJ

Originalita
Souhlasím se sydem. Nelákají mě moc válečné hry, sport a současnost (třeba Factory Manager - Továrník). Ale když by byla hra s těmito tématy/prostředími dostatečně originální, nejspíš by mě zaujala.

7.3.2010 11:46:46

tema
zaujimam sa o 2. svetovu bojnu a tiez sa na nu zameriavam aj v deskovkach.dalej mam rad hry s temou budovanie civilizacie.aj ked mam kopu hier a hram skoro vsetky 2.svetova a civilizacia u mna vyhrala.

7.3.2010 12:09:01

..
hm..mna celkom odpudzuju hry podla ww vojen a vseliakych 'skutocnych' udalosti okolo.. ale WK napr ide dobre;)
..najradsej by som videl vsade scifko ci fantasy, prisaham..aj ked je to uz klise pomaly, aj 'pribehy' sa ku tej teme asi uz vycerpali.. za to vidim este velke rezervy v 'mysticko-rozpravkovych' vodach a nemusi to byt hned zrovna tarotove ci zodiakalne abstrakty;))
celkom fajn su mi tie skoro-historicke temy, ak su v peknej grafike, taky tikal, adventurers, ak to ide s pribehom, ako musketieri, super:)
niektore temy (nasledne s grafikou;) ma beru, lebo maju nejaku 'temnu neurcitost', napr citadela..ale to uz je asi atmosfera nie tema:)
..celkovo ide o hru samotnu, co tam omacky..
..len tie hc vojnove, ja ti neviem..

7.3.2010 12:28:22

som zabudol ....
To aneken: No, vidíš, takúto tému som zabudol medzi svoje obľúbené : tvorenie civilizácie

7.3.2010 12:52:06

aj keď ....
je to otázne či je to téma, alebo herný mechanizmus :)

7.3.2010 12:52:45

F&SF, Horror a podobné zhůvěřilosti
Tak já jsem zaměřený na fantasy, sci-fi, cyberpunk, horror (ale správný temný horror, ne nějaké zombíkárny a další vyvařené věci), pohádky, mytologie a další neskutečnosti, případně středověk, když už není zbytí :-)
Prostě něco, kde můžu odletět do jiného světa a pořádně se do něj ponořit (proto jsem už ze zásady hlavně AT hráč, čím víc flavoru, tím líp).

7.3.2010 13:00:07

mě je to asi jedno
spíš než co mám rád vím že moc nemusím vesmírny a scifi věci. Nadruhou stranu Dobyvatelé, Trucker a třeba Ad astra se mi líbí moc.
Co se mě ale obecně docela líbí jsou hry podle předlohy ( film, knížka ..) obvykle mě jedno nebo druhý vede k tomu si buď zahrát takovou hru nebo naopak podívat se na film nebo knížku :)

7.3.2010 19:01:53

Vybíráme z Bazaru

PaladinovéZápadního království:Sběratelská krabice
Akt. cena: 110 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas