Zrusit povinne titulky u prispevku v diskuzi

Myslim, ze napad za 100 bodu. Ale asi se to tu uz muselo probirat..

Co zrusit povinne vyplneni titulku u kazdeho prispevku v diskuzi?? To jsou samy "..." a akorat to kazdeho otravuje.
30.1.2019 08:59:27

ad statistika
děkuji jenikovikozakovi za statistiku, taky mě dost překvapil její výsledek (a jenikkozak pobavil). Mně z toho ale jen vyplývá následující:
pokud by se zrušila povinnost titulku, tak by jej nemělo zhruba 8 % příspěvků (ty co nyní mají tři tečky a ty co začínají větu, i když tam to není jisté) a zbylé by ten nadpis měly. Takže by se to podle mě akorát o těch +- 8% pročistilo a zůstali by zde jen předmětné předměty... co je na tom špatného?
Je teda pravda, že něco může být na tom, že jak je to povinné, tak se člověk musí pozastavit a zamyslet se, což může vést k uváženějšímu tónu ve vyhrocené diskuzi jak píše jenik, ale to se jen velmi těžko dokazuje.
---------------------------------
Deskoherní výzva Zatrolených her

30.1.2019 23:31:41

@Onas
Protože pravděpodobně neumíš číst, tak zopakuju můj první příspěvek:
... z 90% tam lidé vyplňují komu odpovídají v diskuzi a mě osobně se v tom pak líp orientuje při pročítání delší diskuze.
Prostě a jednoduše mám větší přehled kdo komu odpovídá a pokud si chci vyselektovat vzájemnou diskuzi třeba dvou lidí, tak se mi v tom líp orientuje.
Protože název příspěvku využívám, proto jsem proti jeho zrušení. Ty ho nevyužíváš, proto jsi pro zrušení - to je celé.

31.1.2019 00:45:22

@Matewr84
Je možné, že by to dopadlo jak píšeš, že ti co to používají smysluplně, by to používali stejně i nadále a ti co tam píšou tečky nebo nerelevantní věci, by to nevyplňovali. V tom případě, by mi to bylo šumák.

Pořád mi to teda přijde, jako když vodárna na stížnost, že místo teplé vody teče s bídou vlažná, zareaguje tím, že vodu úplně vypne a tím považuje problém teploty vody za vyřešený :).

@Křen - on to pole nechce zrušit, chce ho jen udělat nepovinné, aby ho mohl ignorovat.

31.1.2019 06:34:06 | Upraveno autorem (porovnej)

kren
Ja jsem to pochopila tak, ze Onas nechce zrusit titulek, ale jeho povinnost. Tj lide co budou na nekoho reagovat tam beztak to jmeno vyplnovat budou. Nebo predpokladas, ze tam nekdo vpisuje nick dotycneho jen proto, ze ho prohlizec serve za nevyplnene pole? Ne ze by to nebylo mozne, ale preci jen pochybne.

31.1.2019 07:23:19

Já to chápu ...
... ale jsem proti, protože pak by z lenosti to pole přestali vyplňovat i lidé, kteří ho teď, byť z donucení, vyplňují smysluplně. Je to můj názor, se kterým se nemusíte ztotožnit. Já nikoho nepřesvědčuju a nenapadám - jen sděluji svůj postoj, že ne všichni tu povinnost považují za nesmysl..

31.1.2019 07:30:36 | Upraveno autorem (porovnej)

kren > Byt proti necemu jen ...
... proto, ze to nepouzivas je docela sila.

31.1.2019 07:49:03

@Onas
Buď mi něco uniklo, nebo jsem úplně blbý já, nebo ty. Jak jinak to mám vysvětlit. Jsem proti změně, protože si myslím, že stávající stav oproti nepovinnému vyplňování je přínosem. Vůbec jsem nepochopil, co myslíš tím, že jsem proti něčemu co nepoužívám. Jsem proti tomu, protože zrušením povinnosti by lidé, kteří to v současnosti vyplňují smysluplně z povinnosti, byli líní to vyplňovat a já bych tím přišel o funkčnost, kterou teď využívám - nic víc nic míň.

31.1.2019 08:08:45

Titulky
Za současného stavu mají titulky každopádně smysl. Když už, mohlo by být něco jako upozornění, že uživatel vkládá příspěvek bez titulku, jestli chce opravdu pokračovat. Podobně jako emailový klient upozorní na mail bez předmětu nebo bez přílohy, ale nechá to poslat i bez toho.

