Zoznam hier - pridané neznáme

Mám v svojom zozname nahádzané hry, dlho som tam nič nepridával. A teraz pozerám, že tam mám dve hry, ktoré nevlastním ani nemám záujem vlastniť (Black Orchestra a Kris Kros pro děti). Som si istý, že som ich tam nepridával. Tak je otázka, či je to chyba v DB, niekde inde alebo v mojej hlave :)
Možno som sám s týmto problémom, ale keby sa to objavilo ešte niekde, asi to je problém v rámci servera...
11.12.2019 15:36:04

Jediné,
o čem vím, je, že se zjistilo, že pár her je v databázi duplicitně a ty duplicity se odstraňovaly. Možná při přepisu došlo ke zpětnému přiřazení stejného ID a tobě tak jedna hra v seznamu nahradila jinou.
Pokud se ti neprošla kočka po klávesnici, nebo doma nemáš záškodníka, co ti manipuluje se seznamem, tohle je jediné aspoň trochu pravděpodobné vysvětlení, které mě napadá.

11.12.2019 15:46:06 | Upraveno autorem (porovnej)

Kew
Jeden trojročný záškodník by tu bol, ale k PC ho nepúšťam na moje konto
Zatiaľ som nezistil, že by sa mi niečo nahradilo. Preverím to až sa dostanem domov

11.12.2019 16:03:15

Občas
Občas som si aj ja do zoznamu pridal hry bez toho, aby som o tom vedel, to sa občas stáva, staci ze si na mobile a tuknes na to ani o tom nevies. Tak isto ako sa obcas podari oznacit prispevok za nevhodny.

11.12.2019 16:03:29 | Upraveno autorem (porovnej)

JAHMANsvk
ok, to beriem. Ale v živote som na tých hrách nebol tu v katalogu...

11.12.2019 16:59:44

Curuj
Tak potom škriatok Piatok :).

11.12.2019 17:44:29

Vybíráme z Bazaru

Etherfields: Kittenburg expanze
Etherfields: Kittenburg expanze
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 12 dnů

Offcanvas