Stejně mi tohleto pořád přijde jako malichernost, jsou tu jiné věci, které mně osobně přijdou zásadnější, pokud se tedy bavíme o diskuzích (změna řazení příspěvků, stránkovací lišta nejen dole pod příspěvky, ale i nahoře).

31.1.2019 08:09:12

..

kren > Kdo je blbej nechci resit. Ale pokud vecer napises "Protože název příspěvku využívám, proto jsem proti jeho zrušení." a rano tvrdis, ze "chapes o cem se tady bavime"... Zkratka diskuze s tebou je prinejmensim obtizna.

Kazdopadne asi pojdme od toho, uvidime, jak se k tomu postavi Zeus. Ja ve finale i ty tri tecky preziju.

Zruda > To je asi idealni kompromis. Bohuzel pracnost by imho stoupla z minuty tak na patnactinasobek, a proto bych se drzel cesty nejmensiho odporu - puvodni varianty ;).

31.1.2019 08:38:57

@Onas
Co to zase meleš ??? Od svého prvního příspěvku jsem nezměnil názor a už v tom prvním jsem vysvětlil jak využívám to, že se tady povinně musí vyplnit název (že mi to usnadňuje orientaci v cizích příspěvcích). To jen ty jsi mi pořád dokola podsouval nějaký nesmyslný názor, že jsem proti něčemu, co nepoužívám - což jsem tedy vůbec nepochopil.

31.1.2019 08:48:03

...
@Kren: Chápu, že to používáš, ale mě to povinné vyplnění dost vadí. Jsou chvílem kdy nevím, co tam napsat, prostě jenom reaguju na diskusi. Pokud reaguji, snažím psát minimum příspěvků a tudíž často reaguji na více lidí v jednom příspěvku. Povinná kolonka je nadepsána "Předmět" a příčí se mi do toho psát "Komu" - je to nesystémové.
Onas se vyjádřil špatně v tom smyslu, že to nepoužíváš, ale IMHO to myslel tak, že nutíš lidi používat něco co sám používáš, protože ti tak vyhovuje a jsi proti změně, která by ti nebránila to tak používat nadále, zatímco jiným to vadí.

@Onas: Myslím, že Krena napadáš zbytečně, když to sám píšeš "naruby".

Jinak já bych povinnost políčka zrušil také, vadí mi to. Ledaskdy nevím, co tam napsat.

//edit: Když to umíte tak hezky obejít, nahoďte postup pro "blbce". Třeba malá rebelie pomůže přehlednosti diskusí...

31.1.2019 10:26:23 | Upraveno autorem (porovnej)

@Peca007
Takže ideální řešení situace je naimplementovat takové změny, které umožní přehledné odkazování a reakce a zárověň nebude nikoho obtěžovat.

Onas si pořád nějak nepřipustil, že to není Křen kdo někoho k něčemu nutí. I přesto, že sem se to snažil vysvětlit.



Mimochodem, tyhle cyklické diskuse mají svojí poetiku, vždy se tu něco rozhoří, lidi diskutujou, občas se i hádají, to vytrhne z letargie zastánce, ochránce a samaritány všeho druhu a ti vyrazí na pomoc. Následně to vychladne a čeká se na další bublinu. Nějakou změnu vlastně už nikdo nečeká, je to jen takovej způsob prokrastinace nebo rétorických cvičení :). Nakonec si začnu myslet, že nějaké pozitivní změny by místní křehký ekosystém mohly jen poškodit a najdu krásu a klid v nehybnosti a neměnnosti serveru vezdejšího :).

31.1.2019 10:50:09

ad Miner - jeho obecná poznámka k cyklickým diskuzím.
Palec nahoru. Nádherně napsané, líp bych to nenapsal. Mám přesně stejné pocity ;).

31.1.2019 11:15:06

som

cyklické rozhoření, bubliny
... jojo, vy si tu plkáte o ničem a přitom chybí trocha hejtu v diskusích o bazaru, takže navrhuju, aby se část aktivistů přesunula i tam, bo to tam zkomírá (a takové to byly na začátku emoce)

:-D

31.1.2019 12:25:20

Chrome extension
Zeus se neozyva, tak holt pro ty, kteri by tuto funkci ocenili, pouzivaji chrome a maji koule ze zeleza, prosim:

https://chrome.google.com/webstore/detail/zatrolene-power-tools/jjhfngplpbibbgngpdpmdedcjllenfon/related




Edit: Puvodni extenze byla odstranena.

31.1.2019 15:17:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Bestie CZ
Bestie CZ
Akt. cena: 40 €
Končí za: 5 dnů

Offcanvas